بیت کوین به دنبال 39000 است؟ بررسی فنی بیت کوین و اتریوم

چرا معامله گران فارکس به سمت معاملات CFD بیت کوین رفته اند ؟

ارزهای دیجیتال افزایش قابل توجهی را در ارزش خود تجربه کرده اند که ناشی از پیش بینی این است که ایالات متحده احتمالاً به یک صندوق قابل معامله در بورس یا ETF بیت کوین برای ورود چراغ سبز نشان داده است. علاوه بر این، تحلیل‌های فنی نشان‌دهنده پتانسیل افزایش بیشتر قیمت‌ها هستند.

بیت کوین: عبور از موانع بحرانی

بیت کوین با عبور از بالاترین رقم ژوئیه یعنی 31800 با موفقیت از یک نقطه عطف مهم عبور کرد. این حرکت با اشاره به پایین‌ترین سطح در ژوئن و سپتامبر 2023، الگوی دو کفی را ایجاد کرده است و به طور بالقوه راه را برای صعود به 39000 هموار می‌کند. این حرکت صعودی با نقض یک سطح حیاتی دیگر، یعنی میانگین متحرک 200 روزه، که با بالاترین رقم پایان ماه اوت یعنی 28150 مطابقت داشت، تقویت شد. قابل توجه است که این تغییر در نمودارهای روزانه با انحراف از ابر نزولی ایچیموکو در نمودارهای هفتگی مطابقت دارد – موقعیتی که از سال 2021 مشاهده نشده است.

نمودار هفتگی بیت کوین
نمودار هفتگی بیت کوین

سیگنال‌های حرکت صعودی در ماه قبل، به دنبال بازگشت از حمایت قوی در پایین‌ترین سطح ژوئن 24750 ظاهر شد و شکل‌گیری اوج‌ها و پایین‌ترین سطح‌های بالاتر از اواخر سال 2022 را حفظ کرد.

در حال حاضر، با حمایت فوری در میانگین متحرک 10 ساعته، در حال حاضر حدود 33000، و حمایت قابل توجه تر در میانگین متحرک 30 ساعته، تقریباً 31،600، ممکن است رکودهای بالقوه مهار شوند.

نمودار روزانه بیت کوین
نمودار روزانه بیت کوین

اتریوم: حفظ پشتیبانی حیاتی

اتریوم از ماه آگوست در تلاش است تا از یک مانع قابل توجه واقع در مرز بالایی یک کانال جانبی، تقریباً در 1745، عبور کند. یک پیشرفت قاطع می تواند راه را برای رسیدن به 1970، هدف قیمت بر اساس الگو، هموار کند.

نمودار هفتگی اتریوم
نمودار هفتگی اتریوم

این حرکت صعودی پس از آن آغاز شد که ETH/USD حمایت قابل توجهی در نزدیکی لبه پایین کانال در حدود 1550 پیدا کرد، که نه چندان دور از مرز پایین کانال روند نزولی که از آوریل در محل وجود داشت. در نمودارهای هفتگی، ETH/USD بالاتر از میانگین متحرک 200 هفته ای باقی مانده است که نشان دهنده یک خط روند صعودی نسبت به سال قبل است که در لبه پایینی ابر ایچیموکو قرار گرفته است.

نمودار هفتگی اتریوم
نمودار روزانه اتریوم

با این حال، برای اینکه بهبود مسیر خود را حفظ کند، ETH/USD در نهایت باید از بالاترین سطح آوریل یعنی 2145 دلار عبور کند، که احتمال افزایش رشد به 2400 را افزایش می دهد، که مطابق با کاهش 38.2 درصدی کاهش 2021-2022 است.

تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید