فارکس

بازار فارکس امروز | پنج شنبه 2 شهریور

اخبار امروز فارکساخبار امروز فارکس

آنچه باید در روز پنج شنبه 2 شهریور در بازار فارکس بدانید:

جریان های ریسک همچنان در بازارهای مالی در اوایل روز پنجشنبه به حرکت در می آیند و شاخص دلار آمریکا ضررهای روز چهارشنبه را نزدیک به 103.50 تثبیت می کند. سفارشات کالاهای بادوام ژوئیه و داده های هفتگی ادعاهای اولیه بیکاری از ایالات متحده برای انگیزه جدید در اوایل جلسه آمریکا مورد بررسی قرار خواهند گرفت. سمپوزیوم سالانه جکسون هول نیز در اواخر روز برگزار خواهد شد. اگرچه هیچ سخنرانی برنامه ریزی شده ای در این مراسم در روز پنجشنبه وجود ندارد، اما مسئولان بانک مرکزی می توانند در حاشیه این مراسم مصاحبه کنند.

شاخص دلار امریکا DXY

انتشار داده های ناامیدکننده PMI از اتحادیه اروپا، بریتانیا و ایالات متحده باعث شد بازده اوراق قرضه جهانی در روز چهارشنبه به سمت جنوب تغییر کند. بازده اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده 3 درصد کاهش یافت و بر دلار تأثیر گذاشت. در همین حال، شاخص‌های اصلی وال استریت پس از زنگ افتتاحیه در اواسط هفته، به دلیل افزایش شدید سهام فناوری افزایش یافت. در زمان انتشار، معاملات آتی نزدک بیش از 1 درصد در روز افزایش داشت که نشان می‌دهد افزایش سهام فناوری احتمالاً ادامه خواهد داشت.

یورو به دلار EUR/USD

EUR/USD در روز چهارشنبه در جلسه اروپا به ضعیف ترین سطح خود در بیش از دو ماه نزدیک به 1.0800 سقوط کرد، اما توانست در اواخر روز در بحبوحه تضعیف مجدد دلار، یک جهش مجدد داشته باشد. این جفت در اوایل پنجشنبه کمی بالای 1.0850 ثابت نگه داشته می شود.

پوند به دلار GBP/USD

GBP/USD تحت فشار نزولی شدیدی به دنبال آمار ناامید کننده PMI قرار گرفت و در روز چهارشنبه به سمت 1.2600 سقوط کرد. مشابه EUR/USD، این جفت ارز زیان های خود را در اواخر روز پاک کرد. در صبح اروپا، GBP/USD در کانالی فشرده بالای 1.2700 نوسان می کند.

دلار به ین ژاپن USD/JPY

پس از کاهش شدید روز چهارشنبه، USD/JPY شتاب بهبودی را کسب کرد و اوایل پنجشنبه به بالای 145.00 صعود کرد.

اونس جهانی طلا - XAU/USD

قیمت طلا از کاهش بازدهی جهانی سود برد و روز چهارشنبه بیشترین افزایش یک روزه خود را در یک ماه گذشته ثبت کرد. XAU/USD در اوایل روز دوشنبه جایگاه خود را حفظ می کند و در محدوده مثبت نزدیک به 1920 دلار معامله می شود.

بیت کوین - BTC/USD

بیت کوین در روز چهارشنبه بیش از 1 درصد افزایش یافت که توسط جریان های ریسک حمایت شد. با این حال، BTC/USD برای تمدید ریکاوری خود با دشوارب مواجه است و در جلسه اروپا نزدیک به 26500 دلار معامله می شود. اتریوم روز چهارشنبه نزدیک به 3 درصد رشد کرد اما قبل از آزمایش 1700 دلار قدرت خود را از دست داد.

اتریوم - ETH/USD
تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس