فارکساخبار فارکس

بازار فارکس امروز – سه شنبه 23 آبان

بازار فارکس امروز

آنچه باید در روز سه شنبه 23 آبان در بازار فارکس بدانید:

در روز سه‌شنبه، بازارهای مالی تاکنون آرامش نسبی را تجربه کردند زیرا شرکت‌کنندگان تصمیم گرفتند به دلیل پیش‌بینی داده‌های شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) اکتبر از ایالات متحده، در حاشیه بمانند. در جلسه اروپا، یورواستات ارقام رشد تولید ناخالص داخلی (GDP) را برای سه ماهه سوم منتشر خواهد کرد، در حالی که ZEW نتایج نظرسنجی احساسات اقتصادی را برای هر دو منطقه یورو و آلمان نشان می دهد.

شاخص دلار امریکا DXY

شاخص دلار آمریکا که دلار را در برابر سبدی از ارزهای اصلی اندازه گیری می کند، زیان های جزئی را در روز دوشنبه نشان داد و بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری آمریکا تقریباً بدون تغییر بسته شد و کمی بالاتر از 4.6 درصد بود. اوایل روز سه‌شنبه، شاخص دلار آمریکا ثابت ماند و بازدهی 10 ساله در محدوده باریکی در حدود 4.6 درصد در نوسان بود. به طور همزمان، معاملات آتی شاخص های سهام ایالات متحده نیز بدون تغییرات محسوسی معامله می شود. پیش‌بینی‌ها حاکی از کاهش تورم سالانه ایالات متحده است که با شاخص CPI اندازه‌گیری می‌شود، (از 3.7 درصد در سپتامبر به 3.3 درصد در اکتبر).

یورو به دلار EUR/USD

یورو/دلار آمریکا پس از رشدهای نهایی در روز دوشنبه، در اوایل روز سه شنبه نزدیک به 1.0700 تثبیت شد. پیش بینی ها حاکی از نرخ رشد متوسط سالانه 0.1 درصدی برای اقتصاد اروپا در سه ماهه سوم است.

پوند به دلار GBP/USD

دفتر آمار ملی بریتانیا گزارش داد که نرخ بیکاری سازمان بین المللی کار در بریتانیا بدون تغییر در 4.2 درصد در سه ماه منتهی به سپتامبر باقی مانده است. در همین حال، تورم دستمزد، اندازه‌گیری شده با تغییر میانگین درآمد با احتساب پاداش، از 8.2 درصد به 7.9 درصد در سال کاهش یافت. پوند استرلینگ واکنش محدودی به این ارقام نشان داد و پوند/دلار آمریکا زیر 1.2300 معامله شد.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

USD/JPY، پس از نزدیک شدن به 152.00 در اوایل جلسه روز دوشنبه آمریکا، افت شدیدی را تجربه کرد اما توانست بالای 151.50 تثبیت شود. اوایل روز سه‌شنبه، این زوج برای ایجاد یک جهت روشن تلاش کردند.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

پس از شروع نزولی هفته، طلا افزایش یافت و به 1950 دلار نزدیک شد و بخشی از زیان خود را نسبت به جمعه گذشته جبران کرد. با ثابت ماندن بازدهی 10 ساله ایالات متحده، XAU/USD در حدود اواسط 1940 دلار وارد مرحله تجمیع شد.

AUD/USD دلار استرالیا به دلار امریکا

در استرالیا، شاخص شرایط کسب و کار بانک ملی استرالیا نسبت به 11 سپتامبر بهبود جزئی را به 13 در اکتبر نشان داد. با این حال، شاخص اعتماد تجاری از 1 در مدت مشابه به 2- کاهش یافت. در ساعات معاملاتی آسیا، AUD/USD با فشار نزولی ملایمی مواجه شد و آخرین بار با 0.2% کاهش در روز در 0.6365 مشاهده شد.

تجارت آفرین فارکس

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس