گزارش امروز بازار فارکس – جفت های اصلی فارکس پیش از داده های کلیدی ایالات متحده ثابت مانده اند

بازار فارکس امروز

آنچه باید در روز پنج شنبه 24 اسفند در بازار فارکس بدانید:

جفت ارزهای اصلی فارکس در اواخر هفته نوسانات نسبتاً محدودی را تجربه می کنند. به دنبال زیان‌های جزئی در روز چهارشنبه، شاخص دلار آمریکا (DXY) در صبح روز پنج‌شنبه در اروپا در زیر 103.00 ثابت باقی مانده است، زیرا معامله‌گران انتظار انتشار داده‌های تورم تولیدکننده و خرده‌فروشی در ماه فوریه را دارند.

شاخص دلار امریکا DXY

بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده در روز چهارشنبه به افزایش خود ادامه داد و برای اولین بار در یک هفته گذشته از 4.2 درصد گذشت. اوایل روز پنجشنبه، بازدهی 10 ساله ایالات متحده در حدود 4.2٪ ثابت باقی می ماند، در حالی که معاملات آتی شاخص سهام ایالات متحده با چشم انداز متفاوتی پس از فعالیت معاملاتی نوسان روز چهارشنبه معامله می شود.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

اوایل امروز، رویترز گزارش داد که بزرگترین اتحادیه صنعتی ژاپن، UA Zensen، اعلام کرد که میانگین افزایش دستمزد ارائه شده توسط 231 شرکت به بالاترین سطح ثبت شده از سال 2013 رسیده است. در همین حال، USD/JPY همچنان در محدوده باریک زیر 148.00 نوسان دارد و همچنان ثبات خود را پس از بسته شدن تقریباً بدون تغییر در روز چهارشنبه حفظ کرده است..

AUD/USD دلار استرالیا به دلار امریکا

AUD/USD روز چهارشنبه با افزایش اندکی مواجه شد و یک رگه باخت دو روزه را شکست. این جفت در حال حاضر در مرحله تثبیت است و در معاملات اوایل پنجشنبه کمی بالاتر از 0.6600 معامله می شود.

یورو به دلار EUR/USD

EUR/USD افزایش یافت و در روز چهارشنبه در ناحیه مثبت بسته شد. با این حال، این جفت پس از مواجهه با مقاومت 1.0950 شروع به عقب نشینی کرد. بدون وجود داده های عمده از منطقه یورو در تقویم اقتصادی، سرمایه گذاران از نزدیک نظرات مقامات بانک مرکزی اروپا (ECB) را برای راهنمایی بیشتر زیر نظر دارند.

پوند به دلار GBP/USD

GBP/USD در تلاش برای یافتن جهت است و در طول صبح روز پنجشنبه اروپا در یک روند جانبی در حدود 1.2800 باقی مانده است.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

طلا در روز چهارشنبه توانست بخش قابل توجهی از زیان های روز سه شنبه را جبران کند، اما در بحبوحه افزایش بازدهی ایالات متحده، در کسب حرکت صعودی بیشتر با مشکل مواجه شد. XAU/USD در حال حاضر با اندکی کاهش در روز در حدود 2170 دلار معامله می شود.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید