XAU/USD وارد فاز تثبیت نزولی می شود، امروز باید منتظر FOMC Minutes بود

  • قیمت طلا در تلاش برای بهبودی موقت بالای 1830 دلار است. Dhwani Mehta از FXStreet گزارش می دهد، اما XAU/USD همچنان در معرض خطرات نزولی قرار دارد.

واکنش XAU/USD به صورتجلسه فدرال رزرو چگونه خواهد بود؟

  • واکنش قیمت طلا به صورتجلسه فدرال رزرو ممکن است محدود باشد، زیرا معامله گران ممکن است آن را منسوخ شده ببینند و توجه بیشتری به تورم اصلی روز جمعه ایالات متحده آمریکا – معیار تورم ترجیحی فدرال رزرو، داشته باشند.
  • «سطح حمایت روی خط روند افقی و پایین ترین سطح 5 ژانویه در 1825 دلار می تواند قلعه را برای طلا حفظ کند، ولی فروشندگان طلا در حال تهدید رقم رند 1830 دلار هستند. هدف بعدی برای خرس‌های طلا در پایین‌ترین قیمت روز جمعه یعنی 1819 دلار و سپس شتاب فروش پایدار پیش‌بینی می شود.
  • خریداران طلا باید پذیرشی بالاتر از سطح روانشناختی 1850 دلاری را در مسیر بهبود پیدا کنند، که بالاتر از آن نمی توان یک حرکت جدید به سمت میانگین متحرک روزانه 50 (DMA) در 1864 دلار را رد کرد. فرصت‌های خرید تازه به احتمال زیاد بالاتر از 1870 دلار بالاتر از نرخ روز ولنتاین پدیدار خواهد شد.

برای دنبال کردن تمام اخبار روز به بخش اخبار فارکس مراجعه نمایید

تجارت آفرین فارکس
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید