شرکت مایکروسافت – Microsoft

شرکت مایکروسافت

قیمت سهام
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
رنج تغییرات امروز
درصد تغییر امروز
مقدار تغییر امروز
ارزش بازار
وب سایتwww.microsoft.com

جستجوی دارایی (حروف لاتین)

آنچه دیگران امروز دنبال می کنند

سهامقیمتتغییر
آمازون
تسلا
اپل
متا
نتفلیکس
سمبول:
آخرین قیمت بسته:
قیمت باز:
بالاترین قیمت روز:
پایین ترین قیمت روز:
محدوه قیمت 52 هفته:

سیگنال اتوماتیک روزانه

درباره مایکروسافت

شرکت مایکروسافت یک شرکت فناوری جهانی مستقر در ردموند، واشنگتن است. این شرکت نرم افزار، خدمات، دستگاه ها و راه حل ها را در مقیاس جهانی توسعه می دهد، لایسنس می فروشد و پشتیبانی می کند. این شرکت در سه بخش اصلی فعالیت می کند: بهره وری و فرآیندهای تجاری، فناوری ابری هوشمند و محاسبات شخصی.

در بخش بهره‌وری و فرآیندهای تجاری، مایکروسافت طیف وسیعی از نرم‌افزارها و خدمات محبوب مانند آفیس، شیرپوینت، تیم‌های مایکروسافت، اسکایپ برای کسب‌وکار، Outlook.com، OneDrive و LinkedIn را ارائه می‌کند. همچنین Dynamics 365 را ارائه می دهد، مجموعه ای از راه حل های تجاری مبتنی بر ابر و در محل.

بخش Intelligent Cloud شامل صدور مجوز برای محصولاتی مانند SQL، سرورهای ویندوز، ویژوال استودیو و مرکز سیستم است. همچنین شامل Azure، یک پلتفرم ابری قوی، و GitHub، یک پلت فرم مشترک برای توسعه دهندگان است. علاوه بر این، مایکروسافت Nuance را خریداری کرد که راه حل های هوش مصنوعی را برای مراقبت های بهداشتی و شرکت ها ارائه می دهد.

دربخش More Personal Computing، مایکروسافت لایسنس برای سیستم عامل های ویندوز، هم برای تولیدکنندگان تجهیزات اصلی (OEM) و هم برای مشتریان غیرحجمی ارائه می دهد. این بخش همچنین شامل دستگاه های سرفیس، لوازم جانبی رایانه شخصی، کنسول های بازی (Xbox) و محتوای سرگرمی است. این شرکت از طریق مجوزهای ثبت اختراع، اینترنت اشیاء ویندوز و موتور جستجوی خود بینگ و همچنین خدمات تبلیغاتی درآمد ایجاد می کند.

مایکروسافت که در سال 1975 تأسیس شد، به یکی از شرکت‌های فناوری پیشرو در جهان تبدیل شده است و به طور مداوم پیشنهادات خود را برای پاسخگویی به نیازهای در حال رشد مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها گسترش می‌دهد.

اخبار فوری


دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس