پروفایل متا

شرکت متا (فیسبوک سابق)

قیمت سهام
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
رنج تغییرات امروز
درصد تغییر امروز
مقدار تغییر امروز
ارزش بازار
وب سایتwww.about.meta.com

درباره متا

شرکت متا پلتفرم (.Meta Platforms, Inc) که قبلاً با نام فیس بوک شناخته می شد، یک شرکت بین المللی است که محصولاتی را با هدف تسهیل ارتباطات و اشتراک گذاری بین مردم از طریق دستگاه های مختلف توسعه می دهد.

Meta Platforms در دو بخش اصلی فعالیت می کند: Family of Apps و Reality Labs.

بخش Family of Apps شامل پلتفرم های شناخته شده ای مانند فیس بوک، اینستاگرام، مسنجر و واتس اپ است. فیس بوک بستری را برای افراد فراهم می کند تا بتوانند بر اساس علایق خود به اشتراک بگذارند، بحث کنند، کشف کنند و ارتباط برقرار کنند. اینستاگرام یک انجمن محبوب برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها، ویدیوها و پیام‌های خصوصی است که ویژگی‌هایی مانند فید، داستان‌ها، حلقه‌ها، ویدیو، زنده و فروشگاه‌ها را ارائه می‌دهد. مسنجر یک برنامه پیام رسانی است که ارتباط با دوستان، خانواده، جوامع و مشاغل را در پلتفرم ها و دستگاه ها فعال می کند و از تماس های متنی، صوتی و تصویری پشتیبانی می کند. WhatsApp یک برنامه پیام رسانی است که توسط افراد و مشاغل برای ارتباطات و تراکنش های خصوصی استفاده می شود.

بخش Reality Labs بر روی محصولات واقعیت افزوده و واقعیت مجازی (AR/VR) تمرکز دارد. Meta Platforms سخت افزار، نرم افزار و محتوا را برای ایجاد تجربیات همهجانبه و تقویت اتصال ارائه می دهد. هدف این محصولات AR/VR کمک به افراد بدون در نظر گرفتن مکان یا زمانشان است.

شرکت متا پلتفرم که قبلاً با نام فیسبوک، شرکت شناخته می شد، نام خود را در اکتبر 2021 تغییر داد. این شرکت در سال 2004 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در منلو پارک، کالیفرنیا قرار دارد. حضور جهانی دارد و پلتفرم‌ها و فناوری‌های مختلفی را برای ارتباط، اشتراک‌گذاری و تعامل با یکدیگر در اختیار مردم قرار می‌دهد.

پیش بینی قیمت 1 ساله

بالاترین قیمت سهم
پایین ترین قیمت سهم
میانگین قیمت سهم
متوسط قیمت هدف

داده های فاندامنتال

کل درآمد
سود ناخالص
کل بدهی ها
عملیات جریان نقدی
نقدینگی خالص
نقدینگی برای هر سهم
درآمد خالص سهامداران عادی
EPS
EBITDA
تعداد سهام
سهام شناور
نسبت قیمت به سود
بازده سالانه سهم
جریان آزاد نقدینگی
رشد سود
رشد درآمد
حاشیه سود عملیاتی

دیدگاهتان را بنویسید