اخبار فارکس

بازار کریپتو تحت فشار از سمت بیت کوین

اخبار بیت کوین - BTC/USD

در روز دوشنبه، ارزش بازار ارزهای دیجیتال به 2.2 تریلیون دلار رسیده است که با وجود رشد اندک در آخر هفته، در هفت روز گذشته بطور کلی 5.2 درصد کاهش داشته است. ارزش بازار در 14 مارس به اوج خود رسید، اما حدود یک ماه است که یک نزول مداوم را تجربه کرده است، که مشخصه آن مجموعه ای از کف های پایین تر و اوج های پایین تر است.

در هفته گذشته، بازار کریپتو در نزدیکی مرز بالایی یک کانال نزولی قرار داشت. در حالی که ارزهای دیجیتال از افزایش ریسک پذیری در بازارهای سهام سود برده اند، فشار داخلی نیز ناشی از فروش دارایی توسط ماینرها و نگرانی در مورد مقررات سختگیرانه تر ارزهای دیجیتال است.

MACT-ad

عملکرد بیت کوین به طور قابل توجهی بر پویایی کلی بازار کریپتو در حال حاضر تأثیر می گذارد. اگرچه در دو ماه گذشته، به ویژه در زمان کاهش به 60 هزار دلار، این ارز دیجیتال علاقه خریداران قابل توجهی را به خود جلب کرد، شکست زیر این سطح می‌تواند باعث فروش وحشتناک شود. از سوی دیگر، یک سناریوی مثبت با افزایش بیش از 65 هزار دلار ظاهر خواهد شد که با میانگین متحرک 50 روزه و منطقه معکوس مشاهده شده در اوایل ماه مه مطابقت دارد.

سرخط خبرهای بازار ارز دیجیتال

در اخبار اخیر، صندوق سرمایه گذاری ریسک پذیر ایالات متحده Pantera Capital یک رکورد سرمایه گذاری در Toncoin (TON) را فاش کرد و آن را به پتانسیل پروژه برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شبکه های رمزنگاری نسبت داد. Toncoin (TON) در طول هفته نزدیک به 20 درصد افزایش یافت که قوی ترین رشد را در بین 100 ارز دیجیتال برتر ثبت کرد.

جوزف لوبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، از SEC ایالات متحده به دلیل جلوگیری از نوآوری انتقاد کرد و پیشنهاد کرد که اتریوم بدون اعلام رسمی به عنوان یک دارایی طبقه بندی شده است.

ARK Invest و 21Shares از برنامه خود برای راه‌اندازی یک ETF اتریوم صرفنظر کردند، احتمالاً در پاسخ به نظرات SEC علیرغم عدم وجود بیانیه‌های رسمی.

پیتر برانت، مدیر عامل فاکتور، نگرانی‌هایی را در مورد غیرقانونی شدن احتمالی در آینده نزدیک به‌عنوان سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطرح کرد.

طبق گزارش SEC، شرکت Susquehanna، غول تجاری و فناوری با 481 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، 1.2 میلیارد دلار در ETF های مختلف بیت کوین سرمایه گذاری کرده است.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس