بازار فارکس امروز | دوشنبه 3 مهر

اخبار فارکس امروز

آنچه باید در روز دوشنبه 3 مهر در بازار فارکس بدانید:

شاخص دلار امریکا DXY

علیرغم عملکرد منفی شاخص های سهام آسیایی، معاملات آتی شاخص سهام آمریکا در روز جاری با رشد متوسطی همراه است. شاخص دلار آمریکا کمی بالاتر از سطح 105.50 در مرحله تثبیت باقی می ماند و بازدهی 10 ساله ایالات متحده تقریباً در 4.45 درصد ثابت است.

یورو به دلار EUR/USD

EUR/USD در روز دوشنبه، پس از یک هفته که در نزدیکی محدوده قیمتی در نوسان بود، به الگوی حرکتی خود در اطراف سطح 1.0650 ادامه داد.

پوند به دلار GBP/USD

GBP/USD هفته گذشته کاهش قابل توجهی نزدیک به 150 پیپ را تجربه کرد که منجر به پایین‌ترین بسته روزانه آن از ماه مارس به 1.2238 در روز جمعه شد. این جفت هفته را با شکاف قیمتی صعودی آغاز کرد و برای مدت کوتاهی از 1.2250 در اوایل جلسه آسیایی گذشت، اما نتوانست شتاب بهبود بیشتری را حفظ کند.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

قیمت طلا در هفته گذشته با کمترین تغییرات به پایان رسید. در روز دوشنبه، XAU/USD کمی بالاتر از سطح 1920 دلار وارد مرحله تثبیت شد.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

USD/JPY پس از افزایش قابل توجه پس از تصمیم بانک مرکزی ژاپن برای حفظ سیاست پولی موجود خود در اوایل روز جمعه، افزایش هفتگی را ثبت کرد. در طی یک کنفرانس مطبوعاتی که پس از نشست با رهبران تجاری در اوزاکا در روز دوشنبه برگزار شد، کازوئو اوئدا، فرماندار BoJ بر اهمیت حفظ صبورانه تسهیلات پولی تاکید کرد. USD/JPY هیچ واکنش قابل توجهی به این نظرات نشان نداد و در محدوده باریکی در اطراف سطح 148.30 نوسان مشاهده شد.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید