رنگ لوگو چه چیزهایی دربارۀ کمپانی شما میگوید (اینفوگرافیک)

رنگ لوگو چه چیزهایی دربارۀ کمپانی شما میگوید (اینفوگرافیک)

اگر شما در حال تأسیس یک کمپانی ای هستید که خیلی وابسته به احساس مشتریان نسبت به برندتان است نباید از رنگی برای لوگویتان استفاده کنید که باعث سردرگمی آنها شود. برای مثال اگر میخواهید حس جذابیت و یا خردمندی را به آنها انتقال دهید نمیتوانید از رنگ سبز روشن استفاده کنید ولی رنگ مشکی میتواند رنگ مناسبی باشد.

دلیلش نیز این است که رنگهای متفاوت احساس های متفاوتی را از خود انتقال میدهند. رنگ سبز رشد، ارگانیک، زمین، طبیعت و یا احساس اهمیت دادن را انتقال میدهد. در حالیکه رنگ مشکی با حس خردمندی، قدرتمندی و یا اغواگری با مخاطب ارتباط برقرار میکند. اگر که قانع نشدید به لوگوی سبز استارباکس ، لوگوی مشکی شانل و یا سونی توجه کنید.

رنگ تنها عنصر طراحی برای ارتباط برقرار کردن با مشتری دربارۀ برند شما نیست. فونت، فاصلۀ بین لغات و حالت آن نیز داستانی سریع دربارۀ لوگو و کمپانی شما بیان میکند.

به اینفوگرافیک زیر یک نگاهی بیندازید و ببینید که آیا لوگوی شما آنچیزی که مد نظرتان است را به مخاطبین تان انتقال میدهد یا خیر.

img999(info)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
تجارت آفرین فارکس
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x