پیش بینی قیمت بیت کوین امروز – دوشنبه 27 آذر

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز

در هنگام تحلیل تکنیکال امروز بیت کوین، قیمت روی نرخ 4102 دلار قرار دارد. در نمودار ساعتی قیمت پایین تر از میانگین متحرک 1 ساعته 200 دوره ای معامله می شود که اکنون در 4224 دلار واقع شده است و در نمودار 4 ساعته قیمت بالای میانگین متحرک 4 ساعته 200 دوره ای قرار دارد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ساعتی در حدود 36 است که نشان دهنده ضعف قیمت بیت کوین است.

با توجه به مشاهدا فنی، تحلیل تکنیکال بیت کوین برای امروز حفظ موضع معاملاتی نزولی است و تا زمانی که BTC/USD زیر MA 200 H1 قرار گرفته است پیشنهاد می شود که این رویکرد حفظ شود. بنابراین معامله گران بهتر است که در انتهای اصلاحات قیمت برای یافتن نقاط بالقوه فروش اقدام نمایند.

برای به دست آوردن درک جامعی از حرکات بالقوه و تحلیل تکنیکال بیت کوین، اجازه دهید سطوح حمایت و مقاومت شناسایی شده را مشخص کنیم:

سطوح حمایت

  • 39750
  • 38156

سطوح مقاومت

  • 41776
  • 43370

سناریوی اولیه ادامه حرکت نزولی بیت کوین به سمت نرخ 39750 است که مطابق با اولین سطح حمایت ذکر شده در بالا است.

پیش بینی قیمت بیت کوین امروز - دوشنبه 27 آذر
پیش بینی قیمت بیت کوین امروز – دوشنبه 27 آذر

همچنین بسیار مهم است که معامله گران یک سناریوی جایگزین را نیز همیشه مد نظر داشته باشند. این سناریوی جایگزین اکنون شامل تثبیت قیمت در بالای سطح میانگین متحرک 200 دوره ای در نمودار ساعتی است، که به طور بالقوه منجر به افزایش قیمت تا نرخ 43370 که مطابق با اولین سطح مقاومت تعیین شده در بالا است می باشد.

به معامله‌گران توصیه می‌شود که احتیاط کنند و در هنگام تحلیل تکنیکال بیت کوین سطوح حمایت و مقاومت شناسایی‌شده را به دقت زیر نظر بگیرند تا بتوانند از فرصت‌های معاملاتی بالقوه در بازار مهم ترین ارز دیجیتال استفاده کنند.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید