درآمد اینترنتی

پرفکت مانی چیست ؟ خرید ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی سامانه ای برای تراکنش و نگهداری پول به صورت اینترنتی

پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سرویس مالی است که کاربران آن می توانند از طریق اینترنت به سرعت و با امنیت پول جابجا نمایند. این سازوکار مالی اینترنتی، موقعیتی بسیار عالی برای کاربران اینترنت و تجارت های آنلاین بوجود آورده است.

تمام کاربران پرفکت مانی می توانند به سادگی و با کارمزد بسیار پایین پول خود را به ارزهای دیجیتالی دیگر تبدیل نمایند. حتی کاربران Perfect Money می توانند به بانک های طرف حساب این سیستم مالی رجوع کنند و وجه نقد خود را از بانک عامل به صورت دلار، یورو و یا هر ارز دیگری دریافت نمایند.

اخیرا PerfetctMoney این امکان را به قابلیت های خود اضافه کرده است که کاربران بتوانند کیف پول بیت کوین داشته باشند و با موجودی خود بیت کوین خریداری نمایند.

مرتبط : سرمایه گذاری در بیت کوین – آیا بیت کوین بهترین سرمایه گذاری سال ۹۷ است ؟

وقتیکه شما عضو پرفکت مانی می شوید، می توانید یکی از سه وضعیت را برای خود انتخاب نمایید. وضعیت هایی که می توانید انتخاب کنید معمولی Normal، حرفه ای Premium و همکار Partner است.

تفاوت حساب های پرفکت مانی :

  • حساب نرمال Normal : این نوع حساب به کاربران جدیدی اختصاص داده می شود که در سایت پرفکت مانی عضو شده اند. این نوع حساب هیچ گونه محدودیتی را برای شما به همراه نخواهد آورد.

 

  • حساب سطح حرفه ای Premium : این نوع حساب به کاربرانی اختصاص داده می شود که حسابشان برای مدت یک سال فعال بوده است. به منظور ارتقای حساب خود از حالت نرمال به حساب پریمیوم یا حرفه ای، باید یک ایمیل درخواست به واحد خدمات مشتری پرفکت مانی ارسال نمایید. دارندگان حساب پریمیوم پرفکت مانی می توانند از تخفیف کارمزد ارسال پول از طریق بانک بهره مند شوند. برای کاربران حرفه ای، کارمزد حواله پول بین بانکی ۲% خواهد بود.

 

  • حساب همکار Partner : این حساب بنا به صلاحدید شرکت پرفکت مانی به برخی از کاربران داده می شود. حساب همکاری پرفکت مانی به افرادی داده می شود که می خواهند از وب سایتشان برای تراکنشات تجاری استفاده نمایند. معمولا کسانیکه تجارت هایشان برمبنای اینترنت است می توانند درخواست دریافت این سطح از حساب را برای کمپانی ارسال نمایند. این سطح از حساب بالاترین نوع حساب در پرفکت مانی است و بالاترین سطح اعتماد را نیز دارا است. از محاسن داشتن حساب همکار، کاهش میزان کارمزد در تراکنشات بانکی تا سطح ۱.۵% و همچنین ۸% سود برای موجودی است که به صورت ماهانه به حساب کاربر واریز می گردد.

 

هزینه های پرفکت مانی :

  • هزینه استفاده از سازوکارهای امنیتی : اطلاع رسانی با پیام کوتاه – ۰.۱%
  • هزینه استفاده از سازوکار امنیتی : ریکاوری حساب – ۱۰۰ دلار
  • هزینه برای برداشت پول از طریق بانک ۱۰۰ دلار یا ۱۰۰ یورو + ۳%

 

ابزارهای کاربردی پرداخت و برداشت :

  • یکی از مزایای استفاده از پرفکت مانی دریافت گزارش حساب جز به جز و ساده برای دارندگان حساب است. می توانید از طریق پنل کاربری خود ریز گردش حساب و چارت های مربوط به حساب پرفکت مانی خود را دریافت نمایید.

 

  • سیستم تنظیم پرداخت خودکار در پرفکت مانی به بنگاه ها کمک می کند تا پرداخت های ماهیانه خود را تنظیم نمایند تا به صورت خودکار از حساب آنها پرداخت گردد.

 

  • پرفکت مانی ۲۰ زبان مختلف از جمله زبان فارسی را پشتیبانی می کند و کاربران می توانند به سادگی از خدمات این سیستم مالی در ایران استفاده نمایند.

 

امنیت پرفکت مانی :

پرفکت مانی دارای چندین لایه امنیتی برای حفاظت از تراکنشات و حساب های کاربران خود است. این سیستم مالی از به روزترین فناوری ها برای برقراری امنیت خود استفاده می کند. بنابراین ریسک استفاده از آن بسیار پایین است. همچنین کاربران نیز می توانند از ابزارهای امنیتی برای حفظ امنیت حساب خود استفاده نمایند.

 

خرید ووچر پرفکت مانی :

با خرید ووچر پرفتک مانی می توانید مبلغ خریداری شده را در حساب الکترونیکی خود وارد نمایید. با خرید ووچر پرفکت مانی شما یک کد ۱۶ رقمی دیجیتالی و یک کد ۱۰ رقمی فعال سازی دریافت خواهید کرد. همچنین برروی این ووچرها تاریخ تراکنش نیز قید می شود.

 

چگونه از ووچر پرفکت مانی استفاده کنیم ؟

برای استفاده از ووچر پرفکت مانی ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید و در قسمت Perfect Money E-voucher گزینه Deposit را انتخاب نمایید. در این قسمت شما باید کدهای ووچر خود را وارد نمایید تا مبلغ ووچر به حساب شما واریز شود.

خرید ووچر پرفکت مانی

 


پرفکت مانی چیست ؟ خرید ووچر پرفکت مانی


 

 

تجارت آفرین

دیدگاهتان را بنویسید