آموزشی

بهترین روش های افزایش فالوورهای اینستاگرام

بهترین روش های افزایش فالوورهای اینستاگرام

اینستاگرام بدون شک یکی از سریع ترین راه ها برای دسترسی به تعداد زیادی مخاطب یا همان فالوور است. با افزایش فالوورهای Instagram افراد بیشتری با شما یا برندتان آشنا می شوند و با شما ارتباط برقرار می کنند. امروزه بیش از 1 میلیارد نفر کاربر فعال در اینستاگرام فعالیت می کنند که بیش از 500 میلیون از آنها هر روز حساب خود را چک می کنند. اما بهترین روش های افزایش فالوورهای اینستاگرام و خشنود نگه داشتم آنها کدام است ؟

تبلیغات در اینستاگرام به یکی از بهترین روش های اطلاع رسانی به مخاطبان تبدیل شده است و دلیل این استقبال روز افزون، سرعت انتقال اطلاعات به صورت تصویری به مخاطب است. اینستاگرام سازوکاری در اختیار عموم قرار داده است که می توانند با کمترین تعداد کلمات و گاهی تنها با یک عکس مطلبی جامع را به مخاطبان خود انتقال دهند. اما چگونه می شود تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش داد و جامعه مخاطب خود را وسیع تر کرد؟ چگونه می شود که از طریق یک عکس ، فیلمی کوتاه و تعداد محدودی لغت، اطلاعات دقیقی را به فالوورهای خود انتقال داد؟ بهترین روش برای افزایش فالوورهای اینستاگرام کدام است و با کدام استراتژی می توان آنها را برای مدتی طولانی دنبال کننده نگه داشت ؟

بهترین روش های افزایش فالوورهای اینستاگرام :

1- محتوای با کیفیت و مشغول کننده.

فالوورهای بالقوه اینستاگرام فقط به دنبال عکس های زیبا نیستند بلکه آنها به دنبال محتوایی هستند که برای آنها هیجان انگیز باشد و بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. برای اینکه بتوانید چنین احساسی را در فالوورهای خود ایجاد کنید باید محتوایی با کیفیت در قالب عکس یا فیلمی کوتاه تولید کنید.

ساختن چنین محتوایی به همین سادگی نیست و ابتدا نیاز به یک استراتژی مناسب دارد. داشتن محتوای کم ولی با کیفیت، بهتر است از داشتن محتوای زیاد و بی کیفیتی است که باعث جذب فالوور نمی شود.

2- دنبال کنندگان خود را بشناسید.

شاید این مورد بسیار بدیهی باشد، ولی بسیاری از افراد به دلیل اینکه شناخت مناسبی از فالوورهای خود ندارند، آنها را از دست می دهند. شما باید یک هدف مشخص از ساختن شبکه اجتماعی داشته باشید و استراتژی شما می بایست مبتنی بر هسته اصلی فالوورها و مخاطبانتان باشد. باید مطالبی را با آنها به اشتراک بگذارید که آنها را مشتاق به درگیر شدن در موضوع کند. داشتن هزاران فالوورها که علاقه ای به پست های شما ندارند نمی تواند کمکی به رشد برند شما کند.

برخی ابزار برای شناخت مخاطبین وجود دارد که می توانید از آنها برای شناسایی فالوورهای خود استفاده کنید. شما باید بدانید که فالوورهایتان بیشتر در چه گروه سنی قرار دارند، بیشتر مرد هستند یا زن هستند و به چه چیزهایی علاقه دارند. پس از اینکه اطلاعاتی در مورد کاربران خود بدست آوردید برروی علایق آنها تمرکز کنید.

مرتبط : اینستاگرام افراد مشهور ایرانی، اینفلوئنسرهای اینستاگرام چه کسانی هستند؟

3- داستان سرایی کنید.

یک عکس گاهی از هزاران کلمه گویاتر است و بهترین روش برای بیان نقطه نظر در یک قالب خلاقانه است. یکd از بهترین روش ها برای افزایش فالوورهای اینستاگرام داستان سرایی است. اینستاگرام به شما کمک می کند تا داستان خود را از طریق عکس و محتوای تصویری بیان کنید. اینستاگرام ابزاری فوق العاده برای برقراری ارتباط با مخاطبین در یک سطح احساسی است. یک کانال بسیار عالی برای داستان سرایی است.

یکی از بهترین روش های جذب فالوور در اینستاگرام به عقیده من این است که مطالب خود را به اجبار به مخاطبین تان تحمیل نکنید، بلکه محتوای خود را به شکل داستان ارائه دهید. خیلی مهم است که مطالب شما به یکدیگر مربوط باشند و حالت یک داستان دنباله دار باشند. برای مثال استفاده از یک قالب رنگی، یک سبک و یک رشته محتوای مربوط به یکدیگر به شما کمک می کند تا داستان سرایی بهتر باشید.

4- از صدایی مربوط با محتوا در پست های خود استفاده کنید.

یکی از مهمترین روش های افزایش تعداد فالوور اینستاگرام استفاده از صدا است. فالوورهای شما می خواهند به شخصیت شما و یا هویت محصول یا برندی که معرفی می کنید پی ببرند و به همین دلیل صدا می تواند به آنها برای درک بهتر این موضوع کمک کند.

یکی از بهترین روش های افزایش فالوورهای اینستاگرام نشان دادن شخصیت و هویت واقعی عکس هایی است که با آنها به اشتراک می گذارید.

در اینجا به 4 روش از بهترین روش های افزایش فالوورهای اینستاگرام اشاره کردیم، چنانچه شما نیز نظر در ایم مورد دارید با ما در میان بگذارید.


بهترین روش های افزایش فالوورهای اینستاگرام


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس