کسب درآمد از طریق وب سایت یا وبلاگ

برای درآمدزایی و ثروتمند شدن می توانید از پتانسیل اینترنت استفاده کنید

اینترنت بستری را فراهم کرده است که افراد می توانند با کمی اطلاعات اولیه در آن درآمد کسب کنند. امروزه کسب درآمد از طریق روش های نوین اینترنتی بسیار پر منفعت تر و مطمئن تر از سایر تجارت های سنتی است. نمونه های کسب درآمد اینترنتی مطمئن کسب درآمد از طریق وب سایت یا وبلاگ است.

اکثر شرکت های موفق و ثروتمند دنیای امروز شرکت هایی هستند که مبنای کار آنها تجارت الکترونیک است. ثروتمندترین افراد دنیا اغلب فعالیت های وابسته به اینترنت و کامپیوتر دارند. از نمونه های آن می توان به ثروتمندترین فرد دنیا آقای جف بزوس که بنیانگذار سایت آمازون است و آقای بیل گیتس که بنیانگذار شرکت نرم افزاری مایکروسافت است نام برد. اما آنها چگونه توانسته اند به چنین قدرتی برسند ؟ جواب این سئوال به یک جا ختم می شود و آن هم اینترنت است. در اینجا می خواهیم به برخی از روش های کسب درآمد آنلاین مطمئن و دائمی که همه افراد می توانند در آنها فعالیت کنند بپردازیم.

کسب درآمد از طریق اینترنت تنها برای افرادی نیست که اطلاعات زیادی در مورد کامپیوتر و اینترنت دارند. روش های مختلفی برای درآمدزایی اینترنتی وجود دارد که از نمونه های آن می توان به ساخت وب سایت و تولید محتوای اورجینال، خرید و فروش اینترنتی، برگزاری کلاس های آنلاین، فعالیت در سایت های کلیکی، انجام فعالیت های فریلنسری، فعالیت در بازار فارکس، باینری آپشن و فعالیت در برنامه های بازاریابی شبکه ای و غیره نام برد. اما کدامیک از این روشهای درآمدزایی اینترنتی برای شما مناسب تر است.

شاید این سئوال برای شما پیش آمده باشد که کدام یک از روشهای کسب درآمد اینترنتی مطمئن تر است. ولی بهتر است که ابتدا این سئوال را از خود بکنید که کدام یک از روشهای کسب درآمد اینترنتی برای من مناسب تر است.

برخی از روش های کسب درآمد اینترنتی نیاز به تخصص ویژه ای دارند و برخی نیاز به هیچگونه تخصص و سرمایه ای ندارند. اما تمام آنها نیاز به پشتکار و علاقه به یادگیری دارند. مانند هر تجارت دیگری، فعالیت در اینترنت نیز نیازمند روحیه یادگیری است. ممکن است که فعالیت شما از یک کار کوچک شروع شود ولی روز به روز دانش خود را در مورد آن اضافه کنید و همواره رو به جلو حرکت کنید و آن را تبدیل به یک شرکت بزرگ نمایید.

در اینجا می خواهیم شما را با یکی از بهترین روش های کسب درآمد اینترنتی مطمنئن با ساخت یک وب سایت آشنا کنیم.

یکی از بهترین روش های کسب درآمد اینترنتی مطمئن و دائمی ایجاد یک وبلاگ یا وب سایت است. ساختن پول از یک وب سایت یک افسانه نیست و برای هر کسی قابل اجراست. در واقع تبدیل یک وب سایت یا وبلاگی که تنها از روی علاقه ساخته شده به یک دارایی درآمدزا بسیار شایع است و فقط کمی نیاز به شانس و سخت کوشی دارد.

مرتبط : ۱۵ راه برای بهبود سئوی سایت

برای ساخت یک وب سایت، شما باید قادر باشید تا هزینه های اولیه مانند هزینه دامین و هاستیگ را پوشش دهید. سپس می توانید با فعالیت شخصی برروی وب سایت خود آن را به یک موتور کسب درآمد واقعی اینترنتی تبدیل کنید. حالا می خواهیم شما را با برخی از روش های متداول که می توانید از طریق آنها از وب سایت خود به کسب درآمد اینترنتی مطمئن برسید اشاره می کنیم.

1 – محصولات آنلاین خودتان را بفروشید

شما می توانید با فروش مستقیم محصولات آنلاین خود مانند کتاب اکترونیکی یا آثار موسیقی و غیره، درآمد خوبی داشته باشید. زیرا برای فروش محصولاتتان نیازی نیست که به واسطه ها پول اضافی بدهید تا آن را برای شما بفروشند و مقدار زیادی در هزینه های فروش صرفه جویی خواهید کرد.

این رویکرد به نظر بسیار ساده است، زیرا شما یک محصول الکترونیکی تولید می کنید و مستقیم آن را از طریق وب سایت خود به فروش می رسانید و پول نقد دریافت می کنید. با این وجود این کار به این سادگی ها هم نیست.

ساخت یک محصول خوب که در آن تمام جوانب رعایت شده باشد به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. هزینه های پنهان زیادی نیز در سر راه شما قرار خواهند داشت که در ابتدای کار احتمالا به فکرتان خطور نکرده بودند. اما اگر بتوانید با چالش های پیش رو کنار بیایید می توانید از سایت خود درآمد اینترنتی قابل توجهی کسب کنید.

2- دریافت تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی به شما این اجازه را می دهد که از سایت خود درآمد اینترنتی کسب کنید. برای این کار شما نیاز به مخاطبین زیادی دارید تا وارد وب سایت شده و برروی تبلیغاتی که در سایت شما به نمایش درمی آیند کلیک کنند. شما به ازای هر کلیک برروی تبلیغات سایت خود درآمد کسب میکنید.

بهترین قسمت این ماجرا، آسانی فرآیند است. زیرا شما نیاز ندارید که به دنبال کسانی بگردید که بخواهند برروی سایت شما تبلیغ کنند. فقط کافی است که کدهایی که شرکت تبلیغاتی در اختیار شما می گذارد را در وب سایت خود قرار داده و سپس تبلیغات در وب سایت به نمایش درخواهند آمد و بابت کلیک هایی که کاربران برروی آنها انجام می دهند، درآمد کسب می کنید.

3 – فروش مستقیم پست ها و مقالات

یکی از روش های متداول برای کسب درآمد اینترنتی مطمئن از وب سایت انتشار مقالات تبلیغاتی دیگران است.

بعد از اینکه با تلاش زیاد توانستید یک وب سایت با حجم ترافیک بالا داشته باشید می توانید با دریافت پول از دیگران پست ها و مقالات آنها را منتشر کنید.

برای مثال، شرکت های زیادی هستند که به دنبال وب سایت های پرترافیک برای تبلیغ محتوایی محصولات خود هستند. شما می توانید با بررسی محصولات برای آن شرکت و منتشر کردن آن در وب سایت خود درآمد مطئمن اینترنتی داشته باشید.

4 – کاربران را به سمت کمپانی ها هدایت کنید

تجارت ها هر روز با روش های گوناگونی سعی در جذب مشتریان بالقوه برای محصولات و خدمات خود دارند. پس جای شکی نیست که اگر شما مشتری برای محصولات یا خدمات آنها پیدا کنید می توانید در ازای آن کمیسیون بازاریابی دریافت کنید. برای مثال فرض کنید که شما یک وب سایت در مورد آموزش زبان انگلیسی دارید که مخاطبان زیادی برای یادگیری کلمات یا جملات انگلیسی به آن رجوع می کنند. جمع آوری اطلاعات کاربران مانند، شماره تلفن و آدرس ایمیل آنها می توانید منبع باارزشی برای یک آموزشگاه زبان انگلیسی باشد که به دنبال تکمیل ظرفیت کلاس های خود است.

در واقع، شما در اینجا نقش واسطه برای معرفی زبان آموزان احتمالی به آن آموزشگاه را خواهید داشت. با در اختیار گذاشتن اطلاعات مشتریان بالقوه می توانید به ازای هر ثبت نام یا به ازای کل لیست از آن آموزشگاه پول دریافت کنید.

5 – ساخت یک فروشگاه اینترنتی

شاید سخت ترین روش برای کسب درآمد اینترنتی مطئن و در عین حال سودآورترین آنها، ساخت یک فروشگاه اینترنتی باشد. شاید بیش از هزاران فروشگاه اینترنتی در منطقه ای که شما ساکن هستید وجود داشته باشد. این خود نشان می دهد که چقدر این کار برای افراد جذاب است و از طرفی نیز بازار فشرده ای را نشان می دهد که رقابت در آن نیاز به سخت کوشی و کار مدام دارد.

وقتیکه به فروشگاه های اینترنتی بزرگ در ایران مانند دیجی کالا یا بامیلو نگاه می کنیم، شاید با این نتیجه برسیم که رقابت با آنها امکان پذیر نیست. این درست است که شما نمی توانید با برندهایی که برای خود جایی در بازار بدست آورده اند به سادگی رقابت کنید، ولی می توانید سهم بازار خود را در یک محصول بخصوص یا با یک نوآوری بدست بیاورید.

6 – فروش وب سایت و سرمایه گذاری مجدد

شاید باورتان نشود که همیشه برای وب سایت شما مشتری وجود دارد. همیشه افرادی هستند که می خواهند وب سایتی مانند وب سایت پرترافیک شما داشته باشند و از آن برای اهداف متفاوت خود استفاده کنند.

البته من این پیشنهاد را به کسانی که با علاقه و سخت کوشی وب سایت خود را ساخته اند نمی دهم، ولی می توانید از آن بعنوان یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی مطئن استفاده کنید. شما با پول فروش وب سایت خود می توانید وب سایتی جدید بسازید و این کار را تبدیل به یک تجارت برای خود کنید.

مرتبط : کسب درآمد از اینترنت در منزل – درآمد اینترنتی بدون سرمایه

مرتبط : روش های بالا بردن بازدید سایت در گوگل و بهبود سئو 


کسب درآمد از طریق وب سایت یا وبلاگ


تجارت آفرین فارکس
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.

6 دیدگاه

 • یه شغل خوب برا من سراغ دارید من میتونم مشاور خوبی در زمینه روانشناسی باشم مدرک ندارم ولی عاشق این کارم
  تولید فایلهای صوتی تاثیر گذار
  دوبله ! به خاطر صدام صدای خوبی دارم.کمه ما و کرم شما
  آشنایی با کهن الگوها گوستاو یونگ
  تله کنزی
  برون فکنی
  و 12سال قانون جذب کار کردم و پول خوبی رو جدب کردم

 • اخه کی میاد انتی ویروس صدهزارتومنی از ما بخره وقتی بیرون بیست تومن میفروشن

  • سلام،
   مسئله ای که وجود دارد با خرید آنتی ویروس 20تومنی شما نمی توانید کسب درآمد کنید و همچنین آنتی ویروس اورجینال و واقعی قیمتش 20تومن نیست و اغلب محصولات تقلبی را به جای اصلی در فروشگاه ها می فروشند. مهمترین قسمت در بازاریابی شبکه ای این است که شما توانایی فروش داشته باشید و از این توانایی خود کسب درآمد کنید.
   همچنین شما می توانید محصول ارزان تری مانند آنتی ویروس موبایل را برای شروع کار در آنجا خرید کنید

  • سلام ، شما در هنگام عضویت کد معرف دریافت نمی کنید. وقتیکه که اولین خرید را انجام می دهید کد معرف شما در پنل کاربری نمایان می شود

 • سلام
  چطور میشه اینجا فعالیت کرد ؟ حداکثر میزان درآمد در این بازاریابی شبکه ای چقدر است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس