وب مانی چیست ؟ چگونه خرید وب مانی آنلاین انجام دهیم ؟

وب مانی چیست ؟ چگونه خرید وب مانی آنلاین انجام دهیم ؟

شاید این سئوال برای شما نیز پیش آمده باشد که وب مانی چیست ؟ این سیستم پرداخت آنلاین اخیرا به یک روش تراکنش متداول برای کاربران اینترنت تبدیل شده است. با این وجود وب مانی یا همان Webmoney transfer هنوز برای برخی از افراد کمی گنگ است. بنابراین تصمیم گرفتیم که در اینجا شما را به این سیستم پرداخت دیجیتالی و چگونگی خرید وب مانی آنلاین آشنا کنیم.

وب مانی چیست ؟

وب مانی یک پردازنده تراکنشات دیجیتالی است که از سال 1998 در کشور روسیه و شهر مسکو شروع به فعالیت کرده است. Webmoney همانند یک بانک دیجیتال یا آنلاین است که افراد می توانند در آنجا پول خود را ذخیره کنند و به آسانی در اینترنت آن را خرج کنند.

همانند PayPal، وب مانی نیز یکی دیگر از سامانه های پرداخت دیجیتالی معتبر دنیا است که افراد به طرق مختلف و به دلایل گوناگونی از آن استفاده می کنند. شما می توانید در این سامانه مالی دیجیتال پول دریافت کنید، پرداخت کنید، خرید انجام دهید و خیلی کارهای دیگر که می توان با پول انجام داد را انجام دهید. لیست سایت های معتبری که وب مانی قبول می کنند را می توانید در این لینک مشاهده نمایید. همچنین شما می توانید همیشه مبلغ موجودی خود در وب مانی را به صورت نقد از کارگزاری ها یا برخی از بانک ها دریافت کنید.

در دنیای تجارت افراد نیاز دارند تا به روش های مختلفی پول جا به جا نمایند. از آنجاییکه ما امروز در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم، تجارت های زیادی نیز هستند که مبنای آنها فعالیتهای دیجیتالی و آنلاین است. وب مانی نقش پررنگی در این نوع تجارت ها بازی می کند.

Webmoney چگونه کار می کند ؟

مکانیزم وب مانی بسیار ساده است و نیاز به تخصص یا دانش خارق العاده ای ندارد. این سامانه دیجیتالی خدمات مختلفی برای نیازهای گوناگونی ارائه می دهد. شما می توانید با ساختن کیف پول وب مانی برای هدف خود از خدمات آن بهره مند شوید. در این سامانه انواع مختلفی از کیف پول وجود دارد که شما بنا بر نیاز خود می توانید آن نوع کیف پول را برای خود بسازید.

برای ساختن کیف پول وب مانی کافی است که وارد وب سایت wmtransfer.com شوید و کیف پول مربوط به خود را بسازید و به تراکنشات مالی دیجیتال بپردازید. برای مثال برای دلار امریکا می بایست کیف پول WMZ ، برای یورو کیف پول WMB و برای طلا می توانید کیف پول WMG بسازید.

پس از ساخت کیف پول الکترونیکی شما یک کد شخصی که به آن WMID می گویند دریافت می کنید که از طریق آن می توانید به تراکنشات مالی بپردازید. همچنین می توانید با در اختیار قراردادن این ID به دیگران از آنها پول دریافت کنید یا با دریافت این کد اختصاصی از دیگران به حساب آنها پول واریز کنید.

کیف پول وب مانی چیست ؟

برای اینکه فعالیت کاربران در این سامانه آسان شود، وب مانی کیف پول های مختلفی را برای نیازهای مختلف در اختیار آنها می گذارد. این کیف پول ها بر مبنای ارز و یا ابزارهای مالی مختلف تعریف می شود. هر فردی می تواند در حساب وب مانی خود 8 نوع کیف پول مختلف تولید کند. اگر می خواهید از دلار امریکا استفاده کنید باید Z-purse یا WMZ را انتخاب نمایید.

مرتبط: پرفکت مانی چیست ؟

آیا وب مانی امن است ؟

حالا که می دانید وب مانی چیست ، این سئوال ممکن است در ذهنتان خطور کند که آیا این سیستم مالی امن است یا خیر. همیشه باید قبل از اینکه وارد یک سامانه مالی شد از اعتبار و امنیت آن اطمینان حاصل کرد. همیشه گذاشتن پول در جایی ممکن است با ریسک هایی همراه باشد اما بگذارید به این سئوال از زاویه دیگری نگاه کنیم.

این سامانه مالی مانند دیگر سامانه های سنتی توسط یک فرد یا یک سازمان اداره نمی شود. به این معنی که برای هر کیف پول یا Purse یک شرکت به خصوص که به آن Guarantor می گویند کار می کند. شما می توانید آدرس این شرکت ها را در وب سایت وب مانی دریافت کنید.

دوم اینکه این کیف پول ها سطوح امنیتی متفاوتی دارد و شما می توانید بنا بر کاری که قرار است با حساب Webmoney  خود انجام دهید سطح متفاوتی را انتخاب کنید. اولین سطح و ساده ترین آن، تایید تراکنش از طریق SMS است و تا زمانیکه تلفن همراه تان در کنار شما است و یا آن را گم نکردید حسابتان امن خواهد بود.

حتی زمانی که با شرایط نا مطلوبی روبرو شوید می توانید حساب خود را برروی دستگاه دیگری فعال کنید و تنها نیاز دارید تا به سوال های امنیتی پاسخ دهید.

در کل می توان گفت که وب مانی یک سیستم انتفال پول امن دیجیتال است و تا زمانی که خود شما بعنوان مالک حساب امنیت آن را رعایت کنید خطری متوجه حسابتان نخواهد شد.

آیا وب مانی در ایران نیز کار می کند ؟

از آنجایی که وب مانی یک سیستم پرداخت دیجیتال روسی است، انعطاف پذیری بیشتری نسبت به کاربران ایرانی خود دارد و تحریم های امریکا را دنبال نمی کند. بنابراین این سیستم می تواند فضای مناسبی برای افرادی که در ایران زندگی می کنند و می خواهند حساب ارزی داشته باشند مفید باشد.

چگونه خرید وب مانی آنلاین انجام دهیم ؟

شما می توانید برای خرید وب مانی آنلاین به آدرس ایمیل [email protected] درخواست خود را ارسال نمایید .


وب مانی چیست ؟ چگونه خرید وب مانی آنلاین انجام دهیم ؟


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید