7 نکته ضروری برای محافظت از پول خود در برابر افزایش کلاهبرداری های فارکس

7 نکته ضروری برای محافظت از پول خود در برابر افزایش کلاهبرداری های فارکس

بازار فارکس در حال حاضر شاهد روند افزایشی در فعالیت های کلاهبرداری است. در اینجا هفت استراتژی برای محافظت از مالی خود در برابر قربانی شدن در چنین کلاهبرداری ها آورده ایم:

مراقب پیشنهادات بیش از حد جذاب باشید

مراقب وب‌سایت‌هایی باشید که سودهای سریع و قابل توجهی را با حداقل تلاش پیشنهاد می دهند. چنین سایت‌هایی اغلب دارای گرافیک‌های پر زرق و برق هستند و توضیحات دقیقی ندارند، به‌طور معمول به جای رویکرد اساسی، فقط یک صفحه پر از علامت دلار و چارت های بی محتوای چشمک‌زن را ارائه می‌دهند.

افزایش کلاهبرداری های فارکس

به دنبال نظرات دیگران باشید

ما قبلاً نیز به این نگرانی تریدرها پرداخته بودیم و همیشه پیشنهاد کردیم که هم با افراد داخل شرکت و هم با افرادی که از محصول استفاده کرده اند در ارتباط باشید. گاهی اوقات، ویدئوهای تبلیغاتی ممکن است دارای شخصیت های مشکوک باشند و تایید اعتبار آنها بسیار مهم است.

مرتبط: نگرانی رو به رشد سرمایه گذاران خرد در بازارهای پیچیده – پیشنهاد به مسئولین و سرمایه گذاران

یک جستجوی آنلاین کامل انجام دهید

می‌توانید جستجوی Google انجام دهید و کلیدواژه‌هایی مانند «اسکم» یا «کلاهبرداری» را همراه با نام بروکر یا ارائه دهنده خدمات مالی اضافه کنید. اگر نتایج جستجو، شکایات قانع کننده متعددی را نشان دهد، نشان دهنده شکایت واقعی از سوی افرادی است که آسیب دیده اند. همواره لیست شرکت های کلاهبردار موجود در سایت ما را بررسی کنید.

مرتبط: لیست شرکت ها و سایت های آنلاین کلاهبرداری یا اسکم – سایت های خارجی

بررسی دقیق پروفایل های لینکدین

لینکدین، یک شبکه شغلی بسیار خوب است، که اغلب نمایه های افراد مرتبط با یک شرکت را در بالای نتایج جستجوی گوگل نمایش می دهد. عدم وجود پروفایل های لینکدین برای چهره های کلیدی شرکت می تواند یک علامت قرمز باشد. در صورت وجود پروفایل کاربری، توصیه‌هایی را که دریافت کرده‌اند ارزیابی کنید، زیرا تأییدیه‌های مثبت می‌توانند اطمینان خاطر ایجاد کنند.

بررسی انطباق با مقررات

بروکرهای فارکس قانونی بازار معمولاً توسط مقامات معتبر مانند NFA آمریکا، FSA، CFTC یا موسسات مشابه در سایر کشورها تنظیم می شوند. با وجود اینکه این رگوله ها، مقررات یکپارچه یک شرکت را تضمین نمی کند، اما داشتن آن همیشه بهتر از عدم وجود مقررات است. باید به شرکت هایی که از لایسنس مکان های عجیب و غریب یا با رگوله جزیره ای دوره افتاده کار می کنند با شک و تردید نگاه کرد.

از یک حساب آزمایشی استفاده کنید

همانطور که قبلاً ذکر شد، یک حساب آزمایشی فارکس یک بررسی اساسی برای کارگزاران است. برخی از سیستم‌های خودکار ممکن است عملکرد مناسبی داشته باشند، اما ارزیابی آنها قبل از تخصیص وجوه واقعی ضروری است. بدون به خطر انداختن پول خود درخواست آزمایش محصولات آنها را کنید.

مرتبط: چگونه در بازار فارکس معامله کنیم و حساب فارکس باز کنیم

به غریزه خود اعتماد کنید

در نهایت، احساس درونی شما نسبت به افراد و شرکت‌های مرتبط مهم است. با توجه به شیوع افراد کلاهبردار در صنعت فارکس، عاقلانه است که فرض کنیم همه به طور بالقوه کلاهبردار هستند تا زمانی که بتوانند بی‌گناهی خود را با رضایت شما ثابت کنند.


7 نکته ضروری برای محافظت از پول خود در برابر افزایش کلاهبرداری های فارکس


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید