ارز رمزپایهبیت کویندرآمد اینترنتی

بهترین سایت های استخراج ابری بیت کوین تنها با کامپیوتر یا موبایل

بهترین سایت های استخراج ابری بیت کوین تنها با کامپیوتر یا موبایل

استخراج بیت کوین یا ماینینگ به دو روش اصلی انجام می شود یکی استخراج توسط دستگاه ماینر و دیگری استخراج ابری بیت کوین است که درآن تنها به یک کامپیوتر یا موبایل نیاز است. اگر شما از دسته افرادی هستید که به دنبال کسب درآمد بدون سرمایه گذاری از طریق استخراج بیت کوین هستید روش ماینینگ ابری برای شما مناسب است.

برای اینکه توضیح این موضوع را برایتان آسان تر کنم، این نوع استخراج یعنی استفاده از قدرت پردازنده های به اشتراک گذاشته شده از طریق یک مرکز داده ( دیتا سنتر) از راه دور. در این روش تنها چیزی که بدان نیاز دارید یک کامپیوتر خانگی یا موبایل و یک کیف پول بیت کوین است. ( آموزش ساخت کیف پول بیت کوین )

سازوکار استخراج ابری بیت کوین به اینصورت است که شما با خریدن مقدار مشخصی قدرت هش، عضوی از یک استخر استخراج بیت کوین می شوید. در این روش که به Cloud Mining مشهور است هر عضو، بخشی از سود استخراج را برمبنای میزان قدرت هش خریداری شده بدست می آورد. از آنجاییکه این نوع استخراج بیت کوین از طریق اینترنت و برروی ابر انجام می گیرد هزینه هایی مانند، هزینه برق و نگهداری دستگاه ها وجود ندارد.

استخراج ابری شیوه ماینینگ را آسان کرده است و تبدیل به یکی از شایع ترین روش های بدست آوردن بیت کوین شده است. روش کار نیز بسیار ساده است. برای شروع کار تنها کافی است که وارد سایت یکی از شرکت هایی که خدمات استخراج ابری بیت کوین می دهند بشوید و با آنها قرارداد ببندید. با این وجود این موضوع را هم نباید فراموش کنید که شرکت های بسیار زیادی هستند که تنها به دنبال پول شما هستند و هیچگونه خدمات واقعی نمی دهند. پس باید به دنبال شرکت های معتبری باشید که واقعا فعالیت استخراج بیت کوین به صورت ابری را انجام می دهند و سود حاصله را با شما به اشتراک میگذارند. قبل از اینکه بهترین سایت های استخراج بیت کوین به صورت ابری را معرفی کنیم، بهتر است که به طور خلاصه معایب و محاسن این نوع ماینینگ را بر شماریم.

محاسن استخراج بیت کوین به صورت ابری

  • شما نیازی به خرید دستگاه های گرانقیمت ماینینگ را ندارید. توجه کنید که از این دستگاه ها هیچ استفاده ای دیگر نمی توان کرد.
  • هزینه برق دستگاه های استخراج بیت کوین بسیار بالا است و در بسیاری از کشورها این هزینه بیشتر از درآمد حاصل از استخراج می شود.
  • صدای دستگاه های میانینگ بسیار زیاد است و به فضای اختصاصی نیاز دارند تا هم از لحاظ گرما و هم صدا مزاحم کسی نشوند.

 

معایب استخراج ابری بیت کوین

  • شرکت های کلاهبردار بسیار زیاد هستند.
  • سود کمتر نسبت به استخراج توسط دستگاه.
  • نداشتن کنترل و شفاف نبودن جریان استخراج.

زمانی که وارد هرگونه استخراج ارز دیجیتال می شوید با ریسک هایی روبرو هستید، اما اگر انتخاب های درستی داشته باشید، کسب درآمد از ماینینگ امکان پذیر است. بنابراین دراینجا می خواهم با معرفی بهترین سایت های استخراج بیت کوین به صورت ابری شما را در تصمیم گیری کمک کنم.

بهترین سایت های استخراج بیت کوین به صورت ابری

MinerGate

یکی از بهترین سایت های استخراج بیت کوین به صورت ابری MinerGate است که از معتبرترین ماینرهای ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین است. ماینرگیت اولین استخر استخراج بیت کوین است که می توانید در آن از قابلیت های متفاوتی همزمان بدون اینکه از قدرت هش اجاره ای شما کم شود استفاده کنید . در این سایت شما می توانید به استخراج بیت کوین BTC و مونرو XMR بپردازید.

همچنین می توانید از محاسبه گر این سایت نیز برای تخمین میزان سود استخراج بیت کوین بر اساس قدرت هش خود استفاده کنید. تا امروز این سایت پرداختی های خود را به موقع و منظم انجام داده است و نرخ های آن نیز نسبت به سایت های دیگر مناسب تر می باشد.

سایت رسمی : MinerGate

Genesis Mining

یکی دیگر از سایت هایی که می توان از طریق آن تنها با داشتن یک کامپیوتر یا موبایل بیت کوین استخراج کرد سایت Genesis Mining  است. این شرکت بزرگترین ارائه دهنده سیستم استخراج ابری بیت کوین است و از ابتدای سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را شروع کرده است. سرورهای استخراج آنها در اروپا، آسیا و آفریقا قرار دارند.

در این سایت نیز شما می توانید بدون خرید ماینر بیت کوین و تنها با خرید قدرت هش عملیات استخراج را انجام دهید. محل سرورهای استخراج این شرکت بسیار هوشمندانه انتخاب شده است. برای مثال بخش بزرگی از آن در ایسلند است تا بتوانند هزینه خنک کردن دستگاه ها را به حداقل برسانند.

از مزایای استخراج ابری بیت کوین در این سایت، نداشتن هزینه های نگهداری و عضویت استخر استخراج است. هرچقدر که قدرت هش بیشتری خریداری کنید، بیت کوین بیشتری روزانه وارد حساب کیف پول شما می شود.

سایت رسمی : Genesis Mining

Just-Mining

این شرکت نیز در لیست بهترین سایت های استخراج ابری بیت کوین قرار دارد. همانند دیگر سایت ها برای استخراج بیت کوین در این سایت تنها نیاز به یک کامپیوتر خانگی یا موبایل و یک کیف پول بیت کوین دارید. سپس با خریداری قدرت هش می توانید شروع به استخراج کنید. قیمت های خرید هش در این سایت نسبت به رقبای خود پایین تر است.

این شرکت در سایت خود نه تنها به شما اجازه ماینینگ آنلاین می دهد بلکه دستگاه های ماینر نیز به فروش می رساند. این سایت نیز تا به امروز به موقع و منظم پرداختی های خود را انجام داده است و می توان آن را از معتبرترین ماینرهای ابری نامید.

سایت رسمی : Just Mining

سخن آخر :

شما میتوانید بدون سرمایه گذاری و بدون خرید دستگاه ماینینگ اقدام به استخراج بیت کوین به صورت ابری کنید. برای اینکار به تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر یا موبایل و یک کیف پول بیت کوین است. اما فراموش نکنید که تعداد شرکت های کلاهبرداری که خدمات ابری استخراج میدهند بسیار بیشتر از شرکت های قانونی و یا منصف است. حتی نمی توان به روند فعالیت بهترین سایت های استخراج ابری بیت کوین آگاهی کامل داشت و همه چیز شفاف و روشن نیست. پس حتما قبل از اینکه در این سایت ها فعالیت کنید و شروع به استخراج کنید، در مورد آنها در انجمن های مختلف بخوانید و همچنین نظر خود را در باره این سایت ها و سایت های مشابه در قسمت دیدگاه های این پست تجارت آفرین بگذارید تا دیگر دوستان نیز بتوانند از نظرات شما استفاده کنند.

مرتبط : بهترین سایت های فاست برای کسب بیت کوین رایگان در سال ۲۰۱۹

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ – سایت کلیکی خارجی


بهترین سایت های استخراج ابری بیت کوین تنها با کامپیوتر یا موبایل


 

تجارت آفرین

دیدگاهتان را بنویسید