اخبار فارکستحلیل بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین امروز – جمعه 8 دی

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز

در هنگام تحلیل تکنیکال امروز بیت کوین، قیمت روی نرخ 42,888 دلار قرار دارد. در نمودار ساعتی قیمت پایین تر از میانگین متحرک 1 ساعته 200 دوره ای معامله می شود که اکنون در 43,289 واقع شده است و در نمودار 4 ساعته قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک 4 ساعته 200 دوره ای قرار دارد.

بیت کوین - BTC/USD

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار ساعتی در حدود 57 است که نشان دهنده قدرت نسبی قیمت بیت کوین است.

با توجه به مشاهدا ت فنی، تحلیل تکنیکال بیت کوین برای امروز حفظ موضع معاملاتی صعودی است و تا زمانی که BTC/USD بالای MA 200 H4 قرار گرفته است پیشنهاد می شود که این رویکرد حفظ شود. بنابراین ممکن معامله گران علاقه داشته باشند که در انتهای اصلاحات قیمت برای یافتن نقاط بالقوه خرید اقدام نمایند.

برای به دست آوردن درک جامعی از حرکات بالقوه و تحلیل تکنیکال بیت کوین، اجازه دهید سطوح حمایت و مقاومت شناسایی شده را مشخص کنیم:

سطوح حمایت

  • 42270
  • 40894

سطوح مقاومت

  • 44729
  • 45469

سناریوی اولیه ادامه حرکت صعودی بیت کوین به سمت نرخ 44729 است که مطابق با اولین سطح مقاومت ذکر شده در بالا است.

پیش بینی قیمت بیت کوین امروز - جمعه 8 دی
پیش بینی قیمت بیت کوین امروز – جمعه 8 دی

همچنین بسیار مهم است که معامله گران یک سناریوی جایگزین را نیز همیشه مد نظر داشته باشند. این سناریوی جایگزین اکنون شامل تثبیت قیمت در زیر سطح میانگین متحرک 200 دوره ای در نمودار 4 ساعته است، که به طور بالقوه منجر به کاهش قیمت تا نرخ 40894 که مطابق با دومین سطح حمایت تعیین شده در بالا است می باشد.

به معامله‌گران توصیه می‌شود که احتیاط کنند و در هنگام تحلیل تکنیکال بیت کوین سطوح حمایت و مقاومت شناسایی‌شده را به دقت زیر نظر بگیرند تا بتوانند از فرصت‌های معاملاتی بالقوه در بازار مهم ترین ارز دیجیتال استفاده کنند.

[cryptocurrency_widget type=”inline” template=”generic” color=”default” assets=”BTC~USD” markup=”عملکرد اخیر قیمت بیت کوین {logo} با نوسانات قیمت بین {high_24h} و {low_24h} در 24 ساعت گذشته دیده شده است. تاثیر بیت کوین با ارزش بازار {market_cap} دلار و حجم معاملات {volume_day_from} در روز گذشته تاثیر BTC  را بر کل بازار ارزهای دیجیتال غیرقابل انکار می کند. در اینجا به تحلیل تکنیکال امروز Bitcoin پرداخته شد.” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

Telegram کانال اخبار فارکس