ارز رمزپایهبیت کویندرآمد اینترنتیسایت کلیکی

بدست آوردن بیت کوین رایگان با Pivot ؟ بررسی تجارت آفرین

pivot بدست آوردن بیت کوین رایگان از

سایت Pivot.one رشد خیره کننده ای در دنیای مجازی داشته است.  این سایت در چین و توسط آزمایشگاه Binance طراحی و ساخته شده است و به سرعت به یکی از انجمن های موفق بیت کوین تبدیل شده است. افرادی که در این سایت عضو می شوند می توانند برای بدست آوردن بیت کوین رایگان توسط موبایل فعالیت هایی انجام دهند. برای مثال با خواندن پست ها و کلیک برروی آنها می توانید کسب درآمد کنید. در این پست می خواهیم سایت Pivot را بررسی کنیم و ببینیم آیا می توان از طریق آن رایگان بیت کوین بدست آورد.

آنطور که در سایت این شرکت گفته شده است هدف از راه اندازی Pivot، ساخت یک انجمن یا یک پلتفرم برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است تا بتوانند با یکدیگر ارتباط و همکاری داشته باشند. همچنین بنابر آنچه گفته شده، شرکت های چینی زیادی مانند Huobi, Binance Labs, LD Capital, INBlockchain و Link VC، در این طرح سرمایه گذاری کرده اند.

تمام این صحبت ها نمی تواند این حقیقت را بپوشاند که اپلیکیشن Pivot هنوز جدید است و البته تا امروز مرتب، بیت کوین پرداخت کرده است. اما تا زمانی که پرداخت انجام می دهد می توان آن را قانونی دانست و اگر پرداختی قطع شود سایتی کلاهبردار و Scam است.

این شرکت روزانه ۴ بیت کوین و گاهی ۷ بیت کوین را به صورت رایگان در بین کاربران اپلیکیشن خود توزیع می کند و مبنای توزیع بیت کوین رایگان میزان Power ( پاور) هر کدام از اعضا که در آن روز فعال هستند می باشد. توزیع بیت کوین رایگان هر روز در ساعت ۲۳٫۵۹ دقیقه به وقت گرینویچ شروع می شود. کیف پول Pivot شما بر اساس میزان Power شارژ می شود و پس از آن هر روز به صفر بر میگردد و شما در طول روز می توانید Power بیشتری را جمع آوری کنید.

برای اینکه درآمد بیت کوین خود را برداشت کنید، باید میزان آن به حداقل ۰٫۰۰۶ بیت کوین رسیده باشد. حالا ممکن است که این سئوال به ذهن شما برسد که چه مقدار Power نیاز است تا به حداقل ۰٫۰۰۶ بیت کوین برسید. اما جواب به این سئوال بسیار دشوار است زیرا روزانه اعضای زیادی عضو Pivot می شوند و هر چقدر اعضا بیشتر باشد سهم بیت کوین نیز برای هر نفر پایین تر می آید.

 

آیا واقعا می شود از سایت Pivot بیت کوین رایگان بدست آورد ؟

جواب این سئوال بله است. شما می توانید برای بدست آوردن بیت کوین رایگان توسط موبایل در این اپلیکیشن فعالیت کنید اما برای اینکه درآمد مناسبی داشته باشید، حتما باید شبکه ای بزرگ داشته باشید. باید بتوانید افراد زیادی را به شبکه معرفی کنید و خودتان نیز فعالانه در آن کار کنید.

چیزی که کاملا واضح است این حقیقت است که تعداد بیت کوین در روز ۴ عدد است ( برخی اوقات ۷ بیت کوین در روز توزیع می شود ) و هرچه تعداد کاربران بیشتر باشد سهم آنها از این ۴ بیت کوین پایین تر می آید.

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ – سایت کلیکی خارجی

چگونه عضو Pivot شویم ؟

برای عضویت در Pivot باید ابتدا اپلیکیشن آن را در گوگل پلی یا App Store دانلود کنید. برای دانلود اپلیکلیکیشن از یکی از لینک های زیر استفاده کنید.

1280px-Download_on_the_App_Store_Badge.svg

Play-store-logo

پس از آنکه اپلیکیشن را برروی تلفن همراه خود نصب کردید برروی این ۲ کلیک کنید تا پست های جدید برای شما نمایان شوند.

بدست آوردن بیت کوین رایگان با Pivot

پس از اینکه برروی یک پست کلیک کردید به قسمت پایین آن برروید و برروی گزینه GET READ POWER همانند عکس زیر کلیک کنید. به محض اینکه برروی آن کلیک کنید، ۱۰۰ پاور به حساب شما افزوده می شود. شما روزانه می توانید برروی ۲۰ پست کلیک کنید و از هر کدام ۱۰۰ پاور امتیاز بگیرید.

pivot

 

شما همچنان می توانید با نوشتن پست نیز پاور بیشتری کسب کنید. البته پست های شما باید نظر مخاطبان این سایت را جلب کند.

بدست آوردن بیت کوین رایگان در این اپلیکیشن آسان است اما به دلیل رشد روز افزون آن و تعداد بالای اعضا، سهم هر کس در حال کوچکتر شدن است. اگر قصد دارید که از طریق موبایل خود بیت کوین بدست آورید، Pivot می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اما همانگونه که قبلا گفتم این سایت تا زمانی که پرداخت انجام می دهد قانونی است و می توان به آن اعتماد کرد و اگر پرداخت خود را قطع کند تبدیل به یک سایت Scam و کلاهبرداری خواهد شد.

اما از آنجاییکه کسب درآمد در این سایت نیاز به هیچ سرمایه گذاری ای ندارد به شما پیشنهاد می کنم که آن را تست کنید و اگر از فعالیت در آن راضی بودید و توانستید بیت کوین رایگان به اندازه کافی بدست آورید آن را ادامه دهید. با این حال عضویت در Pivot یا عضو نشدن در آن بستگی به نظر خودتان دارد.

عضویت در Pivot  برای بدست آوردن بیت کوین از طریق موبایل

 

مرتبط : بهترین سایت های کلیکی ایرانی – کسب درآمد در منزل با سایت کلیکی


بدست آوردن بیت کوین رایگان با Pivot ؟ بررسی تجارت آفرین


 

تجارت آفرین

دیدگاهتان را بنویسید