استراتژی معاملات رنج در فارکس | Range Trading
فارکس

استراتژی معاملات رنج در فارکس | Range Trading

زمانی که بازار فارکس روند صعودی یا نزولی قوی ندارد، می‌توان از استراتژی‌های معاملاتی رنج یا Range Trading برای کسب درآمد در بازار فارکس استفاده کنید. اگر بازار فارکس را با استفاده از تجزیه و تحلیل چند تایم فریم تجزیه و تحلیل کنید، میتوانید جفت هایی که در یک رنج نوسان میکنند و بالا و پایین می روند را به راحتی قابل تشخیص دهید. وقتیکه به نمودارهای جفت ارزهای فارکس نگاه میکنید، متوجه میشوید که برخی از جفت ارزها در روند حرکت میکنند و برخی در یک رنج محدود بالا و پایین میروند. ما در اینجا یک استراتژی معاملات رنج که برای 28 جفت ارز فارکس بخوبی کار میکند را به شما نشان میدهیم.

تحلیل هفتگی اونس طلا
اخبار فارکس

تحلیل هفتگی اونس طلا، برای رشد بیشتر باید از 1،780 دلار گذشت

پس از مرحله تثبیت بالای 1700 دلار در ابتدای هفته گذشته، طلا شتاب صعودی گرفت و به بالاترین سطح خود از اوایل جولای به بالای 1760 دلار رسید. اگرچه فلز زرد در روز جمعه شتاب صعودی خود را از دست داد، اما توانست دومین هفته متوالی را در محدوده مثبت ببندد. چشم انداز تکنیکال کوتاه مدت به یک شیب صعودی اشاره دارد و XAUUSD به نظر می رسد بهبود خود را قبل از گزارش مشاغل جولای از ایالات متحده افزایش دهد.

پیش بینی فارکس - تحلیل هفتگی فارکس
اخبار فارکس

پیش بینی بازار فارکس این هفته | کدام رالی ها ادامه پیدا میکنند ؟

جفت ارز AUD/USD در ابتدای هفته گذشته سعی کرد رالی کند تا از سطح 0.70 عبور کند اما سپس از رسیدن به آن سطح سقوط کرد. سطح 0.70 رقم گرد قابل توجهی است که افراد زیادی به آن توجه کرده اند. سطح 0.70 چندین بار پشتیبانی بسیار کمی ارائه کرده است، بنابراین احتمالاً کمی از "حافظه بازار" در تصویر ظاهر می شود. با این حال، اگر بتوانیم از سطح 0.7050 عبور کنیم، این امکان وجود دارد که بتوانیم به سطح 0.72 برویم.

رویدادهای مهم فارکس این هفته
اخبار فارکس

رویدادهای مهم فارکس این هفته | تصمیمات بانک های مرکزی و اوپک پلاس

تصمیمات مهم بانک های مرکزی در این هفته ادامه دارد و انتظار می‌رود RBA و BOE نرخ بهره را 50 واحد افزایش دهند. فدرال رزرو همچنان به سخت‌تر کردن اوضاع برای بازارها ادامه داد، و نرخ بهره را 75 واحد پایه افزایش داد و اذعان کرد که تصمیم‌گیری‌های مربوط به نرخ بهره بر اساس داده های آینده تصمیم گیری خواهد شد و هیچ ایده ای در مورد میزان افزایش نرخ بهره در جلسه بعدی نداد.

رویدادهای مهم فارکس این هفته
اخبار فارکس

رویدادهای مهم فارکس این هفته | آیا منتظر افزایش 100 واحدی نرخ بهره باشیم؟

هفته گذشته، بانک مرکزی اروپا با افزایش نرخ 50 واحدی، اکثر فعالان بازار را شگفت زده کرد. در این هفته، FOMC زمانی که برای بحث در مورد سیاست نرخ بهره تشکیل جلسه می دهد، در کانون توجه قرار می گیرد. انتظارات این است که بانک مرکزی نرخ بهره را 75 واحد افزایش دهد تا نرخ صندوق فدرال را به 2.50 درصد برساند. اما آیا باید منتظر افزایش 100 واحدی نرخ بهره باشیم؟

پیش بینی فارکس - تحلیل هفتگی فارکس
اخبار فارکس

پیش بینی بازار فارکس این هفته | EUR/USD, AUD/USD, GBP/JPY, GBP/USD

یورو در هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافت تا از ناحیه سقوط و شکست قبلی گذر کند، بنابراین نشان می دهد که ممکن است کمی بهبودی در پیش داشته باشیم. با این وجود، بیشتر این حرکت احتمالاً به دلیل افزایش غیرمنتظره 50 واحد پایه نرخ بهره توسط بانک مرکزی اروپا است. همانطور که گفته شد، رالی این جفت ارز تا پایان هفته چندان محتمل نیست، زیرا فدرال رزرو آمریکا روز چهارشنبه در مرکز توجهات قرار می گیرد و انتظار می رود که بازارها را مجازات کند. همانطور که گفته شد، ما فکر می کنیم که احتمالاً فقط کمی زمان لازم است تا دوباره فروشندگان دوباره وارد شوند. سطح برابری مجدد هدف گذاری خواهد شد.

تحلیل هفتگی اونس طلا
اخبار فارکس

تحلیل هفتگی اونس طلا، سرنوشت طلا در دستان فدرال رزور

اونس طلا روز چهارشنبه به پایین‌ترین سطح خود در نزدیک به یک سال گذشته یعنی 1680 دلار رسید، اما توانست در اواسط سه شنبه یک بازگشت قاطع داشته باشد. XAUUSD از کاهش شدیدی که در بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده مشاهده شد استفاده کرد و در نهایت به یک زنجیره باخت سه هفته ای پایان داد. پیش از اعلام سیاست های فدرال رزرو و داده های تولید ناخالص داخلی ایالات متحده، طلا نمی تواند حرکت قانع کننده ای را در هر هیچ جهتی انجام دهد.

بهترین استراتژی اسکالپ طلا در فارکس
فارکس

بهترین استراتژی اسکالپ طلا در فارکس

استراتژی اسکالپ طلا در فارکس یک استراتژی معاملاتی برای نوسان گیری از تغییرات کوتاه مدت فلز طلا است. طلا در فارکس که با نماد XAU/USD نشان داده میشود و به دلیل نوسانات بالای آن یکی از سودآورترین دارایی های معاملاتی بشمار میرود که تریدرهای زیادی این جفت را معامله میکنند.

پیش بینی فارکس - تحلیل هفتگی فارکس
اخبار فارکس

پیش بینی بازار فارکس این هفته | باید منتظر اصلاح ها باشیم

یورو در طول هفته برسر زبان ها بود، زیرا ما به سطح برابری برخورد کردیم. با این حال، یورو در این ناحسه کاملاً سرسختانه برخورد کرده است، بنابراین این احتمال وجود دارد که بتوانیم کمی رالی کوتاه‌مدت را شاهد باشیم. این که آیا یورو را انتخاب کنید یا نه، به عهده شماست، اما ما منتظر نشانه هایی از فرسودگی پس از یک رالی خواهم بود تا دوباره شورت کنیم. نامزدهای اصلی در سطح 1.02 و سپس در سطح 1.04 قرار دارند.

1 2 61
Page 1 از 61