پروفایل تسلا

شرکت تسلا

قیمت سهام
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
رنج تغییرات امروز
درصد تغییر امروز
مقدار تغییر امروز
ارزش بازار
وب سایتwww.tesla.com

درباره تسلا

شرکت تسلا یک شرکت مشهور جهانی است که در طراحی، توسعه، ساخت، اجاره، و فروش خودروهای الکتریکی (EVs) و سیستم‌های تولید و ذخیره انرژی تخصص دارد.

تسلا در دو بخش اصلی فعالیت می کند: خودرو و تولید انرژی و ذخیره سازی.

بخش خودرو بر تولید و فروش خودروهای الکتریکی تمرکز دارد. تسلا طیف وسیعی از خودروهای برقی، از جمله سدان و خودروهای کاربردی اسپرت را ارائه می‌کند و همچنین از طریق فروش اعتبارات نظارتی خودرو درآمدزایی می‌کند. آنها خدمات مختلفی مانند پشتیبانی پس از فروش خودرو، فروش خودروهای دست دوم، خرده فروشی کالا و بیمه خودرو را ارائه می دهند. شبکه سوپرشارژرهای تسلا امکان شارژ سریع وسایل نقلیه خود را فراهم می‌کند و تامین مالی خرید، خدمات لیزینگ و ضمانت‌های طولانی را ارائه می‌کنند.

بخش تولید و ذخیره انرژی در طراحی، ساخت، نصب، فروش و اجاره محصولات تولید انرژی خورشیدی و ذخیره انرژی فعالیت دارد. تسلا این راه حل ها را برای مشتریان مسکونی، تجاری و صنعتی و همچنین خدمات آب و برق ارائه می دهد. آنها پنل های خورشیدی، سقف های خورشیدی و سیستم های ذخیره انرژی مانند Powerwall و Powerpack را ارائه می دهند. تسلا همچنین خدمات و تعمیرات محصولات انرژی را تحت ضمانت، همراه با گزینه های تامین مالی برای مشتریان خورشیدی ارائه می دهد.

تسلا که قبلاً با نام Tesla Motors, Inc شناخته می شد، در سال 2017 نام خود را به Tesla, Inc تغییر داد. این شرکت در سال 2003 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در آستین، تگزاس است. تسلا حضور چشمگیری در بازارهای ایالات متحده، چین و بین المللی دارد و به دلیل نوآوری در صنعت خودروهای الکتریکی و راه حل های انرژی پاک شناخته شده است.

پیش بینی قیمت 1 ساله

بالاترین قیمت سهم
پایین ترین قیمت سهم
میانگین قیمت سهم
متوسط قیمت هدف

داده های فاندامنتال

کل درآمد
سود ناخالص
کل بدهی ها
عملیات جریان نقدی
نقدینگی خالص
نقدینگی برای هر سهم
درآمد خالص سهامداران عادی
EPS
EBITDA
تعداد سهام
سهام شناور
نسبت قیمت به سود
بازده سالانه سهم
جریان آزاد نقدینگی
رشد سود
رشد درآمد
حاشیه سود عملیاتی

دیدگاهتان را بنویسید