ارز رمزپایهدرآمد اینترنتیسایت کلیکی

کسب درآمد اینترنتی از سایت کلیکی دوج ادز DogeAds

کسب درآمد اینترنتی از سایت کلیکیدوج ادز DogeAds

سایت کلیکی دوج ادز DogeAds از دسته سایت های PTC جدید به شمار می آید که اخیرا کار خود را شروع کرده است. دوج ادز به سرعت جای خود را در بین دیگر سایت های کسب درآمد اینترنتی از طریق کلیک برروی تبلیغات باز کرده است. البته همین موضوع کمی برای کاربران ممکن است که نگران کننده باشد زیرا سایت های جدید کلیکی را تا زمانی که کاربران زیادی از آنها دریافت پول نداشته باشند نمی توان مورد اعتماد دانست. با این وجود به دلیل اینکه دوج ادز در ایران بسیار طرفدار پیدا کرده است روش های کسب درآمد از آن را در اینجا شرح خواهیم داد.

این سایت بسته شده است.

اگر قبلا با سایت کلیکی  AdBTC که ارز دیجیتال بیت کوین را در ازای تماشای تبلیغات خود پرداخت می کند کار کرده باشید می توانید به سادگی از دوج ادز کسب درآمد کنید، زیرا قالب های این دو سایت بسیار شبیه به هم است و هر دو از یک اسکریپت استفاده می کنند. اما اگر از دسته افرادی هستید که با AdBTC آشنایی ندارید ادامه این مقاله را بخوانید تا با روش کسب درآمد اینترنتی از سایت کلیکی ارز دیجیتال دوج کوین آشنا شوید.

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی با درآمد ارز دیجیتال بیت کوین

قبل از اینکه در مورد DogeAds صحبت کنیم بهتر است توضیح دهیم که ارز دیجیتال دوج کوین چیست.

ارز دیجیتال دوج کوین چیست ؟

dogecoinدوج کوین یک ارز دیجیتال مانند بیت کوین است که لوگوی آن یک سگ بامزه است. این Cryptocurrency در سال ۲۰۱۳ معرفی شد و کم کم جای خود را در بین ارزهای دیگر دیجیتالی باز کرد. بنیانگذاران آن بیلی مارکوس و جکسون پالمر هستند. ابتدا قرار بود که تنها ۱۰۰ میلیارد دوج کوین استخراج شود اما بعدا این محدودیت برداشته شد. اولین ماشین خود پرداز (ATM) آن در سال ۲۰۱۴ در شهر ونکوور کانادا فعال شد. یکی از جذابیت های دوج کوین این است که توسط دستگاه های ASIS استخراج نمی شود و استخراج آن توسط کامپیوترهای معمولی صورت می گیرد. این ارز دیجیتال را می توان در والت مخصوص دوج کوین به نام Multidoge Wallet ذخیره است. این ارز را می توان در صرافی های ارز دیجیتال تبدیل به ۲۵۰ نوع دیگر از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، لیت کوین و اتریوم کرد.

قبل از اینکه شروع یه کسب درآمد دوج کوین از سایت دوج ادز کنید باید برای خود یک کیف پول یا والت دوج کوین بسازید. سپس از طریق این لینک وارد سایت DogeAds شوید و شروع به فعالیت کنید.

عضویت در سایت کلیکی DogeAds برای کسب درآمد اینترنتی

روش های کسب درآمد از سایت کلیکی دوج ادز

روش اول : Surf Ads

بعد از اینکه از طریق لینک بالا در سایت ثبت نام کردید و آدرس ایمیل خود را نیز تائید کردید، می توانید وارد سایت شوید. بعد از آن در قسمت سمت چپ صفحه در قسمت Earn برروی Surf Ads کلیک کنید. حالا تبلیغات برای شما یکی پس از دیگری ظاهر می شوند. در این قسمت باید برروی گزینه Click Here to View کلیک کنید و پس از اتمام زمان تبلیغ عددی را که نمایش داده می شود را تایپ کنید و سپس تایید کنید.

دوج ادز 1

پس از این کار مبلغ آگهی به حساب شما افزوده می شود.

روش دوم : Doge Links

در این قسمت نیز کاربران می توانید با کلیک برروی لینک های تبلیغاتی درآمد ارز دیجیتال دوج کوین کسب کنند. میزان کسب درآمد به ازای هر تبلیغ در این قسمت بیشتر است ولی این پرداخت بالاتر، دلیلی دارد. وقتیکه شما برروی هر کدام از لینک های موجود در این قسمت کلیک می کنید باید تا انتهای زمان آگهی که گاهی به ۹۰ ثانیه نیز می رسد برروی آن صفحه بمانید و نمی توانید اسکرول ماوس خود را از روی آن صفحه برروی صفحه ای دیگر ببرید.

دوج ادز کلیک

روش سوم : جذب ریفرال

دوج ادز نیز مانند اغلب سایت های کلیکی دیگر سیستم جذب زیرمجموعه دارد و شما درصورتی که بتوانید افرادی را به سایت معرفی کنید از درآمد آنها کومیسیون دریافت خواهید کرد. کومیسیون ریفرال ۱۰% است و بدین ترتیب می توانید از درآمد زیرمجموعه های خود نیز کسب درآمد کنید (توضیح : مبلغی از درآمد زیر مجموعه ها کسر نمی شود.)

حداقل میزان برداشت ۵۰۰ دوج کوین است که به صورت دستی باید درخواست کنید تا به حساب والت شما واریز شود.

مرتبط : کسب درآمد به دلار – روش های اینترنتی درآمد دلاری

نتیجه گیری :

سایت DogeAds یکی از سایت های جدید کلیکی ارز دیجیتال دوج کوین است که اخیرا شروع به فعالیت کرده است. در حال حاظر فعالیت در این سایت بدون مانع است و پرداختی ها در این سایت منظم انجام می گیرد. بنابراین میتوان دوج ادز را سایت کلیکی معتبر و جدید نامید. فراموش نکنید که سایت های کلیکی تا زمانی که پرداخت انجام می دهند معتبر هستند و اگر روزی پرداختی های خود را قطع کنند تبدیل به سایت اسکم می شوند. بنابراین تجارت آفرین پیشنهاد می کند که به محض اینکه حسابتان به ۵۰۰ دوج کوین می رسد آن را به والت خود انتقال دهید تا در صورت تخلف این سایت، متضرر نشوید.

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ – سایت کلیکی خارجی


   کسب درآمد اینترنتی از سایت کلیکی دوج ادز DogeAds


تجارت آفرین

دیدگاهتان را بنویسید