یورو به دلار قبل از سخنرانی بانک مرکزی اروپا و دقایق فدرال رزرو، ثابت شده است

تحلیل تکنیکال یورو به دلار - EURUSD

یورو به دلار در ساعات اولیه اروپا در روز سه شنبه در حدود 1.0860 معامله می شود. سرمایه گذاران به دلیل فقدان داده های کلیدی ایالات متحده، بر نظرات Fedspeaker تمرکز می کنند. روز چهارشنبه، توجه به سخنرانی کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا و صورتجلسه FOMC معطوف خواهد شد.

پس از گزارش تورم هفته گذشته ایالات متحده، مقامات فدرال رزرو نسبت به رسیدن به هدف تورم 2 درصدی خوشبین هستند. فیلیپ جفرسون، نایب رئیس فدرال رزرو، نیاز به نظارت بر داده های دریافتی را مورد تاکید قرار داد، در حالی که مایکل بار، نایب رئیس فدرال رزرو آتلانتا، خاطرنشان کرد که داده های تورم سه ماهه اول از کاهش سیاست پولی پشتیبانی نمی کند.

انتظار می‌رود بانک مرکزی ایالات متحده نرخ‌ها را در ماه ژوئن ثابت نگه دارد و معامله‌گران بر اساس ابزار CME FedWatch، احتمال 76 درصد کاهش 25 واحدی نرخ در سپتامبر و دو کاهش تا پایان سال را دارند.

همچنین انتظار می رود بانک مرکزی اروپا در ماه ژوئن هزینه های استقراض را کاهش دهد. ایزابل اشنابل، عضو هیئت مدیره بانک مرکزی اروپا، احتمال کاهش نرخ بهره را ذکر کرد اما نسبت به کاهش بیشتر به دلیل عدم اطمینان اقتصادی هشدار داد. تحلیلگران پیشنهاد می کنند که واگرایی سیاست پولی بین بانک مرکزی اروپا و فدرال رزرو می تواند بر یورو تاثیر بگذارد و جفت یورو/دلار آمریکا را تحت تاثیر قرار دهد.

تجارت آفرین فارکس
تیم خبری
نویسندهتیم خبری
تیم تولید خبر سایت تجارت آفرین - مرجعه اخبار فارکس در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس