پیش بینی بازار فارکس این هفته | از ۱۶ تا ۲۰ خرداد

پیش بینی هفتگی فارکس - از 6 ماه ژوئن

پیش بینی بازار فارکس این هفته | از 26 تا 30 اردیبهشت
تجارت آفرین
محتویات این پست

EUR/USD

جفت ارز یورو دلار EUR/USD هفته معاملاتی را در نزدیکی منطقه ۱٫۰۷۴۹ پایان داد. میانگین متحرک نشان دهنده یک روند نزولی است. قیمت ها منطقه بین خطوط سیگنال را شکستند، که نشان دهنده فشار فروشندگان ارز اروپایی و احتمال ادامه سقوط از سطوح فعلی است. در حال حاضر، باید منتظر تلاشی برای اصلاح و آزمایش ناحیه مقاومت در نزدیکی سطح ۱٫۰۸۳۵ باشیم.

از جمله اخبار مهم آمریکا و اروپا در هفته آینده که ممکن است بر نرخ یورو/دلار آمریکا تأثیر بگذارد، می‌توان به این موارد اشاره کرد: تغییر اشتغال اتحادیه اروپا، تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا (GDP), تصمیم نرخ بهره بانک مرکزی اروپا (ECB) ، کنفرانس مطبوعاتی سیاست پولی بانک مرکزی اروپا (ECB).

به نقل از فارکس ۲۴، پیش‌بینی هفتگی EUR/USD از ۶ تا ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲، تلاشی برای ایجاد یک اصلاح صعودی و آزمایش ناحیه مقاومت نزدیک به سطح ۱٫۰۸۳۵ را پیشنهاد می‌کند. هنوز میتوان انتظار داشته باشیم که این جفت به سطح ۰٫۹۹۷۵ سقوط کند.

اگر سناریوی کاهش یورو دلار را در نظر نگیریم، سناریوی جایگزین یک رشد قوی و شکست سطح ۱٫۱۱۴۵ خواهد بود. در این صورت، باید انتظار داشته باشیم که این جفت با هدف بالقوه در سطح ۱٫۱۴۱۵ به روند صعودی خود ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال روزانه جفت ارزهای فارکس : تحلیل تکنیکال فارکس

eurusdweek

GBP/USD

جفت ارز پوند دلار GBP/USD هفته معاملاتی را در نزدیکی منطقه ۱٫۲۵۷۰ به پایان رساند. این جفت به حرکت خود در یک تصحیح صعودی قوی و یک کانال نزولی ادامه می دهد. میانگین متحرک نشان دهنده یک روند نزولی است. قیمت ها از ناحیه بین خطوط سیگنال به سمت پایین شکسته شده اند که نشان دهنده فشار فروشندگان و ادامه احتمالی سقوط پوند انگلیس در برابر دلار آمریکا در سطوح فعلی است.

در این مرحله، باید منتظر تلاشی برای ایجاد یک اصلاح صعودی و آزمایش ناحیه مقاومت در نزدیکی سطح ۱٫۲۶۵۵ باشیم. علاوه بر این، یک بازگشت به پایین و ادامه سقوط قیمت پوند دلار به منطقه زیر سطح ۱٫۱۶۴۵ نیز محتمل است.

پیش بینی هفتگی GBP/USD در ۶ تا ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲، تلاشی برای افزایش و آزمایش سطح مقاومت در نزدیکی منطقه ۱٫۲۶۵۵ را نشان می دهد.

سناریوی جایگزین برای جفت پوند/دلار، یک رشد قوی و شکست در سطح ۱٫۳۰۴۵ خواهد بود. در این صورت، باید انتظار داشته باشیم که این جفت با هدف بالقوه بالاتر از سطح ۱٫۳۳۳۵ به رشد خود ادامه دهد.

درباره تحلیل فاندامنتال فارکس بیشتر بدانید : تحلیل فاندامنتال فارکس

gbpusdweek

AUD/USD

جفت ارز دلار استرالیا به دلار آمریکا AUD/USD هفته معاملاتی را در نزدیکی منطقه ۰٫۷۲۵۵ تکمیل کرد. این جفت در یک اصلاح صعودی قوی و یک کانال نزولی به حرکت خود ادامه می دهد. میانگین متحرک نشان دهنده یک روند نزولی است. در حال حاضر، باید منتظر تلاشی برای ایجاد یک اصلاح صعودی و آزمایش ناحیه مقاومت در نزدیکی سطح ۰٫۷۳۰۵ باشیم. سپس، بازگشت و تداوم سقوط AUD/USD با هدف بالقوه زیر ۰٫۶۵۴۵٫

پیش‌بینی هفتگی AUD/USD در ۶ تا ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲، تلاشی برای ایجاد یک اصلاح صعودی و آزمایش سطح ۰٫۷۳۰۵ را پیشنهاد می‌کند.

سناریوی جایگزین، یک رشد قوی و شکست منطقه ۰٫۷۹۶۵ خواهد بود. این نشان دهنده شکست ناحیه مقاومت و ادامه رشد جفت با هدف بالای ۰٫۶۶۵۵ خواهد بود.

audusdweek

USD/JPY

مظنه جفت USD/JPY دلار آمریکا به ین ژاپن هفته معاملاتی را نزدیک به منطقه ۱۲۹٫۸۸ کامل کرد. این جفت به عنوان بخشی از توسعه رشد قوی و کانال صعودی به حرکت خود ادامه می دهد. در حال حاضر، باید منتظر تلاشی برای توسعه نزولی و آزمایش سطح حمایت در نزدیکی منطقه ۱۲۳٫۸۵ باشیم. سپس، بازگشت صعودی و ادامه رشد سقوط این جفت به منطقه زیر سطح ۱۳۸٫۹۵٫

از جمله اخبار مهم ژاپن که ممکن است بر نرخ ارز ین ژاپن تأثیر بگذارد، باید به این موارد اشاره کرد: تولید ناخالص داخلی ژاپن (GDP).

پیش‌بینی هفتگی USD/JPY از ۶ تا ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲، تلاشی برای آزمایش سطح پشتیبانی نزدیک به منطقه ۱۲۳٫۸۵ را پیشنهاد می‌کند

سناریوی جایگزین برای این جفت، کاهش و شکست سطح ۱۲۲٫۳۵ خواهد بود. این نشان دهنده ادامه نزول این جفت با هدف بالقوه زیر منطقه ۱۱۸٫۶۵ است.


پیش بینی بازار فارکس این هفته | از ۱۶ تا ۲۰ خرداد


تجارت آفرین
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید