اخبار فارکس

بازار فارکس امروز – شروعی آرام قبل از انتشار داده های کلیدی

اخبار امروز فارکساخبار امروز فارکس

آنچه باید در روز دوشنبه 24 آوریل (4 اردیبهشت) بدانید در اینجا آمده است:

  • جفت ارزهای اصلی در اوایل روز دوشنبه پس از حرکت پرنوسان هفته قبل همچنان در محدوده های آشنا به نوسان هستند. نظرسنجی IFO در ماه آوریل از آلمان در ساعات معاملات اروپا منتشر خواهد شد. بعداً در روز، شاخص فعالیت ملی بانک فدرال رزرو شیکاگو در سند اقتصادی ایالات متحده نشان داده خواهد شد. پیش از انتشار داده‌های سطح بالا در این هفته، معاملات دوشنبه احتمالاً ضعیف باقی می‌ماند.
  • علی‌رغم انتشار قوی‌تر از حد انتظار S&P Global Manufacturing and Services PMI از ایالات متحده، دلار آمریکا برای پیشی گرفتن از رقبای خود در آستانه آخر هفته تلاش کرد. شاخص دلار آمریکا هفته را تقریباً بدون تغییر به پایان رساند و در اوایل دوشنبه کمی به زیر 102.00 رسید. در همین حال، معاملات آتی شاخص سهام ایالات متحده در قلمرو منفی معامله می شود و بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده در پایین 3.6 درصد باقی می ماند که نشان دهنده موضع محتاطانه بازار است.
  • EUR/USD در ساعات معاملات آسیایی روز دوشنبه به سمت 1.1000 صعود کرد، اما نتوانست شتاب صعودی بیشتری کسب کند. پیر وونش، عضو شورای حاکم بانک مرکزی اروپا (ECB) در مصاحبه ای با فایننشال تایمز (FT) در روز دوشنبه گفت که انتظار دارد بانک مرکزی اروپا تا زمانی که رشد دستمزدها کند شود به افزایش نرخ بهره ادامه دهد.
  • پس از سقوط به سمت 1.2350 در روز جمعه، GBP/USD توانست زیان روزانه خود را پاک کند و بالای 1.2400 بسته شود. این جفت به حرکت خود در یک کانال باریک بالاتر از آن سطح در صبح روز دوشنبه ادامه می دهد.
  • USD/JPY در یافتن جهت در حالی که در حدود ساعت 134.00 به طرفین حرکت می کند، مشکل دارد. روزنامه Sankei در آخر هفته یکشنبه که بانک مرکزی ژاپن (BoJ) در نظر دارد سیاست‌های اتخاذ شده در دهه‌های گذشته را بررسی و بازرسی کند، بحث‌ها را در نشست دو روزه‌ای که قرار است در 27 و 28 آوریل در 27 و 28 آوریل زیر نظر کازوئو اوئدا، فرماندار تازه منصوب شده آغاز شود، آغاز کند. .
  • قیمت طلا در روز جمعه به شدت کاهش یافت زیرا فروشندگان پس از تلاش های ناموفق متعدد برای بازپس گیری 2000 دلار در هفته گذشته اقدام کردند. XAU/USD تحت فشار نزولی متوسط باقی می ماند و در اوایل دوشنبه به زیر 1980 دلار معامله می شود.
  • بیت کوین در آخر هفته کاهش یافت و در نهایت بیش از 9 درصد به صورت هفتگی از دست داد. اوایل دوشنبه، BTC/USD در حدود 27500 دلار معامله می شود. پس از سقوط شدید روز جمعه، اتریوم در آخر هفته نسبتاً ساکت ماند، اما یک برد سه هفته‌ای را شکست و بیش از 12 درصد از دست داد. در صبح روز دوشنبه اروپا، ETH/USD در روز نزدیک به 1850 دلار به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

برای دنبال کردن تمام اخبار روز به بخش اخبار فارکس مراجعه نمایید

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس