شرکت آلفابت – Alphabet

شرکت آلفابت (گوگل)

قیمت سهام
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
رنج تغییرات امروز
درصد تغییر امروز
مقدار تغییر امروز
ارزش بازار
وب سایتwww.abc.xyz

جستجوی دارایی (حروف لاتین)

آنچه دیگران امروز دنبال می کنند

سهامقیمتتغییر
آمازون
تسلا
اپل
متا
نتفلیکس
سمبول:
آخرین قیمت بسته:
قیمت باز:
بالاترین قیمت روز:
پایین ترین قیمت روز:
محدوه قیمت 52 هفته:

سیگنال اتوماتیک روزانه

درباره آلفابت

شرکت آلفابت یک شرکت چند ملیتی است که طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را ارائه می دهد. این از طریق سه بخش اصلی عمل می کند: خدمات گوگول ، Googl Cloud و Bets.

بخش خدمات گوگل شامل محصولات و پلتفرم های محبوب مانند جستجوی گوگل، جی میل، نقشه های گوگل، یوتیوب، گوگل پلی، اندروید، کروم و گوگل درایو می شود. این بخش عمدتاً بر ارائه خدمات تبلیغاتی، فروش برنامه‌ها و محتوای دیجیتال از طریق فروشگاه Google Play، و ارائه دستگاه‌های سخت‌افزاری مانند تلفن‌های Pixel، محصولات خانگی Google Nest، و دستگاه‌های پوشیدنی Fitbit متمرکز است.

بخش Google Cloud خدمات زیرساخت ابری، راه حل های امنیت سایبری، تجزیه و تحلیل داده ها، هوش مصنوعی (AI) و ابزارهای یادگیری ماشین را ارائه می دهد. همچنین Google Workspace را ارائه می‌کند، مجموعه‌ای از ابزارهای همکاری مبتنی بر ابر و بهره‌وری برای مشاغل، که شامل Gmail، Docs، Drive، Calendar و Meet می‌شود.

در بخش Bets شرکت آلفابت شامل پروژه ها و مشاغل مختلفی است که در حال بررسی فناوری های نوآورانه و خدمات اینترنتی هستند. این بخش در زمینه هایی مانند فناوری سلامت، وسایل نقلیه خودران، شهرهای هوشمند و طرح های اتصال به اینترنت درگیر است.

شرکت آلفابت در سال 1998 توسط لری پیج و سرگئی برین تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در مونتین ویو، کالیفرنیا واقع شده است.

اخبار فوری


دیدگاهتان را بنویسید