تحلیل فاندامنتال آوالانچ – AVAX

آوالانچ - AVAX

آوالانچ – AVAX

نرخ فعلی
بالاترین قیمت روز
پایین ترین قیمت روز
تعداد در گردش
ارزش بازار
مقدار تغییر امروز

تحلیل فاندامنتال آوالانچ – AVAX

در اینجا برخی از ویژگی ها و جنبه های فاندامنتال و کلیدی آوالانچ آورده شده است:

پروتکل اجماع: Avalanche از یک پروتکل اجماع منحصر به فرد به نام الگوریتم اجماع Avalanche استفاده می کند. این مکانیسم اجماع برای ارائه توان عملیاتی بالا، تأخیر کم و کارایی انرژی طراحی شده است.

این پروتکل متکی بر مفهومی است که به نام «metastability» شناخته می‌شود، جایی که گره‌ها به سرعت به اجماع می‌رسند و در یکی از چندین حالت ممکن همگرا می‌شوند.

زیرشبکه ها: آوالانچ اجازه ایجاد شبکه های بلاک چین سفارشی را می دهد که به آنها زیرشبکه گفته می شود که می توانند قوانین و مکانیسم های اجماع خاص خود را داشته باشند. زیرشبکه‌ها توسعه بلاک‌چین‌های خاص برنامه را امکان‌پذیر می‌کنند و آوالانچ را به یک پلتفرم همه کاره برای موارد استفاده مختلف تبدیل می‌کنند.

سه زنجیره: آوالانچ از سه زنجیره تشکیل شده است: زنجیره پلتفرم (P-Chain)، زنجیره تبادل (X-Chain) و زنجیره قرارداد (C-Chain).

P-Chain مسئول هماهنگی اعتباردهنده ها است، X-Chain ایجاد و انتقال دارایی های سفارشی را تسهیل می کند، و C-Chain به اجرای قراردادهای هوشمند اختصاص دارد.

توکن AVAX: ارز دیجیتال یا توکن AVAX توکن ابزار بومی پلتفرم Avalanche است. برای اهداف مختلفی از جمله پرداخت هزینه تراکنش، شرط بندی برای ایمن سازی شبکه و مشارکت در حاکمیت استفاده می شود.

قراردادهای هوشمند: Avalanche از استقرار قراردادهای هوشمند با استفاده از ماشین مجازی اتریوم (EVM) پشتیبانی می کند و آن را با برنامه های غیرمتمرکز موجود مبتنی بر اتریوم سازگار می کند.

قابلیت همکاری: هدف Avalanche دستیابی به قابلیت همکاری با سایر شبکه‌های بلاک چین است که به دارایی‌ها و داده‌ها اجازه می‌دهد به طور یکپارچه بین پلتفرم‌های مختلف حرکت کنند.

استیک کردن: این شبکه از مکانیزم اجماع اثبات سهام (dPOS) استفاده می‌کند، که در آن دارندگان توکن می‌توانند AVAX خود را به اعتبارسنجی‌هایی که در ایمن‌سازی شبکه و اعتبارسنجی تراکنش‌ها مشارکت دارند، تفویض کنند.

ارزش کل بازار AVAX

در نمودار آوالانچ AVAX در بخش زیر میتوانید ارزش کل بازار این ارز دیجیتال را بصورت زنده تماشا کنید. همچنین میتوانید ارزش بازار آن را در طول تاریخ نیز بررسی و مشاهده نمایید.

برابری آوالانچ به ارزهای مختلف

حجم معامله در صرافی های مختلف

ارزش بازار آوالانچ در مقابل ارزهای دیجیتال دیگر

سئوالات متداول

در حال حاضر نرخ ارز دیجیتال آوالانچ به دلار امریکا چند است ؟

چه چیزی در آوالانچ منحصر بفرد است ؟

چند کوین آوالانچ (AVAX) در گردش است؟

چگونه آوالانچ بخرم؟

چه چیزی بر قیمت آوالانچ تاثیر می گذارد؟

قیمت آوالانچ تحت تاثیر عواملی مانند تقاضای بازار، روندهای اقتصاد کلان، تحولات نظارتی، پیشرفت های تکنولوژیکی و احساسات کلی سرمایه گذاران است. به دلیل نوسانات قیمتی آن شناخته شده است.دیدگاهتان را بنویسید