اخبار فارکستحلیل بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین امروز – سه شنبه 19 دی ماه

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز

در هنگام تحلیل تکنیکال امروز بیت کوین، قیمت روی نرخ 46,650 دلار قرار دارد. در نمودار ساعتی قیمت بالاتر تر از میانگین متحرک 1 ساعته 200 دوره ای معامله می شود که اکنون در 44176 واقع شده است و در نمودار 4 ساعته نیز قیمت بالاتر از میانگین متحرک 4 ساعته 200 دوره ای قرار دارد.

بیت کوین - BTC/USD

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ساعتی در حدود 61 است که نشان دهنده قدرت قیمت بیت کوین است.

با توجه به مشاهدا ت فنی، تحلیل تکنیکال بیت کوین برای امروز حفظ موضع معاملاتی صعودی است و تا زمانی که BTC/USD بالای MA 200 H1 قرار گرفته است پیشنهاد می شود که این رویکرد حفظ شود. بنابراین ممکن معامله گران علاقه داشته باشند که در انتهای اصلاحات قیمت برای یافتن نقاط بالقوه خرید اقدام نمایند.

برای به دست آوردن درک جامعی از حرکات بالقوه و تحلیل تکنیکال بیت کوین، اجازه دهید سطوح حمایت و مقاومت شناسایی شده را مشخص کنیم:

سطوح حمایت

 • 46300
 • 45150
 • 44320

  سطوح مقاومت

  • 47280
  • 48240
  • 50000

  سناریوی اولیه ادامه حرکت صعودی بیت کوین به سمت نرخ 47280 است که مطابق با اولین سطح مقاومتذکر شده در بالا است.

  پیش بینی قیمت بیت کوین امروز - سه شنبه 19 دی ماه
  پیش بینی قیمت بیت کوین امروز – سه شنبه 19 دی ماه

  همچنین بسیار مهم است که معامله گران یک سناریوی جایگزین را نیز همیشه مد نظر داشته باشند. این سناریوی جایگزین اکنون شامل تثبیت قیمت در زیر سطح میانگین متحرک 200 دوره ای در نمودار ساعتی است، که به طور بالقوه منجر به کاهش قیمت تا نرخ 44320 که مطابق با سطح حمایت تعیین شده در بالا است می باشد.

  به معامله‌گران توصیه می‌شود که احتیاط کنند و در هنگام تحلیل تکنیکال بیت کوین سطوح حمایت و مقاومت شناسایی‌شده را به دقت زیر نظر بگیرند تا بتوانند از فرصت‌های معاملاتی بالقوه در بازار مهم ترین ارز دیجیتال استفاده کنند.

  [cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”BTC~USD” markup=”عملکرد اخیر قیمت بیت کوین {logo} با نوسانات قیمت بین {high_24h} و {low_24h} در 24 ساعت گذشته دیده شده است. تاثیر بیت کوین با ارزش بازار {market_cap} دلار و حجم معاملات {volume_day_from} در روز گذشته تاثیر BTC  را بر کل بازار ارزهای دیجیتال غیرقابل انکار می کند. در اینجا به تحلیل تکنیکال امروز Bitcoin پرداخته شد.” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]

  تجارت آفرین فارکس

  دیدگاهتان را بنویسید

  Telegram کانال اخبار فارکس