بازار فارکس امروز | پنجشنبه 26 مرداد

اخبار امروز فارکساخبار امروز فارکس

آنچه باید در روز پنجشنبه 26 مرداد در بازار فارکس بدانید:

جفت ارزهای عمده نزدیک به سطوح بسته شدن روز چهارشنبه در اوایل پنجشنبه در بحبوحه کمبود کاتالیزور معامله می شوند. شاخص دلار آمریکا که در اوایل روز به بالاترین سطح خود از ژانویه در 103.60 رسید، سودهای هفتگی خود را به زیر 103.50 در جلسه اروپا تثبیت کرد و معاملات آتی شاخص سهام ایالات متحده پس از فروش روز چهارشنبه در وال استریت نسبتاً بالاتر بود. ادعاهای اولیه هفتگی بیکاری و نظرسنجی تولیدی بانک فدرال رزرو فیلادلفیا در اواخر روز در تقویم اقتصادی ایالات متحده ارائه خواهد شد.

شاخص دلار امریکا DXY

نشست سیاست گذاری فدرال رزرو در ماه ژوئیه اواخر چهارشنبه نشان داد که چند تن از سیاست گذاران طرفدار بدون تغییر ماندن نرخ بهره هستند. با این وجود، شرکت‌کنندگان توافق کردند که ریسک‌های تورمی می‌تواند نیازمند تشدید سیاست‌های بیشتر باشد. بر اساس گزارش CME Group FedWatch Tool، بازارها در حال حاضر به احتمال بیش از 30 درصد قیمت گذاری می کنند که فدرال رزرو قبل از پایان سال یک بار دیگر نرخ سیاست را 25 واحد پایه افزایش دهد. در همین حال، بازدهی معیار 10 ساله ایالات متحده در محدوده مثبت نزدیک به 4.3٪ باقی می ماند.

AUD/USD دلار استرالیا به دلار امریکا

در ساعات معاملات آسیایی، اداره آمار استرالیا (ABS) گزارش داد که نرخ بیکاری از 3.5 درصد در ژوئن به 3.7 درصد در ماه جولای افزایش یافته است. اشتغال تمام وقت در همان دوره بیش از 24000 نفر کاهش یافت و نرخ مشارکت به 66.7٪ کاهش یافت. AUD/USD پس از گزارش مشاغل تحت فشار نزولی قرار گرفت و آخرین بار مشاهده شد که نزدیک به 0.5% در روز در حدود 0.6400 از دست داده است.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

داده های ژاپن نشان داد که سفارشات ماشین آلات در ماه ژوئن سالانه 5.8 درصد کاهش یافته است. واردات و صادرات در مدت مشابه به ترتیب 13.5 و 0.3 درصد کاهش داشته است. USD/JPY هیچ واکنشی به این ارقام نشان نداد و قبل از عقب نشینی به منطقه 146.20، به بالاترین سطح خود از نوامبر 146.56 در جلسه آسیایی رسید.

یورو به دلار EUR/USD

EUR/USD به پایین ترین حد چند هفته ای زیر 1.0900 سقوط کرد و نتوانست در جلسه آسیایی بازگشتی داشته باشد. این جفت در صبح اروپا در زیر این سطح نسبتاً ساکت می ماند.

پوند به دلار GBP/USD

علیرغم تقویت گسترده دلار، GBP/USD موفق شد روز چهارشنبه با حمایت از داده های تورم بریتانیا، رشدهای روزانه متوسطی را ثبت کند. این جفت در روز پنجشنبه در محدوده بسته زیر 1.2750 نوسان می کند. دفتر آمار ملی بریتانیا اطلاعات خرده فروشی ماه ژوئیه را در روز جمعه منتشر خواهد کرد.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

تحت فشار افزایش بازده اوراق قرضه آمریکا، قیمت طلا در روز چهارشنبه به کاهش خود ادامه داد و به پایین ترین سطح خود از ماه مارس به زیر 1890 دلار رسید. در اوایل پنجشنبه، XAU/USD به طور متوسط ​​بهبود می یابد اما زیر 1900 دلار باقی می ماند.

بیت کوین - BTC/USD

بیت کوین در روز چهارشنبه به زیر محدوده معاملاتی سه هفته‌ای خود رسید و به پایین‌ترین سطح خود از اوایل ژوئن نزدیک به ۲۸۳۰۰ دلار رسید. به نظر می رسد در اوایل پنجشنبه، BTC/USD کمی بالای 28500 دلار تثبیت شده است. اتریوم در روز چهارشنبه بیش از 1 درصد از دست داد و آخرین بار در روز کمتر از 1800 دلار معامله شد.

اتریوم - ETH/USD
تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید