اخبار فارکس

قیمت نفت خام برنت در بحبوحه نگرانی‌ها از اختلالات عرضه به دنبال آتش‌سوزی جنگل‌های کانادا به 83.50 دلار رسید

اخبار نفت - تجارت آفریناخبار نفت - تجارت آفرین

در جریان نشست روز سه‌شنبه آسیایی، قیمت نفت خام برنت حدود 83.50 دلار در هر بشکه رسید. این افزایش در قیمت نفت به عدم اطمینان در مورد عرضه نفت خام، به ویژه به دلیل آتش سوزی در مناطق دورافتاده غرب کانادا، نسبت داده می شود. نگرانی ها در مورد ظرفیت تولید 3.3 میلیون بشکه در روز (بشکه در روز) این کشور به وجود آمده است. آتش نشانان در تلاش برای مهار آتش سوزی در بریتیش کلمبیا و آلبرتا هستند که نزدیک به قلب صنعت نفت این کشور قرار دارد.

MACT-ad

نگرانی ها در مورد عرضه نفت تشدید می شود زیرا حیان عبدالغنی، معاون نخست وزیر در امور انرژی و وزیر نفت عراق، بر تعهد عراق به کاهش داوطلبانه تولید نفت مورد توافق سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) تاکید کرد.

در ایالات متحده، مقامات فدرال رزرو (Fed) به احتمال بالا ماندن نرخ های بهره برای مدت طولانی اشاره کرده اند که به طور بالقوه بر رشد اقتصادی و کاهش تقاضای نفت در بزرگترین مصرف کننده نفت جهان تأثیر می گذارد. فیلیپ جفرسون، نایب رئیس فدرال رزرو، روز دوشنبه این موضع را تکرار کرد و از حفظ نرخ های بهره فعلی تا زمانی که نشانه های کاهش تورم آشکارتر شود، حمایت کرد.

تمرکز سرمایه‌گذاران در روز سه‌شنبه بر انتشار گزارش ماهانه بازار اوپک (MOMR) خواهد بود که بینش‌هایی در مورد عوامل مهم مؤثر بر بازار جهانی نفت ارائه می‌دهد و پیش‌بینی‌هایی را برای روند بازار نفت خام برای سال آینده ارائه می‌دهد. علاوه بر این، توجه به گزارش هفتگی سهام نفت خام API خواهد بود که داده های جامعی را در مورد کل عملیات پالایشگاه های ایالات متحده و منطقه و تولید فرآورده های نفتی عمده ارائه می دهد.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس