انگیزشیبازاریابی شبکه ایدرآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی مطمئن و دائمی

برای درآمدزایی و ثروتمند شدن می توانید از پتانسیل اینترنت استفاده کنید

بازاریابی شبکه ای اسمارتیز

اینترنت بستری را فراهم کرده است که افراد می توانند با کمی اطلاعات اولیه در آن درآمد کسب کنند. امروزه کسب درآمد از طریق روش های نوین اینترنتی بسیار پر منفعت تر و مطمئن تر از سایر تجارت های سنتی است. نمونه های کسب درآمد اینترنتی مطمئن در تمام دنیا به وضوح به چشم می خورند.

اکثر شرکت های موفق و ثروتمند دنیای امروز شرکت هایی هستند که مبنای کار آنها تجارت الکترونیک است. ثروتمندترین افراد دنیا اغلب فعالیت های وابسته به اینترنت و کامپیوتر دارند. از نمونه های آن می توان به ثروتمندترین فرد دنیا آقای جف بزوس که بنیانگذار سایت آمازون است و آقای بیل گیتس که بنیانگذار شرکت نرم افزاری مایکروسافت است نام برد. اما آنها چگونه توانسته اند به چنین قدرتی برسند ؟ جواب این سئوال به یک جا ختم می شود و آن هم اینترنت است. در اینجا می خواهیم به برخی از روش های کسب درآمد آنلاین مطمئن و دائمی که همه افراد می توانند در آنها فعالیت کنند بپردازیم.

کسب درآمد اینترنتی مطمئن و دائمی تنها برای افرادی نیست که اطلاعات زیادی در مورد کامپیوتر و اینترنت دارند. روش های مختلفی برای درآمدزایی اینترنتی وجود دارد که از نمونه های آن می توان به تولید محتوای اورجینال، خرید و فروش اینترنتی، برگزاری کلاس های آنلاین، فعالیت در سایت های کلیکی، انجام فعالیت های فریلنسری، فعالیت در بازار فارکس، باینری آپشن و فعالیت در برنامه های بازاریابی شبکه ای و غیره نام برد.

برخی از این فعالیت ها مانند کسب درآمد از طریق کلیک برروی تبلیغات یا همان سایت های کلیکی، شاید برای شما درآمد کافی به همراه نیاورد، همچنین به دلیل سیل بسیار زیاد سایت های فریبنده، فعالیت در اینگونه سایت ها ریسک بالایی دارد. برخی دیگر از فعالیت ها مانند برگزاری کلاس های آنلاین و یا فعالیت در سایت های فریلنسری نیاز به تخصص در زمینه های متخلف دارد. اما در اینجا می خواهم به یکی از نوآورانه ترین و پردرآمدترین فعالیت های اینترنتی به نام بازاریابی شبکه ای بپردازم.

کسب درآمد اینترنتی مطمئن از طریق بازاریابی شبکه ای اینترنتی

بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ در اینترنت یکی از جدیدترین روش های کسب درآمد مطمئن اینترنتی است که مدتی است در دنیا شروع شده است. به این نوع بازاریابی و فروش MLM یا Multi-Level Marketing نیز گفته می شود که کتاب های زیادی درباره آن نیز نوشته شده است.

بازاریابی شبکه ای اینترنتی

برنامه های بازاریابی شبکه ای سنتی زیادی وجود دارند که برخی از آنها موفق بوده اند و برخی نیز تنها باعث ناامیدی فعالان این عرصه شده است. اما بازاریابی شبکه ای اینترنتی، فعالیتی بسیار خلاقانه، نوین و پردرآمد است که افرادی که زودتر به این جریان وارد می شوند می توانند از بقیه جلوتر بروند. روش نتورک مارکتینگ اینترنتی کاملا شبیه به بازاریابی شبکه ای سنتی است با این تفاوت که محصولات اغلب الکترونیکی هستند و افراد بیشتر فعالیت خود را برای فروش و بازاریابی محصولات در اینترنت انجام می دهند.

برای کسب درآمد اینترنتی از طریق بازاریابی شبکه ای، نیاز به پیدا کردن شرکت هایی دارید که در این زمینه فعالیت می کنند و محصولات خود را از طریق بازاریابی شبکه ای به فروش می رسانند. از نمونه های بین المللی آن می توان به doTerra, Jeunesse, younique, Digital Altitude و غیره اشاره کرد که البته همگی محصول فیزیکی ارائه می دهند. همچنین اخیرا نیز سیستم بازاریابی شبکه ای اسمارتیز فعالیت خود را در ایران شروع کرده است که نوع کارکرد آن بسیار نوآورانه می باشد. از مزیت های فعالیت در سیستم بازاریابی شبکه ای اسمارتیز این است که حتی محصول این نتوورک مارکتینگ دیجیتال و به روز است. در این سیستم بازاریابی شبکه ای افراد آنتی ویروس اورجینال خرید می کنند و وارد سیستم بازاریابی شبکه ای می شوند و می توانند خود نیز به فروش مستقیم و غیر مستقیم این محصول بپردازند و در ازای فعالیت خود و فعالیت زیرمجموعه های خود سود بسیار خوبی دریافت کنند. ( چنانچه می خواهید در سیستم بازاریابی شبکه ای اسمارتیز فعالیت کنید وارد سامانه www.smartiz.net شوید و با کد معرف ۱۰۰۰ ثبت نام کنید و شروع به کسب درآمد اینترنتی کنید. )

روش درآمد اینترنتی مطئن و دائمی از بازاریابی شبکه ای اسمارتیز

کسب درآمد اینترنتی مطمئنبازاریابی شبکه ای اسمارتیز، استارت آپی کاملا جدید می باشد که افراد برای عضویت در آن باید دارای یک کد معرف باشند. با داشتن یک کد معرف شما می توانید عضو سایت اسمارتیز شوید و سپس با خرید یک آنتی ویروس از قسمت فروشگاه، شما نیز یک کد معرف شخصی برای خود دریافت خواهید کرد.

با در اختیار گذاشتن کد معرف خود به دیگران و تبلیغ محصولات موجود در این سایت به دوستان، آشنایان و یا روش های بازاریابی آنلاین، می توانید از تمام فروش های مستقیم خود ۱۰% و از تمام فروش های غیر مستقیم که توسط نمایندگان فروشتان انجام می شود تا ۱۰ لایه پورسانت دریافت کنید.

دلایلی که ما بازاریابی شبکه ای اینترنتی اسمارتیز را روشی برای کسب درآمد مطمئن و دائمی می دانیم موارد زیر است :

 • حتی زمانی که فعالیتی ندارید درآمد کسب می کنید ( از طریق نماینده های فروشتان ).
 • تمام فعالیت ها از طریق سامانه درآمد آنلاین اسمارتیز صورت می گیرد و شما می توانید به تمام مسائل اشراف کامل داشته باشید.
 • میزان درآمد شما به صورت تصاعدی با افزایش نمایندگان فروش افزایش می یابد و پس از مدتی به درآمدی مطمئن و نامحدود خواهید رسید.
 • از همان روز اول فعالیت می توانید درآمد داشته باشید و مبلغ درآمد خود را هر زمان که می خواهید می توانید از کیف پول الکترونیک خود برداشت کنید. ( حداقل برداشت ۵۰هزار تومان است )
 • تنها با فروش مستقیم محصول به ۲۰ نفر و فعالیت آنها شما به درآمدی مطمئن در ماه خواهید رسید.
 • محصولاتی که در آن به فروش می رسد برای تمام افرادی که از موبایل و یا کامپیوتر استفاده می کنند لازم است و همه به آن نیاز دارند. ( محصولات موجود آنتی ویروس موبایل اف سکیور و اینترنت سکیورتی اف سکیور )

توضیح محاسبات با فرض فروش آنتی ویروس ۱۰۰ هزار تومانی :

 • خرید ۱ محصول = ۱۰۰هزار تومان که از هر فروش ۱۰% به کیف پول شما واریز می شود، ۲۰ فروش مستقیم یعنی کیف پول شما ۲۰۰هزار تومان شارژ شده است.
 • ۹% از فروش افرادی که شما به آنها فروختید و این میزان تا لایه ۱۰ ادامه دارد و شما در لایه ۱۰ نیز ۱% از فروش دریافت می کنید.
 • مجموع درآمد از هر نماینده فروش اگر هر کدام از آنها و نمایندگانشان تنها به ۱ نفر بفروشند = ۵۵۰۰۰ تومان
 • مجموع درآمد از ۲۰ نماینده فروش اگر هر کدام از آنها و نمایندگانشان تنها به ۱ نفر بفروشند = ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان
 • نکته : اگر نمایندگان فروش شما هر کدام به بیش از ۱ نفر بفروشند، درآمد شما تصاعدی افزایش می یابد و اگر خود شما بتوانید تعداد افراد بیشتری را جذب کنید درآمدتان بسیار بیشتر خواهد شد.

جدول طرح درآمدی

فروش مستقیم با کد معرف شخصی۱۰%
فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح دوم۹%
فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح سوم۸%
فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح چهارم۷%
فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح پنجم۶%
فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح ششم۵%
فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح هفتم۴%
فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح هشتم۳%
فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح نهم ۲%
فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح دهم۱%

کسب درآمد اینترنتی مطمئن و دائمی امروز بسیار آسان تر شده است و همه افراد حتی بدون داشتن تخصص و تنها با توانایی فروش و بازاریابی می توانند به آن دست پیدا کنند.

آدرس سایت :  www.smartiz.net

کد معرف : ۱۰۰۰

اینترنت بستری بسیار قوی برای کسب درآمد آنلاین فراهم کرده است و بهتر است که ما هم از این موقعیت استفاده بهینه کنیم و همچنین روش های نوین کسب درآمد اینترنتی را تجربه کنیم و از آن طریق زندگی خود را تغییر دهیم و به ثروت برسیم.

دریافت فایل معرفی سامانه اسماتیز برای کسب درآمد


کسب درآمد اینترنتی مطمئن و دائمی


 

تجارت آفرین

۶ دیدگاه

  • سلام، همانطور که در متن توضیح دادم برای عضویت باید وارد سامانه اسمارتیز بشید و با کد معرف ۱۰۰۰ مراحل عضویت را تکمیل کنید.
   آدرس سایت : http://www.smartiz.net
   میزان درآمد در این استارت آپ بازاریابی شبکه ای نامحدود است و شما هر چقدر فعالیت بیشتری داشته باشید درآمد بالاتری خواهید داشت.

  • سلام ، شما در هنگام عضویت کد معرف دریافت نمی کنید. وقتیکه که اولین خرید را انجام می دهید کد معرف شما در پنل کاربری نمایان می شود

  • سلام،
   مسئله ای که وجود دارد با خرید آنتی ویروس ۲۰تومنی شما نمی توانید کسب درآمد کنید و همچنین آنتی ویروس اورجینال و واقعی قیمتش ۲۰تومن نیست و اغلب محصولات تقلبی را به جای اصلی در فروشگاه ها می فروشند. مهمترین قسمت در بازاریابی شبکه ای این است که شما توانایی فروش داشته باشید و از این توانایی خود کسب درآمد کنید.
   همچنین شما می توانید محصول ارزان تری مانند آنتی ویروس موبایل را برای شروع کار در آنجا خرید کنید

دیدگاهتان را بنویسید