پروفایل آمازون

شرکت آمازون

قیمت سهام
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
رنج تغییرات امروز
درصد تغییر امروز
مقدار تغییر امروز
ارزش بازار
وب سایتwww.amazon.com

درباره آمازون

Amazon.com، Inc. یک شرکت خرده فروشی چندملیتی بزرگ است که در آمریکای شمالی و سایر نقاط جهان فعالیت دارد. Amazon.com در خرده فروشی محصولات مصرفی و اشتراک از طریق پلتفرم آنلاین خود و همچنین فروشگاه های فیزیکی در سراسر جهان فعالیت می کند. این شرکت از طریق سه بخش اصلی فعالیت می کند: آمریکای شمالی، بین المللی و خدمات وب آمازون (AWS).

در بخش های آمریکای شمالی و بین المللی، آمازون طیف گسترده ای از محصولات مصرفی، از جمله کالا، محتوا و دستگاه های الکترونیکی را ارائه می دهد. این محصولات مستقیماً توسط آمازون و همچنین از طریق فروشندگان شخص ثالث در پلتفرم فروخته می شوند. دستگاه‌های الکترونیکی آمازون شامل کتاب‌خوان‌های الکترونیکی Kindle، تبلت‌های Fire، Fire TV، Rings (محصولات امنیتی خانه)، Blink (دوربین‌های امنیتی)، eero (شبکه خانگی) و بلندگوهای هوشمند Echo هستند. علاوه بر این، این شرکت محتوای رسانه ای را توسعه و تولید می کند.

آمازون برنامه هایی را برای فروشندگان ارائه می دهد تا محصولات خود را بر روی پلت فرم خود بفروشند و بازار وسیعی را آماده می کند. همچنین برنامه هایی را برای نویسندگان، موسیقی دانان، فیلمسازان، پخش کننده های توییچ، توسعه دهندگان اپلیکیشن و دیگران ارائه می دهد تا محتوای خود را منتشر و بفروشند.

بخش خدمات وب آمازون (AWS) این شرکت مجموعه ای جامع از خدمات رایانش ابری، از جمله قدرت محاسباتی، ذخیره سازی، مدیریت پایگاه داده، تجزیه و تحلیل، یادگیری ماشین و غیره را ارائه می دهد. AWS به طور گسترده توسط شرکت ها و توسعه دهندگان برای برنامه های مختلف استفاده می شود.

آمازون خدمات مختلفی را برای پشتیبانی از عملیات خرده فروشی و دیجیتال خود ارائه می دهد، از جمله خدمات تکمیل، خدمات تبلیغاتی و اشتراک محتوای دیجیتال. برنامه عضویت این شرکت به نام آمازون پرایم مزایای بیشتری را به مشترکین ارائه می دهد.

آمازون که در سال 1994 تأسیس شد، به یکی از بزرگترین خرده فروشان جهان تبدیل شد که به دلیل انتخاب گسترده محصولات، قیمت رقابتی و تحویل سریع شهرت دارد. دفتر مرکزی این شرکت در سیاتل، واشنگتن است.

پیش بینی قیمت 1 ساله

بالاترین قیمت سهم
پایین ترین قیمت سهم
میانگین قیمت سهم
متوسط قیمت هدف

داده های فاندامنتال

کل درآمد
سود ناخالص
کل بدهی ها
عملیات جریان نقدی
نقدینگی خالص
نقدینگی برای هر سهم
درآمد خالص سهامداران عادی
EPS
EBITDA
تعداد سهام
سهام شناور
نسبت قیمت به سود
بازده سالانه سهم
جریان آزاد نقدینگی
رشد سود
رشد درآمد
حاشیه سود عملیاتی

دیدگاهتان را بنویسید