فارکس

بازار فارکس امروز | دوشنبه 16 مرداد

اخبار امروز فارکساخبار امروز فارکس

آنچه باید در روز دوشنبه 16 مرداد در بازار فارکس بدانید:

دلار آمریکا در برابر رقبای اصلی خود برای شروع هفته جدید قدرت می گیرد. پس از بسته شدن در قلمرو منفی در پاسخ به گزارش مشاغل جولای ایالات متحده، شاخص دلار آمریکا به سمت 102.50 در صبح اروپا افزایش یافت. شاخص اعتماد سرمایه گذار Sentix برای ماه اوت در تقویم اقتصادی اروپا نشان داده خواهد شد و تغییر اعتبار مصرف کننده ژوئن تنها داده های قابل توجه منتشر شده از ایالات متحده در اواخر روز خواهد بود.

شاخص دلار امریکا DXY

دفتر آمار کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد که حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در ایالات متحده در ماه جولای 187000 افزایش یافت، در حالی که انتظار بازار 200000 بود. با واکنش فوری، دلار تحت فشار نزولی ملایم قرار گرفت. با این حال، به نظر می‌رسد برخی اظهارنظرهای تندروانه مقامات فدرال رزرو به دلار کمک کرده است تا ثبات خود را بازیابد. میشل بومن، رئیس فدرال رزرو، استدلال کرد که اگر داده ها نشان می دهد که پیشرفت تورم متوقف شده است، فدرال رزرو باید همچنان مایل به افزایش نرخ سیاست باشد. رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا، استدلال کرد که فدرال رزرو باید تا سال 2024 سیاست پولی خود را در یک قلمرو محدود نگه دارد. بر اساس ابزار CME Group FedWatch، بازارها هنوز با احتمال تقریبا 30 درصدی یک افزایش 25 واحدی دیگر نرخ بهره فدرال رزرو را قبل از شروع به کار می کنند. آخر سال.

یورو به دلار EUR/USD

EUR/USD هفته قبل تقریباً بدون تغییر پس از بازگشت روز جمعه بسته شد. با این حال، اوایل دوشنبه، این جفت در عقب باقی می ماند و در قرمز زیر 1.1000 معامله می شود.

پوند به دلار GBP/USD

GBP/USD هفته گذشته زیان های کوچکی را ثبت کرد و برای شروع هفته جدید شروع به کاهش به سمت 1.2700 کرد.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

پس از افت دو روزه که باعث شد این جفت ارز نزدیک به 150 پیپ از دست بدهد، USD/JPY در اوایل روز دوشنبه دوباره قدرت خود را به دست آورد و به بالای 142.00 بازگشت. خلاصه نظرات بانک مرکزی ژاپن برای جلسه ژوئیه نشان داد که یکی از اعضا گفت که بانک باید کنترل منحنی بازده (YCC) را با انعطاف بیشتری انجام دهد و از این طریق مقدمات را فراهم کند تا بتواند با موفقیت به تسهیل پولی ادامه دهد و در عین حال به سرعت به هر دو حالت ریسک های منفی صعودی و نزولی پاسخ دهد.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

در حالی که بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده پس از داده های بازار کار در ماه ژوئیه از ایالات متحده عقب نشینی کرد، قیمت طلا در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته در منطقه قرمز بسته شد. با توجه به اینکه بازده 10 ساله به راحتی بالای 4 درصد در اوایل دوشنبه نگه داشته می شود، XAU/USD به سختی می تواند بر اساس سود روز جمعه افزایش یابد و زیر 1940 دلار معامله می شود.

بیت کوین - BTC/USD

بیت کوین آخر هفته را در یک کانال نسبتاً فشرده سپری کرد و آخرین بار در حدود 29000 دلار در حال حرکت به طرفین بود. اتریوم برای یافتن جهت تلاش می کند و در یک باند باریک کمی بالاتر از 1800 دلار بالا و پایین می رود.

اتریوم - ETH/USD
تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس