اخبار فارکس

پس از سیگنال فدرال رزرو در مورد عدم کاهش نرخ بهره، یورو در حدود 1.0900 تثبیت شد

فدرال رزرو FED

فدرال رزرو همچنان نگران موضوع تورم در امریکا است و هیچ برنامه فوری برای معکوس کردن کمپین خود برای افزایش نرخ بهره ندارد. پس از انتشار آخرین گزارش نشست پولی کمیته بازار آزاد فدرال رزرو آمریکا، جفت EURUSD در اوایل روز چهارشنبه در حوالی نرخ 1.09 دلار در نوسان بوده است.

در این صورتجلسه بحث‌های مربوط به افزایش بیشتر نرخ بهره و یا ثابت نگه داشتن آن در سطح فعلی مطرح شد. همچنین جلسات گذشته که طی آنها فدرال رزرو تصمیم گرفت نرخ بهره را بدون تغییر نگه دارد نیز مورد بحث قرار گرفت. علیرغم اینکه برخی از تحلیلگران انتظار داشتند در این صورتجلسه اشاره ای به تغییر سیاست داشته باشند، سیاستگذاران موضعی متفق القول علیه کاهش نرخ بهره در آینده نزدیک را ابراز کردند.

این کمیته همچنان در مورد افزایش احتمالی تورم، به ویژه پس از رشد قابل توجه 3.2 درصدی قیمت های مصرف کننده در اکتبر، محتاط است.

بازار فارکس در حالی که معامله گران منتظر تعطیلات روز شکرگزاری هستند، فعالیت ضعیفی را تجربه می کند، با بسته بودن بازار سهام در روز پنجشنبه و کوتاه بودن سشن معاملات امریکا در روز جمعه، که به طور بالقوه منجر به کاهش حجم و کاهش نوسانات در بازار ارز می شود، بازار امروز دستخوش تغییرات عمده ای نشده است.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس