برنامه معاملاتی فصل تعطیلات کریسمس و سال نوی میلادی 2023

برنامه معاملاتی فصل تعطیلات کریسمس و سال نوی میلادی 2023
  • با پایان یافتن سال 2022، وقت آن است که به معاملات پایان سال فکر کنیم. از آنجایی که مراکز اصلی بازار فارکس بیشتر در لندن و نیویورک هستند، معامله گران فارکس باید از فصل تعطیلات کریسمس و سال نو آگاه باشند زیرا بر باز شدن بازار و احتمالاً خود بازار تأثیر می گذارد. پایان سال و سال جدید گاهی اوقات چالش برانگیز است، زیرا دسامبر و ژانویه می‌توانند فرصت‌های معاملاتی بسیار خوبی را در اختیار شما قرار دهند، اما شما نمی‌خواهید در بازارهایی با سطوح بسیار پایین نقدینگی و نوسان معامله کنید.
تاریخزمان بسته شدن بازار (UTC / GMT)پیشنهاد
شنبه 24 دسامبر 2022 – شب کریسمسشنبه، زمانی که بروکرهای فارکس / CFD به هر حال بسته هستند، بدون بازار واقعی فارکس فعال.این یک شنبه عادی خواهد بود.
یکشنبه 25 دسامبر 2022 – روز کریسمسیکشنبه، زمانی که کارگزاران فارکس / CFD به هر حال بسته هستند اما اغلب وقتی صبح در نیوزیلند است باز هستند. با این حال، امسال روز بعد، دوشنبه، تقریباً در همه جا تعطیل عمومی خواهد بود، بنابراین بروکرها باز نمی شوند. معاملاتی وجود نخواهد داشت.
دوشنبه 26 دسامبر 2022 – باکسینگ دی بریتانیا، کانادا، استرالیا و نیوزلند، ایالات متحده آمریکا، آلمان، ایتالیا و سوئیس تعطیلات عمومی را جشن می گیرند. تقریباً همه بروکرهای فارکس امروز تعطیل خواهند بود.تعداد بسیار کمی از کارگزاران فارکس / CFD ممکن است امروز باز باشند، اما اکثر بازارهای اصلی بسته خواهند شد و هر حجم معاملاتی بسیار ناچیز خواهد بود. این روز معامله کردن ایده خوبی نیست.
سه شنبه 27 دسامبر 2022 بریتانیا و کانادا تعطیلات رسمی را جشن می گیرند. اکثر بروکرهای مستقر در خارج از این کشورها امروز باز خواهند بود.بسیاری از بروکرهای فارکس / CFD امروز باز خواهند بود، اما بازارهای بریتانیا و کانادا بسته خواهند بود، به این معنی که حجم معاملات فارکس تا زمانی که نیویورک امروز در ساعت 9:30 صبح به وقت محلی باز شود، بسیار کم خواهد بود. حتی در آن صورت، احتمالاً حجم ها به طور کلی کم خواهند بود.
شنبه 31 دسامبر 2022 – شب سال نواین شنبه است، زمانی که بروکرهای فارکس / CFD به هر حال بسته هستند، بدون بازار واقعی فارکس فعال.این یک شنبه عادی خواهد بود.
یکشنبه 1 ژانویه 2023 – روز سال نو یکشنبه، زمانی که کارگزاران فارکس / CFD به هر حال بسته هستند اما اغلب وقتی صبح در نیوزیلند است باز هستند. با این حال، امسال روز بعد، دوشنبه، تقریباً در همه جا تعطیل عمومی خواهد بود، بنابراین بروکرها باز نمی شوند. معاملاتی وجود نخواهد داشت.
دوشنبه 2 ژانویه 2023 – روز سال نوامروز در انگلستان، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، کانادا و نیوزلند تعطیل رسمی استتعداد بسیار کمی از کارگزاران ممکن است امروز باز باشند، اما حجم معاملات بسیار ناچیز خواهد بود، به خصوص در فارکس، بنابراین احتمالاً حتی اگر بتوانید معامله کنید، کار خوبی نخواهد بود.
سه شنبه 3 ژانویه 2023معاملات عادی و شرایط بازار با پایان کامل تعطیلات از سر گرفته می شود. برای تماشای زنده ساعت فارکس کلیک کنید.به محض اینکه امروز توکیو برای معاملات باز شود، احتمالاً بازارها زنده می شوند. جهت ممکن است بسیار اشتباه باشد، اما نوسانات و حجم به احتمال خیلی زیاد است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
تجارت آفرین فارکس
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x