فارکس

بازار فارکس امروز | چهارشنبه 18 مرداد

اخبار امروز فارکساخبار امروز فارکس

آنچه باید در روز چهارشنبه 18 مرداد در بازار فارکس بدانید:

دلار آمریکا پس از ثبت افزایش در برابر رقبای اصلی خود در روز چهارشنبه، برای حفظ قدرت خود در روز چهارشنبه با مشکل روبرو است.تمایلات ریسک در اواسط هفته در غیاب انتشار داده های سطح بالا، با افزایش قیمت های آتی شاخص سهام ایالات متحده در جلسه اروپا، نسبتاً بهبود می یابد. اظهارات مقامات بانک مرکزی می تواند در بازارهای مالی پیش از انتشار آمارهای تورم مورد انتظار ایالات متحده در روز پنجشنبه، حرکت بوجود آورد.

شاخص دلار امریکا DXY

شاخص‌های اصلی وال استریت در روز سه‌شنبه با واکنش بازارها به داده‌های تجاری ناامیدکننده چین متحمل ضررهای سنگینی شدند. با این حال، در طول ساعات معاملاتی آمریکا، اظهارنظرهای تند سیاستگذاران فدرال رزرو، رشد شاخص دلار آمریکا (DXY) را محدود کرد. در زمان انتشار، DXY در محدوده منفی زیر 102.50 قرار دارد.

در جلسه آسیایی، داده های چین نشان داد که شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در ماه جولای 0.2 درصد به صورت ماهانه افزایش یافته است. CPI سالانه در مدت مشابه در مقایسه با 0% در ژوئن 0.3- کاهش یافت، در حالی که شاخص قیمت تولید کننده (PPI) 4.4% کاهش یافت.

AUD/USD دلار استرالیا به دلار امریکا

پس از رسیدن به پایین ترین سطح خود از اوایل ژوئن به زیر 0.6500، AUD/USD دوباره کشش خود را به دست آورد و آخرین بار بالای 0.6550 معامله شد. به طور مشابه، NZD/USD در محدوده مثبت نزدیک به 0.6100 معامله می شود. بانک مرکزی نیوزلند اعلام کرد که انتظار تورمی دو ساله در سه ماهه سوم از 2.79 درصد در سه ماهه دوم اندکی به 2.84 درصد افزایش یافت.

یورو به دلار EUR/USD

EUR/USD در روز سه شنبه به پایین ترین سطح روزانه 1.0930 سقوط کرد، اما پس از بازگشت دیرهنگام توانست روز را بالای 1.0950 ببندد. این جفت در اوایل چهارشنبه به سودهای روزانه کوچک می چسبد اما زیر 1.1000 باقی می ماند.

پوند به دلار GBP/USD

GBP/USD بخش بزرگی از زیان روزانه خود را پس از سقوط به زیر 1.2700 روز سه شنبه پاک کرد. این جفت ارز شتاب بهبود خود را حفظ کرده و در صبح اروپا بالای 1.2750 معامله می شود.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

در پی یک رالی دو روزه، USD/JPY شتاب خود را از دست داد و به منطقه 143.00 در روز چهارشنبه عقب نشینی کرد. داده های ژاپن نشان داد که سفارشات ماشین ابزار در ماه جولای 198 درصد به صورت سالانه کاهش یافته است.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

قیمت طلا روز سه‌شنبه به پایین‌ترین حد چند هفته اخیر نزدیک به 1920 دلار سقوط کرد و کاهش روزانه ثبت کرد. از آنجایی که نرخ بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده در حدود 4 درصد ثابت است، XAU/USD به رشد متوسطی نزدیک به 1930 دلار می چسبد.

بیت کوین - BTC/USD

بیت کوین پس از حرکت در چند روز گذشته، شتاب صعودی داشت و به بالای 30000 دلار صعود کرد. با این حال، بیت کوین/دلار آمریکا نتوانست آن سطح را رد کند و به میزان متوسطی به سمت 29700 دلار عقب نشینی کرد. اتریوم روز سه شنبه بیش از 1.5 درصد افزایش یافت اما قبل از آزمایش 1900 دلار، شتاب خود را از دست داد.

اتریوم - ETH/USD
تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس