پیش بینی بازار فارکس این هفته | از 23 تا 27 خرداد

پیش بینی بازار فارکس این هفته | از 26 تا 30 اردیبهشتپیش بینی هفتگی فارکس از 13 ماه جون

GBP/JPY

پوند انگلیس در هفته گذشته در بیشتر روزهای هفته افزایش یافته است، اما با آمدن فضای “ریسک” بیشتر به بازارها، مقدار زیادی از این افزایش را از دست داد. نرخ تورم روز جمعه در ایالات متحده وحشتناک بود، بنابراین باعث تشدید مشکلات شد. به همین دلیل، احتمال اینکه بازار کمی به عقب نشینی ادامه ندهد، بیشتر است، اما ما لزوماً فکر نمی‌کنیم که این پایان روند صعودی باشد. به نظر الگوی “دو قله” تشکیل شده است، اما ما فکر می‌کنیم که در نهایت، تغییراتی که بانک ژاپن با نرخ بهره خود انجام می‌دهد همچنان به فشار نزولی بر ین ادامه خواهد داد.

تماشا کنید: تحلیل تکنیکال GBP/USD روزانه

نمودار هفتگی GBP/JPY

EUR/USD

یورو در هفته گذشته سقوط کرد و بیشتر ضررها در روزهای پنجشنبه و جمعه اتفاق افتاد. نرخ تورم نیز بر هیزم این بازار افزود و باعث سقوط بیشتر یورو در مقابل دلار امریکا شد. فقط زمان لازم است که این جفت ارز به زیر سطح 1.05 سقوط کند و سپس به سطح 1.04 برود.

تماشا کنید : تحلیل تکنیکال یورو به دلار امروز

نمودار هفتگی EUR/USD

USD/JPY

دلار آمریکا در هفته معاملاتی گذشته بار دیگر در برابر ین ژاپن افزایش سرسام آور داشت، و با وجود اینکه ما هر دو پنجشنبه و جمعه عقب نشینی کرده بودیم، خریداران دوباره به این بازار بازگشتند. با توجه به اینکه فدرال رزرو مجبور است سیاست های پولی خود را به شدت تشدید کند، و بانک ژاپن به دنبال پایین نگه داشتن نرخ بهره است، این یک طوفان عالی برای این جفت ارز برای ادامه صعود به سمت بالا است. ما فکر می‌کنیم کاهش قیمت‌ها در این برهه از زمان به سرعت توسط خریداران خریداری میشود، و احتمالاً در این هفته از سطح 135 ین عبور خواهیم کرد.

انتخاب کنید : تحلیل تکنیکال فارکس

نمودار هفتگی USD/JPY

AUD/USD

دلار استرالیا هفته گذشته تلاش کرد تا رشد کند، اما با نزدیک شدن به سطح 0.70، از افزایش با ایستاد و به سمت عقب برگشت. این منطقه ای است که سطح حمایت قابل توجهی در آن وجود دارد، اما اگر دوباره از آنجا عبور کنیم، احتمالاً همانطور که از یک ماه گذشته این روند شروع شده است، همچنان پایین تر خواهیم رفت. هر گونه رالی احتمالی کوتاه مدت در این بازار، موقعیت خوبی را برای فروش ارائه میدهد.

بخوانید : تحلیل فاندامنتال فارکس

نمودار هفتگی AUD/USD

تماشا کنید : آموزش رایگان فارکس


پیش بینی بازار فارکس این هفته | از 23 تا 27 خرداد


تجارت آفرین فارکس

دیدگاهتان را بنویسید