درآمد اینترنتیسایت کلیکی

کسب درآمد به دلار در ایران – درآمد دلاری با دیدن تبلیغات

کسب درآمد به دلار در ایران – درآمد دلاری با دیدن تبلیغات

کسب درآمد به دلار در ایران از طریق اینترنت برای همه افرادی که به اینترنت دسترسی دارند امکان پذیر است. زمانی که قیمت دلار در ایران نسبتا پایین بود افراد کمی به فکر درآمد دلاری بودند، ولی با افزایش نرخ ارز در ایران خیلی ها به این فکر افتاده اند که چه راه هایی برای کسب درآمد دلاری وجود دارد.

ما قبلا در پست های مختلف روش های آسان برای کسب درآمد اینترنتی در منزل را گفته ایم. اما امروز می خواهیم دوباره در این مورد صحبت کنیم، زیرا تقاضای افراد روز به روز در این مبحث رو به افزایش است. با در نظر گرفتن میزان حقوق ها در ایران شاید داشتن حتی کمی درآمد دلاری بتواند تاثیر زیادی برروی زندگی افراد داشته باشد، بنابراین تصمیم گرفتیم که در اینجا به روش کسب درآمد به دلار در ایران از سایت های کلیکی معتبر خارجی بپردازیم. در این روش شما تنها با دیدن تبلیغات و کلیک برروی آنها می توانید پول بدست بیاورید.

کسب درآمد به دلار در ایران

وقتی با افرادی که در ایران درآمد دلاری دارند صحبت می کنیم، متوجه می شویم که آنها توانسته اند بهتر خود را با شرایط زمانه تطبیق دهند و زندگی راحت تری داشته باشند. آنها یک یا چندین قدم از دیگران جلوتر هستند. شما هم میتوانید با کمی وقت گذاشت و صبر و بدون هیچ سرمایه گذاری اولیه ای در ایران درآمد دلاری داشته باشید.

شاید اولین چیزی که به ذهن شما برسد این است که حتی اگر درآمد دلاری داشته باشم چگونه درآمد خود را دریافت کنم و آن را تبدیل به ریال کنم؟ جواب این سئوال آسان است : در عصر اینترنت روش های اینترنتی زیادی برای این کار وجود دارد. امروز حساب های ارزی مانند حساب پرفکت مانی، وب مانی ، اسکریل و از آنها آسان تر، ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و غیره کار را برای افرادی که می خواهند درآمد اینترنتی دلاری داشته باشند آسان کرده است. شما می توانید درآمد دلاری خود را در یکی از این حساب ها دریافت کنید و سپس در داخل ایران، ارز خود را تبدیل به ریال کنید.

برای آموزش باز کردن هر کدام از این حساب های ارزی، برروی لینک های زیر کلیک کنید.

 درآمد دلاری با دیدن تبلیغات

حالا که متوجه شدید چگونه می توانید حساب دلاری در اینترنت داشته باشید سراغ مبحث کسب درآمد دلاری با دیدن تبلیغات در سایت های کلیکی می رویم.

سایت های زیادی در اینترنت وجود دارد که به کاربران خود این امکان را می دهند تا تنها با دیدن تبلیغات کسب درآمد کنند. در این روش شما بعنوان کاربر این سایت باید برروی تبلیغاتی که به صورت روزانه و اغلب به صورت محدود برای شما به نمایش درمی آید کلیک کنید و سپس به میزانی مشخص دلار به حساب شما افزوده می شود.

درآمد دلاری با دیدن تبلیغات چندان ساده هم نیست، زیرا شما پس از مدتی نیازمند استفاده از روش های خلاقانه ای برای افزایش درآمد خود خواهید بود.

از طرفی دیگر، سایت های کلاهبرداری زیادی نیز وجود دارند که ممکن است شما بدون تحقیق در آنها به فعالیت بپردازید و در انتها چیزی به شما پرداخت نمی کنند و تنها وقت شما را هدر داده اند. بنابراین در انتخاب اینگونه سایت ها و شرکت ها باید بسیار دقت کنید و عضو هر سایت کلیکی ای برای دیدن تبلیغات آن نشوید.

کسب درآمد به دلار در ایران با سایت های کلیکی معتبر خارجی

حالا نوبت به معرفی سایت های کلیکی معتبر خارجی برای کسب درآمد به دلار است. سایت هایی که در اینجا معرفی می کنیم به کاربران ایرانی خدمات می دهند و مشکلی با تحریم های موجود در ایران ندارند. برخی از سایت های PTC اجازه فعالیت به افراد مقیم ایران را نمی دهند یا گاهی هنگام برداشت پول اجازه این کار را به ایرانی ها نمی دهند. بنابراین ما پس از مدت ها تحقیق و فعالیت در این سایت ها و گزارش از دیگر افراد به این لیست رسیده ایم.

کسب درآمد به دلار در ایران در این سایت ها امکان پذیر است و لازمه این کار داشتن صبر و پشتکار است. همچنین شما باید بتوانید پس از عضویت در این سایت ها روش های افزایش درآمد در آنها را بیاموزید، زیرا گاهی تنها کلیک مستقیم شما نمی تواند درآمد دلاری مورد نظر شما را تامین کند، پس نیازمند انجام روش های خلاقانه برای جذب ریفرال یا گرفتن ریفرال اجاره ای و غیره هستید. در پستی به نام روش های ریفرال گیری یا زیرمجموعه گیری در سایت های کلیکی برخی از این روش ها را آموزش داده ایم.

برای عضویت در این سایت ها و شروع کسب درآمد به دلار برروی آنها کلیک کنید و مراحل عضویت را تکمیل نمایید و سپس شروع به فعالیت کنید.

Ojooo
کسب درآمد دلاری از سایت کلیکی اوجو
پرداخت هر کلیک : ۰.۰۰۱ تا ۰.۰۳۵ دلار
حداقل پرداخت : ۲ دلار
محدودیت ریفرال مستقیم : ندارد
محدودیت ریفرال اجاره ای : ۵۰۰۰
کومیسیون ریفرال : ۵۰%
عضویت در Ojooo
NeoBux
کسب درآمد دلاری از سایت کلیکی نئوباکس
پرداخت هر کلیک : ۰.۰۰۱ تا ۰.۰۲ دلار
حداقل پرداخت : ۲ دلار
محدودیت ریفرال مستقیم : ندارد
محدودیت ریفرال اجاره ای : ندارد
کومیسیون ریفرال : ۰.۰۰۰۵ - ۰.۰۲ دلار
عضویت در Neobux
Cointiply
کسب درآمد دلاری از سایت کلیکی کوین تی پلای
پرداخت هر کلیک : ۵ الی ۵۰ ساتوشی
حداقل پرداخت : ۳۰.۰۰۰ ساتوشی
محدودیت ریفرال مستقیم : ندارد
ریفرال اجاره ای : ندارد
کومیسیون ریفرال : تا ۲۵%
عضویت در Cointiply

Star-Clicks
کسب درآمد دلاری از سایت کلیکی استارکلیکس
پرداخت هر کلیک : ۰.۰۱ دلار
حداقل پرداخت : ۵۰ دلار
محدودیت ریفرال مستقیم : ندارد
محدودیت ریفرال اجاره ای : -
کومیسیون ریفرال : ۰.۰۸ دلار عضویت - ۵ دلار ارتقا
عضویت در Star-clicks
AdBTC
کسب درآمد بیت کوین از سایت کلیکی AdBTC
پرداخت هر کلیک : ۳ ساتوشی تا ۵۰ ساتوشی
حداقل پرداخت : ۳۰۰۰۰ ساتوشی
محدودیت ریفرال مستقیم : ندارد
محدودیت ریفرال اجاره ای : ندارد
کومیسیون ریفرال : ۱۰%
عضویت در AdBTC
BTC Click
کسب درآمد دلاری از سایت کلیکی BTC Click
پرداخت هر کلیک : ۵ تا ۵۰ ساتوشی
حداقل پرداخت : ۰.۰۰۰۱ بیت کوین
محدودیت ریفرال مستقیم : ندارد
محدودیت ریفرال اجاره ای : ندارد
کومیسیون ریفرال : ۰.۰۰۰۰۳ mBTC
عضویت در BTC Click

شما همچنین می توانید برای کسب درآمد به دلار در ایران پست بهترین سایت های کلیکی خارجی سال ۲۰۲۰ را نیز مطالعه نمایید و در سایت هایی که در آنجا به صورت متناوب معرفی می کنیم نیز عضو شوید و کسب در آمد کنید.

از راه های دیگر کسب درآمد دلاری در ایران می توان به استفاده از سایت های فاست بیت کوین نیز اشاره کرد. روش کار این سایت ها به اینگونه است که شما هر ساعتی یکبار ( برای سایت های متفاوت این زمان متغییر است ) وارد سایت می شوید و درخواست بیت کوین می کنید. شما همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد فاست های خوب بیت کوین پست مربوطه را مطالعه نمایید.

مرتبط : بهترین سایت های فاست برای کسب بیت کوین رایگان در سال ۲۰۲۰


کسب درآمد به دلار در ایران – درآمد دلاری با دیدن تبلیغات


۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تجارت آفرین

عضو کانال تلگرام تجارت آفرین شوید

عضویت خروج