طالع بینی افراد ثروتمند – ثروتمندان در کدام ماه بیشتر به دنیا آمده اند

طالع بینی شما به کدام ثروتمند دنیا نزدیک تر است

طالع بینی افراد ثروتمند – ثروتمندان در کدام ماه بیشتر به دنیا آمده اند

در یک تحقیق جدید نشان داده شده است که در کدام ماه ها تعداد بیشتری ثروتمند به دنیا آمده است. در این تحقیق طالع بینی شما می بینید که فال افراد در چه ماه هایی شانس ثروتمند شدن را بیشتر می کند.

موسسه UK Domain برروی تاریخ تولد 250 ثروتمند اول دنیا تحقیق کرده است و گزارشی را داده که در آن می گوید تولد در چه ماه هایی شانس ثروتمند شدن شما را بیشتر می کند. این طالع بینی افراد ثروتمند تعداد بیلیونرهای دنیا که درهر ماه به دنیا آمده اند را نشان می دهد. طبق این طالع بینی 27 نفر از ثروتمندترین افراد دنیا در ماه مهر آمده اند و بیشترین شانس را در بین دیگر ماه ها دارند. سمبل طالع بینی این افراد ترازو است.

افرادی که در ماه مهر به دنیا آمده اند فال بهتری برای ثروتمند شدن دارند. افراد ثروتمتدی مانند آلیس والتون – وارث فروشگاه های وال مارت، رالف لورن – طراح سرشناس امریکایی در این ماه به دنیا آمده اند.

رالف لورن - طالع بینی ماه تولد - طالع بینی افراد ثروتمند – ثروتمندان در کدام ماه بیشتر به دنیا آمده اند
Ralph Lauren فرد 215 ثروتمند دنیا از جمله افرادی است که در ماه مهر به دنیا آمده است.

پس از متولدین ماه مهر که بیشترین شانس را برای ثروتمند شدن دارند متولدین ماه اسفند قرار دارند که با 22 ثروتمند در جایگاه دوم این لیست قرار گرفته اند. افرادی مانند مایکل دل – بنیانگذار کمپانی دل، فیل نایت – بنیانگذار کمپانی نایکی، لئونارد لادر – مدیر عامل سابق شرکت استی لودر از متولدین ماه مهر هستند.

ایلان ماسک - ماه تولد - طالع بینی افراد ثروتمند – ثروتمندان در کدام ماه بیشتر به دنیا آمده اند
ایلان ماسک – کارآفرین سریالی و از موفق ترین ثروتمندان خود ساخته دنیا متولد ماه تیر است که در جایگاه سوم طالع بینی افراد ثروتمند قرار گرفته است.

ایلان ماسک یکی از ثروتمندترین و موفقترین کارآفرینان دنیا متولد ماه تیر است. افرادی که متولد ماه تیر هستند نیز فال خوبی برای ثروتمند شدن دارند زیرا آنها در جایگاه سوم این لیست قرار دارند. به غیر از ایلان ماسک – مدیر عامل تسلا، پیر امیدیار – بنیانگذار eBay و ثروتمندترین زن فرانسوی خانم فرانسوس بتنکورت می یرس – وارث کمپانی L’Oreal نیز از متولدین ماه تیر هستند.

مارک زاکربرگ - طالع بینی افراد ثروتمند
مارک زاکربرگ از ثروتمنترین افراد دنیا از متولدین ماه اردیبهشت است.

البته متولدین ماه تیر در جایگاه سوم تنها نیستند زیرا متولدین ماه های اردیبهشت و مرداد نیز هر کدام 20 بیلیونر در این لیست طالع بینی افراد ثروتمند دارند. اما از آنجاییکه ارزش دارایی های متولدین تیر از متولدین اردیبهشت و مرداد بیشتر است آنها را در رده ای بالاتر قرار داده ایم.

بنیانگذار شرکت فیسبوک آقای مارک زاکربرگ از جمله افرادی است که در ماه اردیبهشت به دنیا آمده اند. او کمک زیادی به قرار گرفتن متولیدن ماه اردیبهشت در بالای لیست طالع بینی افراد ثروتمند کرده است.

علارقم این واقعیت که ثروتمندترین فرد دنیا یعنی آقای جف بزوس از جمله متولدین ماه فروردین است ولی ماه فروردین در جایگاه هشتم لیست طالع بینی افراد ثروتمند قرار گرفته است. طبق تحقیقات انجام شده، متولدین ماه فروردین شانس کمی در طالع بینی افراد ثروتمند داشته اند و تعداد بیلیونر کمتری در این ماه به دنیا آمده اند.

در رده آخر لیست طالع بینی افراد ثروتمند متولدین ماه دی قرار گرفته اند. طبق این تحقیق متولدین ماه دی کمترین شانس را برای ثروتمند شدن داشته اند. تنها 8 نفر از 250 نفر میلیاردر دنیا در این ماه به دنیا آمده اند که کمترین تعداد در تمام ماه هاست.

شاید دوست داشته باشید که بدانید آقای بیل گیتس که سالیان سال جایگاه ثروتمندترین فرد دنیا را به خود اختصاص داده بود متولد چه ماهی است. بیل گیتس متولد ماه آبان است که سمبل ماه تولد او عقرب است. متولدین آبان ماه در طالع بینی افراد ثروتمند در جایگاه ششم قرار گرفته اند. 16 بیلیونر از ثروتمندترین افراد دنیا در آبان ماه به دنیا آمده اند.

در جدول زیر می توانید تعداد ثروتمندان اول دنیا در هر کدام از ماه های سال را مشاهده نمایید.

ماهسمبل ماهZodiac Signتعداد افراد ثرتمند
مهرترازوLibra27 نفر
اسفنددو ماهیPisces22 نفر
تیرخرچنگCancer20 نفر
اردیبهشتگاو نرTaurus20 نفر
مردادشیرLeo20 نفر
آبانعقربScorpio16 نفر
خرداددوقلوهاGemini15 نفر
فروردینقوچAries15 نفر
بهمنمرد و دلوAcquarius12 نفر
شهریورفرشتهVirgo11 نفر
آذرکمانSagittarious 8 نفر
دیبزCapricorn8 نفر

متولدین کدام ماه پولدارترند ؟

اگر میخواهید بدانید که متولدین کدام ماه پولدارترند، طبق گزارشات این مقاله متولدین ماه مهر بیشترین تعداد بیلیونر را دارند. ماه مهر با داشتن 27 بیلیونر از لیست Forbes دارای بیشترین تعداد ثروتمند در دنیا است.

ثروتمندان متولد چه ماهی هستند ؟

ثروتمندان در تمام ماه های سال بدنیا آمده اند. البته در برخی از ماه ها تعداد ثروتمندان و افراد پولدار بیشتری متولد شده اند. برای مثال در لیست طالع بینی افراد ثروتمند متولدین ماه های مهر، اسفند و تیر شانس بیشتری برای ثروتمند شدن داشته اند.

در کدام ماه کمترین تعداد ثروتمندان متولد شده اند ؟

کمترین تعداد ثروتمتدان دنیا در ماه دی و آذر متولد شده اند. طبق این گزارش تعداد بیلیونر متولد شده در ماهای دی و آذر در لیست فوربز تنها 8 نفر بوده است.


طالع بینی افراد ثروتمند – ثروتمندان در کدام ماه بیشتر به دنیا آمده اند


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید