تحلیل بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین – امروز 22 آذر

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز

[cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”BTC~USD” markup=”عملکرد اخیر قیمت بیت کوین {logo} با نوسانات قیمت بین {high_24h} و {low_24h} در 24 ساعت گذشته دیده شده است. تاثیر بیت کوین با ارزش بازار {market_cap} دلار و حجم معاملات {volume_day_from} در روز گذشته تاثیر BTC  را بر کل بازار ارزهای دیجیتال غیرقابل انکار می کند. در اینجا به تحلیل تکنیکال امروز Bitcoin خواهیم پرداخت.” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]


تحلیل تکنیکال بیت کوین

در هنگام تحلیل تکنیکال امروز بیت کوین، قیمت روی نرخ 40،860 دلار قرار دارد. در نمودار ساعتی قیمت پایین تر از میانگین متحرک 1 ساعته 200 دوره ای معامله می شود که اکنون در 43،078 واقع شده است. در نمودار 4 ساعته قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک 4 ساعته 200 دوره ای قرار دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ساعتی در حدود 40 است که نشان دهنده ضعف قیمت بیت کوین است.

با توجه به این مشاهدات فنی، تحلیل تکنیکال بیت کوین برای امروز حفظ موضع معاملاتی نزولی را پیشنهاد می دهد و تا زمانی که BTC/USD زیر MA 200 H1 قرار گرفته است پیشنهاد می شود که این رویکرد حفظ شود. بنابراین معامله گران بهتر است که در انتهای اصلاحات قیمت برای یافتن نقاط بالقوه فروش اقدام نمایند.

برای به دست آوردن درک جامعی از حرکات بالقوه و تحلیل تکنیکال بیت کوین، اجازه دهید سطوح حمایت و مقاومت شناسایی شده را مشخص کنیم:

سطوح حمایت

  • 38090.81
  • 33327.09

سطوح مقاومت

  • 42854.53
  • 45725.78

سناریوی اولیه ادامه حرکت نزولی بیت کوین به سمت نرخ 38090.81 است که مطابق با اولین سطح حمایت ذکر شده در بالا است.

تحلیل تکنیکال بیت کوین - امروز 22 آذر
تحلیل تکنیکال بیت کوین – امروز 22 آذر

همچنین بسیار مهم است که معامله گران یک سناریوی جایگزین را نیز همیشه مد نظر داشته باشند. این سناریوی جایگزین اکنون شامل تثبیت قیمت در بالای سطح میانگین متحرک 200 دوره ای در نمودار ساعتی است، که به طور بالقوه منجر به افزایش قیمت تا نرخ 42854.53 که مطابق با اولین سطح مقاومت تعیین شده در بالا است می باشد.

به معامله‌گران توصیه می‌شود که احتیاط کنند و در هنگام تحلیل تکنیکال بیت کوین سطوح حمایت و مقاومت شناسایی‌شده را به دقت زیر نظر بگیرند تا بتوانند از فرصت‌های معاملاتی بالقوه در بازار مهم ترین ارز دیجیتال استفاده کنند.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس