انگیزشی

بهترین تریدرهای جهان | تریدرهای فارکس و بازار سهام

بهترین تریدرهای جهان، تریدرهای فارکس و بازار سهام

تجربه بهترین معلم است. افراد موفق از تجربیات افراد دیگر درس می گیرند.در دنیای ترید کردن و سرمایه گذاری، افراد متعددی وجود دارند که نشانی از خود ثبت کرده اند و این نشان برای همیشه با آنها باقی خواهد ماند. در این مقاله، چند نفر از بهترین تریدرهای جهان را که در بازار فارکس و سهام فعالیت داشته اند را نام می بریم که به عنوان معامله گر به افسانه و داستان های موفقیت بزرگی تبدیل شده اند.

البته این لیست تمام تریدرهای موفق جهان را شامل نمیشود و تنها برخی از آنها که به موفقیت های افسانه ای دست پیدا کردند در آن آمده است.

مرتبط: نحوه ورود به فارکس | راهنمای کامل فارکس + ویدیو

جیمز سیمونز

بهترین تریدرهای جهان  | تریدرهای فارکس و سهام James Simmons

James Simons موسس یکی از موفق ترین هج فاندها ( (Hedge Fundدر جهان است. او شرکتRenaissance Technologies را در دهه 70 تأسیس کرد. امروزه، شرکت او بیش از 65 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد.

سیمونز ریاضیدانی است که تعدادی نظریه ریاضی نیز به نام خود دارد. شرکت او ریاضیدانان، فیزیکدانان و دانشمندان کامپیوتر را استخدام می کند.

او پیشگام در زمینه سرمایه گذاری کمی یا Quantitative Investing بود که در آن از الگوریتم ها برای تخصیص سرمایه استفاده می شود.

هج فاند او آنقدر موفق است که وقتی بسیاری از صندوق های تامینی دیگر در یک سال بازدهی منفی دارند، بازدهی دو رقمی دریافت می کند. در سال 2008، بازده سالانه او بیش از 80 درصد بود.

به گزارش بلومبرگ، دارایی خالص سیمونز 25.2 میلیارد دلار تخمین زده می شود. او یکی از بهترین تریدرهای جهان است در سال 2022 در رده 50 ثروتمندترین افراد جهان قرار دارد.

بخوانید : بزرگترین و با ارزش ترین شرکت های دنیا در سال ۲۰۲۲

جورج سوروس

George Soros - بهترین تریدرهای جهان

George Soros را بعنوان مردی می شناسند که بانک انگلستان را ورشکسته کرد. او سال ها پیش صندوق کوانتوم Quantum Fund را تأسیس کرد و یکی از ثروتمندترین مردان جهان است.

او که بیشتر در بازار فارکس معامله انجام میدهد، پس از سال ها موفقیت، درآمد و بازدهی بالایی را برای سرمایه گذاران صندوق خود به ارمغان آورد. با این حال امروز، او در درجه اول سرمایه خود را سرمایه گذاری می کند و از پول سرمایه گذاران استفاده نمیکند.

بسیار از افراد دیگر با یادگیری از موفقیت های سوروس، به موفقیت های بسیار بزرگی رسیده اند. به عنوان مثال، استنلی دراکن میلر که سال ها برای سوروس کار می کرد، امروز یکی از موفق ترین و بهترین تریدرهای جهان است.

نظریه های جورج سوروس به طور گسترده ای در دنیای مالی مورد استفاده قرار میگیرد.

به گزارش بلومبرگ، دارایی خالص سوروس 8.5 میلیارد دلار تخمین زده می شود. او که از بهترین تریدرهای جهان بشمار میرود در سال 2022 در رده 229 ثروتمندترین افراد جهان قرار گرفته است.

بیل گروس

Bill Gross - تریدر موفق

Bill Gross به عنوان پادشاه اوراق قرضه یا Bond شناخته می شود. او در دهه 80 شرکت Pacific Investment Management Corporation (PIMCO) را تأسیس کرد.

امروزه این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های مدیریت دارایی در جهان با بیش از 1.5 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت است. در PIMCO، بیل گروس در معاملات اوراق قرضه ید طولایی دارد و همواره به ترید این اوراق میپردازد.

در سال 2015، او از PIMCO که خودش آن را تاسیس کرده بود اخراج شد و به یک شرکت نسبتا کوچکتر به نام Janus Capital رفت که در آنجا بیش از 10 میلیارد دلار معامله می کند.

هر ماه، Bill Gross چشم انداز اقتصادی و افکار خود را در مورد بازار با دیگران به اشتراک می گذارد و درباره آنها می نویسد. دیدگاه او به طور گسترده در دنیای مالی خوانده می شود. او قطعا یکی از بهترین تریدرهای جهان است.

کن گریفین

KEN GRIFFIN - بهترین تریدرهای فارکس جهان

Ken Griffin بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری سیتادل Citadel investments است که بیش از 30 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت خود دارد.

او ترید کردن را از دوران دانشجویی با نصب یک دیش ماهواره در اتاق خوابش آغاز کرد. او قبل از اینکه از دانشگاه فارغ التحصیل شود میلیون ها دلار دارایی تحت مدیریت خود داشت. امروزه کن گریفین یکی از بزرگترین نام ها در دنیای ترید الگوریتمی است.

هر روز، شرکت او، Citadel investments ، معاملاتی به ارزش میلیاردها دلار انجام می دهد. او در طول سال ها توانسته به بازدهی دو رقمی سالانه بطور مستمر داشته باشد.

ری دالیو

Ray Dalio - یکی از بهترین تریدرها در جهان

Ray Dalio بزرگترین هج فاند یا صندوق تامین مالی جهان که بیش از 150 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد را اداره می کند.

او یکی از برجسته ترین چهره های دنیای مالی در جهان است که نوشته ها و مصاحبه هایش واکنش زیادی را در وال استریت به همراه دارد.

ری دالیو به‌خاطر دیدگاه‌هایش در مورد چگونگی کارکرد اقتصاد شهرت دارد. ویدیوی او در مورد نحوه کار ماشین اقتصادی یکی از پر استنادها نظریه ها در امور مالی است.

امروزه، با اینکه بسیاری از هج فاندها با بازدهی کم مواجه شده‌اند، صندوق ری دالیو به رشد خود ادامه داده است. او بی شک یکی از بهترین تریدرهای جهان و از معتبرترین سرمایه گذاران بازارهای مالی است.

استیو کوهن

Steve Cohen تریدر موفق

Steve Cohen بنیانگذار شرکت SAC Capital است که البته اکنون منحل شده است. زمانیکه او شرکت SAC را افتتاح کرد، به سرعت به یکی از موفق ترین شرکت های امور مالی در جهان تبدیل شد. او بعنوان دستمزد 3 درصد از کل دارایی ها و 50 درصد از کل سود را از مشتریان خود دریافت میکرد.

این در مقایسه با آنچه دیگر صندوق های هج فاند بعنوان هزینه دریافت میکنند بسیار بالاتر است. هزینه های او به دلیل بازده هنگفتی که برای مشتریانش ایجاد می کرد اینقدر بالا بود.

با این حال، چند سال پیش، او به دلیل تلاش برای دسترسی به اطلاعات محرمانه مورد بازجویی قرار گرفت و مجبور شد صندوق خود را تعطیل کند. امروز، او دفتر خانگی خود به نام Point72 ، را اداره می کند که به همان اندازه موفق است. او نیز در لیست بهترین تریدرهای جهان قرار دارد.


بهترین تریدرهای جهان | تریدرهای فارکس و بازار سهام


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس