سهام پس از رشد اولیه سقوط کردند، داوجونز به طولانی ترین برد از سال 1987 پایان داد

wallstreet

سهام وال استریت در روز پنج شنبه سود اولیه را از بین بردند و به شدت منفی بسته شدند. S&P 500 0.6% افت کرد، داوجونز 0.7% عقب افتاد و نزدک 0.6% افت کرد. نزدک در اوایل جلسه در ابتدا بیش از 1 درصد افزایش داشت.

سهام متا پس از اینکه درآمد سه ماهه دوم این شرکت از برآوردهای وال استریت پیشی گرفت، افزایش یافت و باعث تقویت بخش فناوری شد.

افزایش نرخ بهره فدرال رزرو

افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در روز چهارشنبه به طور گسترده ای مورد انتظار بود و تاثیر قابل توجهی بر بازار نداشت. با این حال، سرمایه گذاران هنوز بر روی زمانی که ممکن است افزایش دیگری رخ دهد متمرکز هستند. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اعلام کرد که فدرال رزرو هیچ تصمیمی در مورد افزایش نرخ بهره در ماه سپتامبر نگرفته است، که منجر به برخی خوش بینی ها مبنی بر اینکه ممکن است در سال جاری افزایش بیشتری وجود نداشته باشد، وجود دارد.

دولت گزارش داد که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده با سرعتی سریعتر از انتظار اقتصاددانان در سه ماهه دوم سال افزایش یافت.

روز سنگین درآمدها

سرمایه گذاران یک روز سنگین دیگر از گزارش های درآمد را تجربه کردند و شرکت هایی مانند مک دونالد، مسترکارت، ساوت وست، فورد و اینتل نتایج سه ماهه خود را گزارش کردند. مک دونالد نتایج قوی را گزارش کرد که احتمالاً بر قیمت سهام آن تأثیر گذاشته است.

عملکرد بازار سهام تحت تأثیر طیف گسترده ای از عوامل، از جمله سود شرکت، داده های اقتصادی، تصمیمات نرخ بهره و احساسات بازار است. معامله گران و سرمایه گذاران باید از نزدیک این تحولات را رصد کنند تا در مورد استراتژی های سرمایه گذاری خود تصمیمات آگاهانه بگیرند. مثل همیشه، شرایط بازار می تواند به سرعت تغییر کند و ریسک ها در تجارت و سرمایه گذاری در بازارهای مالی ذاتی هستند.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید