پروفایل آلفابت

شرکت آلفابت (گوگل)

قیمت سهام
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
رنج تغییرات امروز
درصد تغییر امروز
مقدار تغییر امروز
ارزش بازار
وب سایتwww.abc.xyz

درباره آلفابت

شرکت آلفابت یک شرکت چند ملیتی است که طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را ارائه می دهد. این از طریق سه بخش اصلی عمل می کند: خدمات گوگول ، Googl Cloud و Bets.

بخش خدمات گوگل شامل محصولات و پلتفرم های محبوب مانند جستجوی گوگل، جی میل، نقشه های گوگل، یوتیوب، گوگل پلی، اندروید، کروم و گوگل درایو می شود. این بخش عمدتاً بر ارائه خدمات تبلیغاتی، فروش برنامه‌ها و محتوای دیجیتال از طریق فروشگاه Google Play، و ارائه دستگاه‌های سخت‌افزاری مانند تلفن‌های Pixel، محصولات خانگی Google Nest، و دستگاه‌های پوشیدنی Fitbit متمرکز است.

بخش Google Cloud خدمات زیرساخت ابری، راه حل های امنیت سایبری، تجزیه و تحلیل داده ها، هوش مصنوعی (AI) و ابزارهای یادگیری ماشین را ارائه می دهد. همچنین Google Workspace را ارائه می‌کند، مجموعه‌ای از ابزارهای همکاری مبتنی بر ابر و بهره‌وری برای مشاغل، که شامل Gmail، Docs، Drive، Calendar و Meet می‌شود.

در بخش Bets شرکت آلفابت شامل پروژه ها و مشاغل مختلفی است که در حال بررسی فناوری های نوآورانه و خدمات اینترنتی هستند. این بخش در زمینه هایی مانند فناوری سلامت، وسایل نقلیه خودران، شهرهای هوشمند و طرح های اتصال به اینترنت درگیر است.

شرکت آلفابت در سال 1998 توسط لری پیج و سرگئی برین تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در مونتین ویو، کالیفرنیا واقع شده است.

پیش بینی قیمت 1 ساله

بالاترین قیمت سهم
پایین ترین قیمت سهم
میانگین قیمت سهم
متوسط قیمت هدف

داده های فاندامنتال

کل درآمد
سود ناخالص
کل بدهی ها
عملیات جریان نقدی
نقدینگی خالص
نقدینگی برای هر سهم
درآمد خالص سهامداران عادی
EPS
EBITDA
تعداد سهام
سهام شناور
نسبت قیمت به سود
بازده سالانه سهم
جریان آزاد نقدینگی
رشد سود
رشد درآمد
حاشیه سود عملیاتی

دیدگاهتان را بنویسید