پیش بینی فارکس - تحلیل هفتگی فارکس
اخبار فارکس

پیش بینی هفتگی فارکس | کدام جفت ارزها را معامله کنیم

هفته گذشته شاهد یک تغییر بسیار قوی در بازار فارکس بودیم، به طوری که دلار آمریکا به شدت فروریخت و بازارهای سهام به شدت افزایش یافتند، زیرا داده های تورم ایالات متحده در نهایت شروع به کاهش معنی داری کردند.

پیش بینی فارکس - تحلیل هفتگی فارکس
اخبار فارکس

پیش بینی هفتگی فارکس و بازارها | تلاطم در بازارها و قدرت دلار

 S&P 500 در ابتدا در طول هفته گذشته افزایش یافت و در یک نقطه به نظر می رسید که واقعاً شروع به اوج گیری کرده است. با این حال، پس از اینکه تعداد مشاغل در روز جمعه منتشر شد، اکنون شاهد فشار فروش زیادی هستیم که بدیهی است که فدرال رزرو مجبور است نرخ بهره را حداقل 75 واحد افزایش دهد. اعلام نرخ تورم در هفته آینده در کانون توجه قرار خواهد گرفت، و اگر اعداد CPI داغتر از حد انتظار باشد، تنها به آمار منفی خواهد افزود. در این مرحله، S&P 500  همچنان در یک وضعیت نزولی است.

پیش بینی فارکس - تحلیل هفتگی فارکس
اخبار فارکس

پیش بینی هفتگی فارکس و بازارها | تحلیل با طعم رکود

EUR/USD در ابتدای هفته در طول معاملات سقوط کرد، در آخر هفته فقط با چرخشی علائم حیات خود را نشان داد. در نهایت، این بازاری است که ما فکر می کنیم همچنان شاهد نوسانات زیادی است، اما شاید بتوان گفت که EUR/USD کمی بیش از حد فروخته شده است. ما معتقدیم در این مرحله، هرگونه حرکت به سمت سطح برابری با مقاومت روبرو خواهد شد، بنابراین حرکت صعودی کوتاه‌مدت به معنای فرصت برای فروش این جفت ارز برای بلندمدت است زیرا اتحادیه اروپا همچنان شاهد مشکلات زیادی خواهد بود. کمبود انرژی تنها شروع همه مشکلات است.

پیش بینی فارکس - تحلیل هفتگی فارکس
اخبار فارکس

رویدادهای مهم اقتصادی هفته | مداخله بانک های مرکزی و اوپک پلاس

دو هفته پیش، بانک مرکزی ژاپن در بازار ارز مداخله کرد و ین را خریداری کرد که باعث کاهش قیمت جفت ین به دلار شد. هفته گذشته، نوبت به بانک انگلستان رسید و در بازار مداخله کرد و 65 میلیارد پوند برای خرید گیلت های قدیمی تر تا 14 اکتبر اختصاص داد. این هفته، هم RBA و هم RBNZ برای بحث در مورد سیاست نرخ بهره گرد هم می آیند. آیا با مداخلات هفته گذشته، احتمال دارد که این بانک های مرکزی نرخ بهره را در این هفته افزایش ندهند ؟

پیش بینی فارکس - تحلیل هفتگی فارکس
اخبار فارکس

پیش بینی بازار فارکس این هفته | منتظر نوسانات EUR/USD باشید

EUR/USD همچنان در اطراف سطح برابری حرکت می کند و به نظر نمی رسد که فعلا عجله ای برای رفتن به سمت و سویی مشخص داشته باشد. ما گمان می کنیم که این هفته جفت ارز یورو به دلار، ممکن است کمی نوسانات بیشتری داشته باشد، زیرا فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش خواهد داد. لزوماً افزایش نرخ، کاهش بازار را به همراه نخواهد داشت، بلکه نحوه درک بازار از بیانیه و/یا کنفرانس مطبوعاتی اهمیت زیادی دارد. بنابراین این هفته انتظار نوسانات را داشته باشید، اما تا پایان هفته، ما پیش‌بینی می‌کنیم که تغییر محسوسی در این بازار نخواهیم داشت، مگر اینکه جروم پاول بازار را شوکه کند و مطالب جدیدی در کنفرانس مطبوعاتی خود ارائه دهد. ما هنوز هدف بلندمدت 0.96 داریم.

پیش بینی فارکس - تحلیل هفتگی فارکس
اخبار فارکس

رویدادهای مهم اقتصادی هفته | نشست فدرال رزرو و بانک انگلستان

دوشنبه مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم خواهد بود. در نتیجه، انگلستان در تعطیلات خواهد بود و بازارهای بریتانیا خاموش خواهند بود. روز چهارشنبه، FOMC برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا کمیته باید نرخ بهره را در ایالات متحده 75 واحد یا 100 واحد افزایش دهد، تشکیل جلسه خواهد داد. اگرچه انتظار می‌رود این تغییر افزایش 75 واحدی باشد، اما هفته‌های گذشته داده‌های CPI قوی از ایالات متحده آمریکا، برخی از ناظران فدرال رزرو را برانگیخته است. علاوه بر این، BOE روز پنجشنبه برای تصمیم گیری در مورد میزان افزایش نرخ ها تشکیل جلسه خواهد داد.

پیش بینی فارکس - تحلیل هفتگی فارکس
اخبار فارکس

پیش بینی بازار فارکس این هفته | سطح برابری دوباره آزمایش می شود

EUR/USD در طول هفته کمی افزایش یافته است تا از سطح برابری فاصله بگیرد. با انجام این کار، به نظر می رسد که بازار دوباره سطح برابری یورو و دلار را به زودی آزمایش کند، و ما فکر می کنیم این همان چیزی است که در چند جلسه آینده اتفاق می افتد، در حدود برابری بازار کلی به عقب و جلو خواهد رفت. تجمع‌ها در این برهه از زمان باید فرصتی برای شورت کردن باشد و در اولین نشانه‌های خستگی باید این کار را انجام داد. سطح 1.02 به احتمال زیاد به یک سطح مقاومت تبدیل خواهد شد.

1 2 63
Page 1 از 63