اخبار فارکستحلیل بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین امروز – چهارشنبه 13 دی

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز

در هنگام تحلیل تکنیکال امروز بیت کوین، قیمت روی نرخ 45170 دلار قرار دارد. در نمودار ساعتی قیمت بالاتر از میانگین متحرک 1 ساعته 200 دوره ای تثبیت شده است که اکنون در 43055 واقع شده است و در نمودار 4 ساعته نیز قیمت بالاتر از میانگین متحرک 4 ساعته 200 دوره ای قرار دارد.

بیت کوین - BTC/USD

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ساعتی در حدود 51 است که نشان دهنده وضعیت خنثی در قیمت بیت کوین است.

با توجه به مشاهدا ت فنی، تحلیل تکنیکال بیت کوین برای امروز حفظ موضع معاملاتی صعودی است و تا زمانی که BTC/USD بالای MA 200 H1 قرار گرفته است پیشنهاد می شود که این رویکرد حفظ شود. بنابراین ممکن است معامله گران علاقه داشته باشند که در انتهای اصلاحات قیمت برای یافتن نقاط بالقوه خرید اقدام نمایند.

برای به دست آوردن درک جامعی از حرکات بالقوه و تحلیل تکنیکال بیت کوین، اجازه دهید سطوح حمایت و مقاومت شناسایی شده را مشخص کنیم:

سطوح حمایت

  • 44700
  • 43611

سطوح مقاومت

  • 45469
  • 47471

سناریوی اولیه ادامه حرکت صعودی بیت کوین به سمت نرخ 47471 است که مطابق با دومین سطح مقاومت ذکر شده در بالا است.

پیش بینی قیمت بیت کوین امروز - چهارشنبه 13 دی
پیش بینی قیمت بیت کوین امروز – چهارشنبه 13 دی

همچنین بسیار مهم است که معامله گران یک سناریوی جایگزین را نیز همیشه مد نظر داشته باشند. این سناریوی جایگزین اکنون شامل تثبیت قیمت در زیر سطح میانگین متحرک 200 دوره ای در نمودار ساعتی است، که به طور بالقوه منجر به کاهش شدید قیمت می شود.

به معامله‌گران توصیه می‌شود که احتیاط کنند و در هنگام تحلیل تکنیکال بیت کوین سطوح حمایت و مقاومت شناسایی‌شده را به دقت زیر نظر بگیرند تا بتوانند از فرصت‌های معاملاتی بالقوه در بازار مهم ترین ارز دیجیتال استفاده کنند.

[cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”BTC~USD” markup=”عملکرد اخیر قیمت بیت کوین {logo} با نوسانات قیمت بین {high_24h} و {low_24h} در 24 ساعت گذشته دیده شده است. تاثیر بیت کوین با ارزش بازار {market_cap} دلار و حجم معاملات {volume_day_from} در روز گذشته تاثیر BTC  را بر کل بازار ارزهای دیجیتال غیرقابل انکار می کند. در اینجا به تحلیل تکنیکال امروز Bitcoin پرداخته شد.” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس