باینری آپشن چیست ؟ آیا فعالیت در بازار باینری آپشن سود آور است ؟

باینری آپشن چیست ؟

باینری آپشن چیست ؟ باینری آپشن یک بازار مشتقات مالی است که معامله گر در آن میبایست قیمت آتی جفت ارز یا سهام را پیشبینی کند و در ازای پیش بینی صحیح، معامله را برنده می شود. باینری آپشن در ابتدا شاید کمی شبیه به بازار فارکس به نظر برسد، ولی در واقع تفاوت های زیادی بین روش معاملات در آنها وجود دارد.

موفقیت در باینری آپشن تنها بر مبنای دو گزینه است : بله و خیر. به همین دلیل به آن Binary یعنی دوتایی می گویند. در Binary Option زمان و یا تاریخ انقضا اهمیت بسیار زیادی دارد. در زمان انقضا اگر قیمت پیشبینی شده توسط معامله گر از سهام یا جفت ارز، در سمت صحیح باشد او سود می کند ولی اگر در جهت مخالف پیش بینی باشد ضرر می کند.

در معاملات باینری آپشن، سود و زیان یک معامله به صورت خودکار پس از زمان انقضای آپشن در حساب معامله گر به حساب می آید.

برای اینکه بهتر متوجه روش کارکرد باینری آپشن شوید، با چند مثال به سراغ چگونگی معاملات آن می رویم.

مرتبط : بهترین کارگزارهای فارکس – بررسی بروکرهای برتر فارکس

چگونگی معاملات باینری آپشن

همانطور که در بخش “باینری آپشن چیست” توضیح دادم، معاملات باینری آپشن بر مبنای پاسخ های بله و خیر است. به همین دلیل است که نحوه معامله در این بازار بسیار ساده می باشد. برای مثال سئوال به این سادگی است : قیمت سهام شرکت X امروز 12 جولای ساعت 3 بعد از ظهر، 24.95 دلار (Strike Price) است. به نظر شما آیا در تاریخ 13 جولای ساعت 10:30 صبح قیمت سهام این شرکت بالای 25 دلار خواهد بود یا خیر ( زیر 25 دلار خواهد بود) ؟ اگر معامله گر فکر می کند که قیمت سهام این شرکت در آن تاریخ و زمان بالای 25$ است می تواند برای این پیش بینی خود نرخ تعیین کند ، برای مثال 100 دلار.

حالا 13 جولای است و ساعت 10:30 را نشان می دهد و آپشن منقضی (Expiry Time) می شود. اگر قیمت این سهم بالای 25 دلار باشد، پیش بینی معامله گر درست بوده است و 70% ( این درصد بسته به بروکر متغییر است ) از مبلغ تعیین شده یعنی 70 دلار بعلاوه سرمایه گذاری اولیه که 100 دلار بوده است به حساب او منظور می شود.اما اگر در هنگام انقضای آپشن مبلغ سهم زیر 25 دلار باشد، معامله گر تمام 100 دلاری را که سرمایه گذاری کرده است را متضرر می شود.

معاملات باینری آپشن در بازه های زمانی متفاوتی از 60 ثانیه تا حتی یک ماه هم انجام می شود. البته اغلب معامله گران در این بازار پیش بینی های کوتاه مدت بین 60 ثانیه تا 30 دقیقه انجام می دهند.

در باینری آپشن ها میزان ریسک کاملا مشخص است و هرگز فراتر از آن نخواهد بود. در این بازار، سود و زیان یک معامله به میزان تغییرات قیمت بستگی ندارد. تنها مسئله ای که وجود دارد این است که آیا قیمت در هنگام انقضای آپشن در بالای آن چیزی است که پیش بینی کرده اید یا پایین تر از آن، و بر مبنای آن یا معامله گر سود کرده است یا ضرر کرده است.

باینری آپشن معمولا در پلتفرم هایی که توسط ( Securities and Exchange Commission ( SEC  یا دیگر آژانس های قانون گذاری تنظیم شده است فعالیت می کنند. البته بسیاری از بروکرهای باینری آپشن از هیچ قانونی پیروی نمی کنند، بنابراین در هنگام انتخاب یک کارگزار باینری آپشن باید بسیار دقت کنید.

بروکرهایی که از هیچ یک از استانداردها پیروی نمی کنند و در هیچ یک از مراکز معتبر قانونگذاری عضویت ندارند، می توانند گزینه های مشکوک به کلاهبرداری باشند. برای انجام معاملات باینری آپشن می توانید از طریق این لینک عضو بروکر آلپاری شوید و شروع به انجام معامله کنید.

عضویت در بروکر آلپاری برای انجام معاملات باینری آپشن

باینری آپشن چیست ؟

انواع معاملات در باینری آپشن

پس از آنکه متوجه شدید که باینری آپشن چیست ، به سراغ انواع معاملات در این بازار می رویم. 2 نوع معامله اصلی در بازار باینری آپشن وجود دارد که مورد علاقه اکثر معامله گران است. یکی معامله خرید که به آن Call Binary Option می گویند و دیگری معامله فروش که به آن Put Binary option گفته می شود.

یک معامله گر می تواند بر مبنای پیش بینی خود از قیمت در زمان انقضای آپشن، وارد یکی از این دو نوع معاملات شود. به دو مثال زیر که در مورد معامله Call و معامله Put است توجه کنید.

مثال برای معامله خرید Call در باینری آپشن

فرض کنید که قیمت سهام شرکت Y هم اکنون 75.20 دلار امریکا است. یک آپشن روی قیمت 76 دلار برای فردا ساعت 12 وجود دارد. در این حالت اگر معامله گر پیش بینی می کند که تا فردا ساعت 12 قیمت سهام این شرکت بالای 76 دلار است یک معامله خرید یا Call باز می کند و مبلغ 100 دلار در آن سرمایه گذاری می کند.

فردا در ساعت 12 این آپشن منقضی می شود. اگر پیش بینی شما درست باشد و رشد قیمت تا بالای 76 دلار را پیش بینی کرده باشید 80% (بسته به بروکر این درصد متغییر می باشد) از 100 دلار یعنی 80 دلار سود به همراه سرمایه اولیه که 100 دلار است به صورت اتوماتیک به حساب شما اضافه می شود.

اما اگر پیش بینی اشتباه باشد و قیمت به بالای 76 دلار نرسد و یا نزول کند و به زیر قیمت اولیه یعنی زیر 75.20 برسد، شما تمام مبلغ سرمایه گذاری خود، که در این مثال 100 دلار است را از دست خواهید داد.

مثال برای معامله فروش Put در باینری آپشن

فرض کنید که سهام همان شرکت Y اکنون 75.20 دلار امریکا است و یک آپشن روی قیمت 75 دلار برای  30 دقیقه دیگر وجود دارد. در این حالت اگر معامله گر پیش بینی کند که تا 30 دقیقه دیگر قیمت سهام این شرکت به زیر 75 دلار می رسد یک معامله فروش یا Put باز می کند و برای مثال مبلغ 100 دلار در آن سرمایه گذاری می کند. در این مثال در صورت نزول قیمت و و رسیدن آن به زیر 75 دلار معامله گر سود خواهد کرد.

اما اگر قیمت به زیر 75 دلار نرسد و یا برعکس پیش بینی، روند صعودی در پیش بگیرد ، او در هنگام منقضی شدن آپشن کل مبلغ سرمایه گذاری خود را که در این مثال 100 دلار امریکا است را از دست خواهد داد.

انواع دیگر معاملات باینری آپشن :

روش One Touch

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از طریق باینری آپشن روش One Touch است. این روش قراردادی بین معامله گر با بروکر است که به محض رسیدن قیمت به یک سطح در یک بازه زمانی مشخص به حساب معامله گر اضافه یا از حساب او کم می شود. قیمت سهم یا جفت ارز لازم نیست که بیشتر از آن مقدار پیش بینی شده برود. تنها کافی است که آن نرخ را لمس کند.

برای مثال فرض کنید که ارزش سهام شرکت Z هم اکنون 108.50 دلار (Strike Price) است. یک باینری آپشن وجود دارد که می گوید در عرض نیم ساعت آینده این قیمت 109 دلار را لمس خواهد کرد یا از آن خواهد گذشت. شما با انتخاب خرید وارد معامله می شوید و برای این پیش بینی خود 100 دلار نرخ تعیین می کنید.

اگر در این بازه زمانی 30 دقیقه ای نرخ سهام شرکت Z حتی در یک لحظه به 109 برسد شما 100 دلار خود و 80% سرمایه گذاری ( 80 دلار سود ) برای پیش بینی صحیح خود دریافت خواهید کرد.  اگر در این بازه زمانی قیمت به 109 دلار نرسد شما کل 100 دلار سرمایه گذاری خود را از دست خواهید داد.

روش No Touch

روش no touch هم بسیار شبیه به روش قبلی است با این تفاوت که باینری آپشن می گوید که در این بازه زمانی قیمت به یک سطح مشخصی نخواهد رسید.

در همان مثال بالا یک باینری آپشن توسط کارگزار وجود دارد که اعلام می کند در 30 دقیقه آینده نرخ سهام این شرکت به 109 نخواهد رسید. شما می توانید با پیش بینی صحیح خود وارد این معامله باینری آپشن شوید و به همان روش هایی که قبلا توضیح دادم درآمد اینترنتی کسب کنید.

قبل از انجام معاملات باینری آپشن به این نکات دقت کنید :

حالا که با مفاهیم اولیه معاملات باینری آپشن آشنا شدید و می دانید که باینری آپشن چیست ، به چند نکته کلیدی که باید از آنها اطلاع داشته باشید اشاره می کنم:

 • ریسکی که متحمل می شوید تنها محدود به مبلغ معامله است. پس بیشتر از آنچه سرمایه گذاری کردید از دست نخواهید داد.
 • کمترین میزان معامله 10 دلار است. پس مبلغی که حاضر هستید ریسک کنید را سرمایه گذاری کنید.
 • اگر معامله ای را ببازید باید پول پرداخت کنید.
 • شما هرگز مالکیت سهام یا ارز را در اختیار نخواهید گرفت و تنها نوسانات آن را پیش بینی می کنید.
 • برای اینکه بتوانید در بلند مدت سود کسب کنید باید تعداد پیش بینی های صحیح بسیار بیشتر از پیش بینی های غلط باشد.
 • راه های متفاوتی برای کسب درآمد آنلاین از معاملات باینری آپشن وجود دارد که برخی از آنها در بالا گفته شد.
 • معاملات باینری آپشن به گونه ای طراحی شده است که به آسانی بتوان با آن کار کرد.
 • هزینه های پنهانی در باینری آپشن وجود ندارد.
 • میزان برد اغلب بین 70 تا 85 درصد از کل سرمایه گذاری است و این میزان به بروکر شما بستگی دارد.
 • برای کسب در آمد در باینری آپشن حتما نباید متخصص بازارهای مالی باشید.

چند مثال ساده برای معاملات باینری آپشن

آسان ترین راه برای توضیح معاملات باینری آپشن ارائه مثال است. در اینجا با چند مثال ساده نحوه معامله در این بازار را توضیح می دهیم.

سهام گوگل

در این عکس یک اسکرین شات از قیمت لحظه ای سهام شرکت گوگل را ملاحظه می کنید.

فرض کنید که از نظر شما گوگل در حال رشد است و عملکرد خوبی دارد و انتظار دارید که تا ساعت 3:30 بعد از ظهر، قیمت آن به 672.10 دلار برسد. بنابراین برای این تئوری نرخ تعیین می کنید.

سهام گوگل باینری آپشن نمودار شمعی

در اینجا نمودار شمعی قیمت سهام گوگل را می بینید.

سهام گوگل باینری آپشن

حالا با استفاده از پلتفرمی که دارید مبلغ 1000 دلار را برای تئوری و پیش بینی خود سرمایه گذاری می کنید. این باینری آپشن در ساعت 3:30 منقضی می شود و چنانچه در آن زمان قیمت سهام گوگل بالاتر از 672.10 دلار باشد شما مبلغ 1000 دلار خود بعلاوه 700 دلار برای پیش بینی صحیحتان دریافت می کنید. در این باینری آپشن می گوید که اگر قیمت زیر نرخ پیش بینی باشد شما تنها 100 دلار از 1000دلاری را که سرمایه گذاری کرده اید را پس خواهید گرفت و 900 دلار ضرر خواهید کرد.

در این مثال به 672.10 دلار Strike Price می گویند. از آنجاییکه شما رشد قیمت را پیش بینی کردید پس معامله Call را انتخاب کردید که 700 دلار Payoff value آن می باشد. تاریخ و ساعت 3:30 دقیقه Expiration date & time می باشد. 100دلار که معادل 10% از کل سرمایه گذاری است Rebate است که میزان ضرر شما را کاهش می دهد. البته همه بروکرها این rebate را پرداخت نمی کنند و اکثرا در صورت پیش بینی غلط کل مبلغ سرمایه گذاری را از دست خواهید داد.

مثال معامله طلا در باینری آپشن روش Touch Trade

شمش طلایکی از روش های کسب درآمد آنلاین از باینری آپشن استفاده از روش one touch است که قبلا آن را توضیح دادیم. حالا فرض کنیم که شما 100دلار برای پیش بینی خود سرمایه گذاری می کنید که قیمت طلا تا ساعت 3 عصر نرخ 1617.40 را لمس کند.

میزان payout این معامله 70% است پس اگر برنده شوید 170دلار (100 دلار سرمایه گذاری + 70 دلار سود ) دریافت خواهید کرد. کارگزار نیز 15% rebate در صورت اشتباه پیش بینی پیشنهاد می دهد. پس اگر پیش بینی غلط کنید 15دلار از کل سرمایه گذاری به شما برگردانده می شود.

معامله ای باز می کنید و منتظر می شوید که طبق تئوری شما قیمت تا قبل از ساعت 3 بعد از ظهر نرخ 1617.40 را لمس کند.

پیش بینی شما درست بود یا اینکه شانس آوردید زیرا اخباری در مورد نرخ بهره در امریکا باعث کاهش ارزش دلار شد و قیمت طلا افزایش پیدا کرد. پس از این خبر قیمت طلا مبلغ 1617.40دلار را لمس کرد و به محض رسیدن به این نرخ باینری آپشن بسته می شود و مبلغ 170 دلار به حساب شما واریز می گردد.

معاملات one touch دومین نوع معاملات پرطرفدار در باینری آپشن هستند. حالا شما می دانید که باینری آپشن چیست و با انواع معاملات آن نیز آشنا شدید. چنانچه سئوالی در مورد این نوع معاملات دارید در قسمت دیدگاه ها یا انجمن تجارت آفرین سئوالات خود را مطرح کنید تا به آنها پاسخ داده شود.

مرتبط : نحوه ورود به دنیای فارکس – ثبت نام در فارکس چگونه است (فیلم آموزشی)


باینری آپشن چیست ؟ آیا فعالیت در بازار باینری آپشن سود آور است ؟


تجارت آفرین فارکس

29 دیدگاه

 • سلام
  دوستان درمورد پرداخت سودی که چندین برابر شارژ اولیه و در مدت زمان کمی باشه کامنتهای زیادی دیدم که نگران کننده هست.بلاک کردن ،صفر کردن حساب بدون دلیل و یا به دلیل مشکوک بودن به استفاده از ربات برای ترید نمونه هایی از این کامنتها بودن.سوالم اینه که آیا واقعا کسی تونسته برداشت سودی چند برابر شارژش بشه؟چون این مهمترین قسمت ماجرا هست.هنگام ضرر کردن که هیچ پلتفرمی نیاز به کلاهبرداری نداره

 • من تحلیل تکنیکالم خوبه تنها مشکلم اینه که به پرداخت واقعی شک دارم و اینکه نمیدونم به کدوم بروکر اعتماد کنم که هم مشکل احراز نداشته باشه هم پرداخت واقعی داشته باشه

  • همانطور که میدانید بروکرهای سطح اول دنیا به مشتریان ایرانی خدمات نمیدهند و ما میبایست با بروکرهای رده پایین تر کار کنیم و به آنها اعتماد کنیم. این لیست بروکرها را مطالعه کنید و از بین آنها انتخاب نمایید.

   • سلام یعنی برداشت واقعی وجود داره اونجا؟ برداشت از طریق ارز دیجیتال وجود داره ؟ بروکر دیگه ای بنام اکسپرت اپشن وجود داره شما تاییدش میکنید؟ و اینکه پلتفرم آلپاری در قسمت باینری اپشن مثل اکسپرت اپشن و سایر پلتفرم های دیگس مخصوصا مدلی که زمان دار هست؟
    مساله احراز هویت برای ما ایرانیها و برداشت واقعی مهمترین چیزه واسم که بدونم
    ممنون میشم جواب بدید

    • سلام
     بروکرهایی که در سایت معرفی میشوند با احراز هویت افراد مقیم ایران مشکلی ندارند. شما میتونید بدون مشکل حساب خودتون رو شارژ کنید و برداشت داشته باشید. روش های پرداخت بروکرها با هم متفاوت است.
     اکسپرت آپشن معتبر است ولی اجازه فعالیت به افراد مقیم ایران نمیدهد.

 • سلام دوستانی که در باینری پاکت اکانت هستند بیان به این آدرس تلگرامی پاکت آپشن ۱۲۸(عدد لاتین نباشه) یه ترفندی داریم حداقل ماهانه ۴۰۰ هزار رایگان نصیب اعضا بشه

 • با سلام خدمت شما استاد
  من مدتی هست باینری آپشن رو با سایت 01option شروع کردم چون با ایرانی ها مشکلی نداره و مدارک ایران رو برای عضویت میپذیره. ولی مشکلی که دارم آموزشی حرفه ایی پیدا نمیکنم شما میتونید راهنماییم کنید؟
  آیا شما کلاس خصوصی برگزار میکنید؟
  البته من خیلی مبتدی کار میکنم الان و سودم روزانه بیشتر از ۱۰-۲۰ دلار نیست ولی میخوام بصورت حرفه ای وارد این بازار بشم.
  خیلی ممنون میشم اگر بم بگید چیکار کنم

  • سلام دوست عزیز
   متاسفانه کلاسی برای باینری آپشن و دیگر روش های معامله ندارم. اما پیشنهاد می کنم که چنانچه به صورت روزانه درآمد معقولی دارید، روش خودتان را ادامه دهید و در طی مدت تجربه بیشتری کسب کنید.
   موفق باشید

  • با سلام خدمت شما دوستان عزیز
   خواهشمندم تا انتهای مطلب رو مطالعه کنید و سپس تصمیم بگیرید .
   این توضیحات من تجربه 3 نزدیک به 3 سال فعالیت در این زمینه میباشد .

   اگر تمایل به درک بیشتر بازار جهانی دارید تجربه 2 سال فعالیت بنده رو با دقت مطالعه کرده و قضاوت خودتون رو برای دوستان در همین صفحه ثبت بفرمائید .

   بنده به عنوان یک سرمایه گذار در بورس فارکس و باینری آپشن پس از 2 سال فعالیت به صورت آزمایشی (دمو) و کسب تجربه کامل در به دست آوردن علم اندیکاتور ها و نمودار ها و کندل شناسی توانسته ام در این بازار جهانی سود دهی داشته باشم .
   طبق برنامه ریزی دقیق بعد از گذشت 24 ماه وارد بازار واقعی شدم و با توجه به تجربه ایی که در نسخه آموزشی کسب کردم و با ذکر به دست آوردن علم بالای کندل شناسی اندیکاتور ها و … معیار بنده برای بدست آوردن سود و موفق شدن در ترید ها به شرح ذیل بود و خواهد بود :

   از انجام 4 ترید در روز انتظار میرود 3 ترید موفق و 1 ترید ناموفق ثبت شود .
   به طور مثال اگر هر ترید با 25 دلار انجام گیرد سود بدست آمده از هر ترید برابر است با 23 دلار :

   یعنی میزان مبلغ سرمایه گذار + سود حاصل از سرمایه = جمع کل
   25$ 23$ = 48$

   اگر شما روزی 100 دلار برای معامله انتخاب کنید و در 4 ترید 25 دلاری تقسیم کنید و 1 ترید شما به میزان 25 دلار ضرر داشته باشد طبق معامله بالا 23$*3=69$ در مجموع سود شما!
   یعنی علاوه بر اینکه از 100$دلار شما 75$ دلار برایتان باقی مانده است 69$ دلار از 3 ترید موفق سود بدست اوردید که در این اوضاع اقتصادی 69$*25000 تومان = 1.725.000 تومان در 3 ترید موفق .

   یعنی اگر شما هر تریدتان (معامله) 1 دقیقه زمان ببرد 3 ترید شما در مجموع 3 دقیقه از زمان شما در طول 24 ساعت گرفته شده است . هر ترید شما به میزان 30 دقیقه نیاز به استراحت دارد یعنی هر 30 دقیقه 1 ترید موفق که اسن موضوع اشاره به روانشناسی فرد و احساسی تصمیم نگرفتن و عجولانه تصمیم نگرفتن بر میگرده که متاسقانه بیشتر مردم کشورمون هم احساسی هستیم و هم دوسداریم وارد کاری میشیم سریع سود برامون داشته باشه و اگر نداشته باشه اون موضوع رو سریعا تخریب میکنیم .

   برای بدست اوردن موفقیت نیاز به 10.000 ساعت فعالیت در همان حرفه است که طبق یه معامله ریاضی بخوایم حساب کنیم روزی 8 ساعت فعالیت و تحقیق در حرفه ایی که دوسداریم حدود 4 سال زمان میبره که ما در اون حرفه که میتونه هر چی باشه 100% موفق بشیم.

   دوستان عزیز این فقط 1 نمونه از تحلیل اقتصاد در بازار سرمایه گذاری خودتونه که من فقط از طریق ویدیو های آموزشی و مقاله و … به مدت 2 سال بدستش اوردم .
   اصلا 10.000 ساعت وقت نذاشتم و اصلا کلاس تقویتی و آموزشی که تبلیغ میشه در فضای مجازی که جیب مردمی که هیچ اطلاعاتی ندارند رو خالی کنه هم شرکت نکردم .
   با روزی 8 ساعت کار و تحقیق تونستم به واقعیت برم.

   من میلیاردی سود نکردم و توقعی هم ندارم در بازده زمانی زیر 10 سال این اتفاق بیوفته ولی با کمی تجربه و با علم و دانش تصمیم گرفتن و وارد معامله شدن میشه درامد میلیونی روزانه داشته باشی طبق همون معامله ایی که نوشتم براتون . حالا فرض کنید با علم بالایی که داری هر ترید 25 دلاری به ترید 250$ دلاری تبدیل بشه .

   “حذف تبلیغات”جمله پایانی بگم و تمام .

   در زندگی به میزان هر سیگنال منفی که از افراد منفی دریافت میکنید 16 بار باید انرژی مثبت بگیرید تا بتونید تازه به نقطه سر به سر برسید .
   افراد منفی زندگیتون رو پاک کنید .

   ممنون از شما که وقت گذاشتید و مطالعه کردید .

   • سلام اقا فرزاد
    وقتتون بخیر
    من واقعا با این تجربه چندسالتون متحیر شدم
    عذر میخوام، من سوالاتی دارم درباره آموزش و درباره بازارها
    اگه میشه آی دی تلگرامتون رو داشته باشم
    بتونم سوالم رو بپرسم و از تجربیاتتون استفاده کنم.

   • سلام فرزاد جان . ممنون از راهنمایی تون . ممنون میشم بتونم با شما در ارتباط باشم . مرتضی هستم

 • سلام خدمت همه دوستان! من تازه حساب واقعی تو بروکر اکسپرت آپشن باز کردم و با وبمانی هم شارژ کردم، البته از طریق موبایل، میخواستم ببینم این بروکر پشتیبان فارسی داره که کاربرها بتونن سؤالات و مشکلاتشون رو مطرح کنن!؟ لطفاً هر کسی اطلاع داره راهنمایی کنع

 • باعرض سلام خدمت دوستان بنده قبلا در بروکر الیمپ ترید ثبت نام نموده وترید میکردم اما از زمانی که الیمپ ترید فیلتر شد وسپس ایران راتحریم کرد نتوانستم یک بروکر خوب پیدا کنم اکنون کدام بروکر باینری آپشن با ایرانیان راحتتر وبهتر کار میکند البته بروکری که رگوله شده باشد خواهشمندم راهنمایی بفرمایید

 • سلام. در بروکر الپاری به صورت مجازی مرتب در زمان 30 ثانیه روی جفت ارزها تمرین کردم با معاملات زیاد در کمتر از 2ساعت مبلغ مجازی را 5برابر نمودم. خواستم ببینم ایا در معاملات واقعی به همین صورت میشود معامله کرد؟ ایا بروکر اجازه معاملات موفق متمادی را میدهد؟ ایا بروکر اجازه میدهد یک حساب 100دلاری تبدیل به یک حساب 100000 دلاری شود؟ ایا بروکر مبلغ 100000 دلاری را به حسابمان واریز میکند؟ چطور؟ مگر چقدر سود میکند؟ ممنون میشوم اگر جوابم را بدهید.با سپاس

  • معاملات حقیقی و مجازی از نظر تکنیکی تفاوت چندانی با هم ندارند و شما می توانید از استراتژی هایی که در معاملات مجازی استفاده می کنید در معاملات واقعی استفاده کنید و به نتیجه یکسان برسید. اما از نظر روانی کاملا متفاوت است و شما نمی توانید یکسان عمل کنید. در مورد سئوالات بعدی نیز به طور کلی احتمال تبدیل کردن 100 دلار به 100000 دلار بسیار کمتر از احتمال از دست دادن کل 100 دلار است و حتی اگر معامله گر بسیار با تجربه ای باشید در مدت کوتاه چنین امری امکان پذیر نیست. اما چنانچه چنین اتفاقی بیفتد بروکر حساب شما را پرداخت می کند.
   این پست را مطالعه نمایید : تفاوت بین حساب آزمایشی و حساب واقعی فارکس چیست ؟

 • سلام خدمت مدیریت محترم سایت
  اگر امکانش هست لطف کنید چند تا از بروکر های معتبر که آپشن Rebate هم دارند معرفی کنید
  با تشکر

 • سلام توی مثالی که نوشتید قیمت رو به رشد را پیش بینی کردیم ایا نباید معامله call را انتخاب کنیم؟ سپاسگذار میشم توضیح بدید؟

 • سلام
  من تازه با این روش آشنا شدم خیلی هم دلم میخواد انجامش بدم ولی از ریسک کردن میترسم چون قبلا هرچی ریسک کردم کل سرمایم به باد رفته خواهش میکنم راهنماییم کنید

  • سلام من دو ساله که بصورت حرفه ای در این بازار فعالیت دارم…
   این بازار بسیار بسیار بیرحم و پر ریسک هستش و هرکسی نمیتونه توش دوام بیاره و باعث ضررهای مالی بسیاری میشه و کلاهبرداران زیادی تو این بازار هستند که به بهانه اموزش اینکار از شما پول میگیرن و سرمایه شماروهم ب باد میدن…
   خودتون برید تحقیق کنید و اموزش ببینید. تو این بازار اندیکار به هیچ وجه جوابگو نیست و خودتون باید تحلیل کنید با روش های خطی تحلیل تکنیکال ….

 • سلام
  من تازه امروز با این سرمایه گزاری آشنا شدم
  جالبه برام
  ولی……..
  اطلاعاتم کمه
  لطفا تجربیاتتون رو برای من بگذارید
  متشکرم

  • سلام.تو این بازار مالی باید خیلی تو زمینه تحلیل تکنیکال قوی باشید.اگه بدون آموزش وارد بشی ضرر میکنی.حتما اولش از افراد با تجربه کمک بگیر.ولی در کل اگه واقعا بلد باشی خوب میتونی درآمد داشته باشی.

   • سلام دوستان
    من خیلی وقت نیست این کار رو شروع کردم ولی به نظر من اول دنبال تجربه باشید بعدش دنبال شارژ کردن حساب واقعی خود باشید .
    اول با حساب دمو تمرین کنید و بعد سراغ حساب واقعی بروید چون ریسک این معامله خیلی بالا هستش و در یک چشم بهم زدن کال مارجین میشید

دیدگاهتان را بنویسید