گزارش تصویری تجارت آفرین از نمایشگاه فارکس اکسپو دبی 2023

گزارش تصویری تجارت آفرین از نمایشگاه فارکس اکسپو دبی 2023

ششمین نمایشگاه بزرگ فارکس اکسپو دبی 2023 از 4 تا 5 مهر ماه در مرکز تجارت جهانی دبی در حال برگزاری است. این رویداد معتبر، فعالان صنعت فین‌تک، معامله‌گران فارکس، آی‌بی‌ها، سرمایه‌گذاران، مؤسسات مالی و بروکرهای فارکس را از سرتاسر جهان گرد هم آورده است تا به مدت دو روز در زمینه شبکه‌سازی، آموزش و کشف مسیرهای جدید با یکدیگر تعامل داشته باشند. امسال نیز تجارت آفرین از این نمایشگاه گزارشی تهیه کرده است.

یک پلت فرم فوق العاده برای همکاری

فارکس اکسپو دبی 2023 یک پلت فرم فوق العاده را فراهم می کند که در آن متخصصان و علاقه مندان صنعت می توانند با یکدیگر همکاری کنند، ارتباطات ایجاد کنند و با آخرین روندهای بازار و بینش های مالی به روز بمانند. این رویداد به عنوان یک محل ملاقات برای بیش از 1200 کارگزار مالی، بیش از 5000 سرمایه گذار، بیش از 6000 معامله گر، بیش از 3000 IB و شرکت وابسته، و بیش از 300 ارائه دهنده B2B و فناوری است که همگی بهترین پیشنهادات خود را به نمایش می گذارند.

فارکس اکسپو دبی یک پلت فرم فوق العاده برای همکاری

این نمایشگاه فرصتی نادر است که با بیش از 10000 معامله‌گر و سرمایه‌گذار فارکس رو در رو تعامل کنید، محصولات و خدمات شرکت خود را به نمایش بگذارید .

حامیان فارکس اکسپو دبی

از بروکرهای محبوب تریدرهای ایرانی که در این نمایشگاه شرکت کرده اند می توان به نام های، بروکر آلپاری، بروکر یونیکورن، فارکسر، لایت فایننس و غیره اشاره کرد که همگی حضور پررنگی در نمایشگاه فارکس اکسپوی دبی 2023 داشتند.

حامیان فارکس اکسپو دبی 2023 در سطوح تیتانیوم، الماس، طلایی، نقره ای و حامیان برجسته دسته بندی شده اند.

  • حامیان تیتانیوم این رویداد مانند Accuindex، ADSS، Alpari، ATFX، AusGlobal، EnclaveFX، و غیره هستند.
  • حامیان الماس : ActivTrades، Adroll، Alchemy Markets، Blackbull Markets و غیره.
  • حامیان پلاتینیوم: A-markets، Admirals، Arn Fintech، Avatrade، Capex و غیره.
  • حامیان طلایی از جمله Arabian Business Academy، Adenasoft، APM Capital و غیره.
  • حامیان نقره ای: Arab Platform, Capital، Ark Trader، Connectee، Deneo Partners و غیره.
  • و در آخر، حامیان برجسته مانند FloxyPay، Forsol، IQX trade، OEXN، Philip Capital و غیره هستند.

این حامیان در تبدیل فارکس اکسپو دبی 2023 به یک پلتفرم استثنایی برای نوآوری و شبکه سازی نقش بسزایی دارند.

مایکل ژوان، مدیر عامل HQ MENA، در فارکس اکسپو دبی 2023 به گزارشگر تجارت آفرین گفت: “ما بسیار خرسندیم که حامیان مالی برتر خود را به نمایش بگذاریم. مشارکت آنها در تبدیل فارکس اکسپو دبی 2023 به یک پلتفرم بزرگ بین المللی قابل ستایش است. این رویداد برای تقویت ارتباطات معنادار، تبادل اطلاعات، ارائه ایده‌ها و فناوری‌های پیشرفته در صنعت فین‌تک طراحی شده است.”

سخنرانان برجسته

این رویداد دارای مجموعه ای از سخنرانی های برجسته است که هر کدام از سخنران ها در زمینه های مربوطه خود پیشگام هستند. شرکت کنندگان می توانند به سخنرانی هایی در مورد بازار فارکس از سرشناسان صنعت مانند راجا ظهور، مازن سلهب، حبیب آکیکی، لونا پارسا، آنیش لال، استیون گالت و بسیاری دیگر گوش دهند. این رویداد میزبان جلسات آموزنده، بحث‌های پانل جذاب و فرصت‌های بی‌نظیر شبکه‌سازی است و شرکت‌کنندگان را با درک عمیقی از بازار فارکس و پتانسیل تحول‌آفرین آن آشنا می‌کند.

درباره فارکس اکسپو دبی 2023

نمایشگاه فارکس دبی رویدادی بین المللی برای متخصصان و معامله گران فارکس است تا درک بهتری از خود و بازار فارکس به دست آورند، با رهبران صنعت ارتباط برقرار کنند و آخرین پیشرفت ها در بازار فارکس را کشف کنند. با سابقه رویدادهای موفق، فارکس اکسپو دبی همچنان یک پلت فرم برای آموزش، نوآوری و رشد کسب و کار در صنعت مالی است.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید