پرفکت مانی چیست ؟ خرید ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی سامانه ای برای تراکنش و نگهداری پول به صورت اینترنتی

پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سرویس مالی است که کاربران آن می توانند از طریق اینترنت به سرعت و با امنیت پول جابجا نمایند. این سازوکار مالی اینترنتی، موقعیتی بسیار عالی برای کاربران اینترنت و تجارت های آنلاین بوجود آورده است.

تمام کاربران پرفکت مانی می توانند به سادگی و با کارمزد بسیار پایین پول خود را به ارزهای دیجیتالی دیگر تبدیل نمایند. حتی کاربران Perfect Money می توانند به بانک های طرف حساب این سیستم مالی رجوع کنند و وجه نقد خود را از بانک عامل به صورت دلار، یورو و یا هر ارز دیگری دریافت نمایند.

اخیرا Perfect Money این امکان را به قابلیت های خود اضافه کرده است که کاربران بتوانند کیف پول بیت کوین داشته باشند و با موجودی خود بیت کوین خریداری نمایند.

مرتبط : سرمایه گذاری در بیت کوین – آیا بیت کوین بهترین سرمایه گذاری سال ۹۷ است ؟

وقتیکه شما عضو Perfect Money می شوید، می توانید یکی از سه وضعیت را برای خود انتخاب نمایید. وضعیت هایی که می توانید انتخاب کنید معمولی Normal، حرفه ای Premium و همکار Partner است. برای عضویت در پرفکت مانی برروی لینک زیر کلیک نمایید.

افتتاح حساب پرفکت مانی

نحوه افتتاح حساب پرفکت مانی :

برای باز کردن حساب کافی است که ابتدا وارد لینک بالا شوید و سپس گزینه های زیر را تکمیل نمایید. نحوه پرکردن فرم برای افتتاح حساب پرفکت مانی در این عکس آمده است. شما می توانید کشور ایران را برای حساب باز کردن انتخاب نمایید.

آدرس پرفکت مانی

پس از اینکه این فرم را تکمیل کردید و برروی گزینه Register کلیک کردید، یک ایمیل برای فعال سازی حساب به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. با کلیک برروی لینک موجود در ایمیل حساب خود را فعال کنید.

احراض هویت

برای اینکه بتوانید از سطح بالاتری از پرفکت مانی استفاده کنید، باید تایید هویت کنید. این کار بسیار ساده است و نیازی به نگرانی برای ایرانی ها ندارد. برای این کار نیاز دارید تا سه اطلاعات شخصی خود را احراض کنید. برای احراض هویت این 3 مرحله مورد نیاز است :

 • تاییدیه نام : با ارسال کپی پاسپورت
 • تاییدیه آدرس : با ارسال فیش تلفن با برق ترجمه شده
 • تاییدیه تلفن : با تایید شماره تلفن

شما می توانید از تمام پول هایی که در حساب خود نگه میدارید سالیانه تا 4% سود بانکی دریافت کنید.

افتتاح حساب پرفکت مانی

تفاوت حساب ها

 • حساب نرمال Normal : این نوع حساب به کاربران جدیدی اختصاص داده می شود که در سایت پرفکت مانی عضو شده اند. این نوع حساب هیچ گونه محدودیتی را برای شما به همراه نخواهد آورد.
 • حساب سطح حرفه ای Premium : این نوع حساب به کاربرانی اختصاص داده می شود که حسابشان برای مدت یک سال فعال بوده است. به منظور ارتقای حساب خود از حالت نرمال به حساب پریمیوم یا حرفه ای، باید یک ایمیل درخواست به واحد خدمات مشتری پرفکت مانی ارسال نمایید. دارندگان حساب پریمیوم Perfect Money می توانند از تخفیف کارمزد ارسال پول از طریق بانک بهره مند شوند. برای کاربران حرفه ای، کارمزد حواله پول بین بانکی 2% خواهد بود.
 • حساب همکار Partner : این حساب بنا به صلاحدید به برخی از کاربران داده می شود. حساب همکاری پرفکت مانی به افرادی داده می شود که می خواهند از وب سایتشان برای تراکنشات تجاری استفاده نمایند. معمولا کسانیکه تجارت هایشان برمبنای اینترنت است می توانند درخواست دریافت این سطح از حساب را برای کمپانی ارسال نمایند. این سطح از حساب بالاترین نوع حساب است و بالاترین سطح اعتماد را نیز دارا است. از محاسن داشتن حساب همکار، کاهش میزان کارمزد در تراکنشات بانکی تا سطح 1.5% و همچنین 8% سود برای موجودی است که به صورت ماهانه به حساب کاربر واریز می گردد.

هزینه ها

 • هزینه استفاده از سازوکارهای امنیتی : اطلاع رسانی با پیام کوتاه – 0.1%
 • هزینه استفاده از سازوکار امنیتی : ریکاوری حساب – 100 دلار
 • هزینه برای برداشت پول از طریق بانک 100 دلار یا 100 یورو + 3%

ابزارهای کاربردی پرداخت و برداشت :

 • یکی از مزایای استفاده از پرفکت مانی دریافت گزارش حساب جز به جز و ساده برای دارندگان حساب است. می توانید از طریق پنل کاربری خود ریز گردش حساب و چارت های مربوط به حساب خود را دریافت نمایید.
 • سیستم تنظیم پرداخت خودکار در پرفکت مانی به بنگاه ها کمک می کند تا پرداخت های ماهیانه خود را تنظیم نمایند تا به صورت خودکار از حساب آنها پرداخت گردد.
 • این پلتفرم 20 زبان مختلف از جمله زبان فارسی را پشتیبانی می کند و کاربران می توانند به سادگی از خدمات این سیستم مالی در ایران استفاده نمایند.

امنیت

پرفکت مانی دارای چندین لایه امنیتی برای حفاظت از تراکنشات و حساب های کاربران خود است. این سیستم مالی از به روزترین فناوری ها برای برقراری امنیت خود استفاده می کند. بنابراین ریسک استفاده از آن بسیار پایین است. همچنین کاربران نیز می توانند از ابزارهای امنیتی برای حفظ امنیت حساب خود استفاده نمایند.

خرید ووچر پرفکت مانی :

با خرید ووچر پرفکت مانی می توانید مبلغ خریداری شده را در حساب الکترونیکی خود وارد نمایید. با خرید ووچر شما یک کد 16 رقمی دیجیتالی و یک کد 10 رقمی فعال سازی دریافت خواهید کرد. همچنین برروی این ووچرها تاریخ تراکنش نیز قید می شود.

چگونه از ووچر Perfect Money استفاده کنیم ؟

برای استفاده از ووچر پرفکت مانی ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید و در قسمت Perfect Money E-voucher گزینه Deposit را انتخاب نمایید. در این قسمت شما باید کدهای ووچر خود را وارد نمایید تا مبلغ ووچر به حساب شما واریز شود.

خرید ووچر پرفکت مانی


پرفکت مانی چیست ؟ خرید ووچر پرفکت مانی


تجارت آفرین فارکس

2 دیدگاه

 • سلام من نمیتونم احراز هویت کنم چون پاسپورت ندارم پس چجوری میتونم پولایی ک از سایتایی کلیکی در آوردم به حسابم انتقال بدم.

  • سلام، اغلب سایت های کلیکی پول را به حساب بیت کوین شما نیز ارسال می کنند. شما می توانید به جای پرفکت مانی از کیف پول بیت کوین استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید