اخبار فارکس

این هفته قیمت بیت کوین همه را شگفت زده خواهد کرد

اخبار بیت کوین

روز دوشنبه، بیت کوین در برابر یورو به اوج تاریخی خود رسید و از نظر دلار آمریکا به یک قدمی رکورد تاریخی رسید. مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات 10x، پیش‌بینی می‌کند که بیت کوین (BTC) قبل از پایان هفته به بالاترین حد خود خواهد رسید.

تیلن بر اهمیت نظارت بر عملکرد قیمت آخر هفته تاکید کرد و بر تلاش‌ها برای انحلال موقعیت‌های خرید اهرمی تاکید کرد. با این حال، او به کمبود فروشنده در بازار اشاره کرد و در یادداشتی با عنوان “همه از پرایس اکشن بیت کوین در این هفته شگفت زده خواهند شد” نسبت به سیر صعودی بیت کوین ابراز اطمینان کرد.

در آخرین به‌روزرسانی، این ارز دیجیتال بالاترین قیمت خود را از نظر یورو ثبت کرد و کمی بالاتر از 67000 یورو معامله شد و در 24 ساعت گذشته 6 درصد افزایش داشت. این باعث می‌شود که قیمت بیت کوین راه کوتاهی برای رسیدن به رکورد تاریخی خود در نوامبر 2021 به 69000 دلار داشته باشد. شاخص گسترده‌تر CoinDesk 20 (CD20) نیز افزایش 5.5 درصدی را نشان داد.

تیلن به شاخص‌های صعودی، از جمله کاهش قابل توجه 63000 بیت کوین در صرافی‌ها در 30 روز گذشته اشاره کرد. به طور خاص، او به کاهش موجودی کوین بیس از 400000 به 372000 در یک ماه اشاره کرد.

برخلاف تصور عمومی که حول ETFهای ایالات متحده متمرکز شده است، تیلن توجه خود را به راه اندازی اخیر ETF نقطه ای بلک راک در برزیل و در کنار افزایش حجم معاملات در کره جلب کرد که به 8 میلیارد دلار در روز برای پنج روز متوالی رسید، در حالی که قبلاً کمتر از 1 میلیارد دلار بود.

تیلن با پرداختن به نوسانات اخیر در محصولات سرمایه‌گذاری، پنج‌شنبه و جمعه گذشته خروجی محصول GBTC Grayscale را تأیید کرد که با کاهش ورودی به IBIT BlackRock همراه بود. علی‌رغم این تغییرات، او پیش‌بینی می‌کند که در این هفته حرکت به سمت محصول بلک راک افزایش یابد، زیرا سرمایه‌گذاران به روند صعودی قیمت اطمینان دارند.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس