بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان
بروکر فارکسفارکس

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان ۲۰۲۲

اگر به دنبال بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان در سال 2022 میگردید به جای درستی آمدید، زیرا ما در اینجا تعدادی از بهترین بروکرهای فارکس که به ایران خدمات می‌دهند و مشکلی به فعالیت کاربران ایرانی ندارند را بررسی و معرفی میکنیم. این پست را تا انتها مطالعه کنید تا با شرایط و قوانین هرکدام از این بروکرهای فارکس بهتر آشنا شوید.

بهترین صرافی های بیت کوین و ارز دیجیتال
ارز دیجیتالبیت کوین

بهترین صرافی های بیت کوین و ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۲

این روزها بنظر همه بدنبال خرید بیت کوین هستند. اما قبل از هر کاری باید یک صرافی یا Exchange ارز دیجیتال برای خرید و فروش رمزارزها مانند بیت کوین، اتریوم و داج کوین پیدا کنید. برای شناسایی بهترین صرافی های بیت کوین و ارز دیجیتال در اینجا اکسچنج های معتبر برای این کار را معرفی میکنیم.

تبلیغات 22
بروکر فارکس

بروکر آرون گروپس در صدر بهترین بروکرهای جهان

بروکرها در حقیقت واسطه‌ای هستند میان تریدرهای سرتاسر دنیا و با ایجاد بستر خرید/فروش، ترید کردن را امکان‌پذیر می‌کنند. بروکر آرون گروپس یک بروکر معتبر فارکس است که تاکنون بیش از 37هزار تریدر را از سراسر جهان به خود جذب...

لیکویید شدن چیست و چگونه از آن جلوگیری کنیم ؟
تریدینگفارکس

لیکویید شدن چیست ؟ ۳ روش جلوگیری از لیکویید شدن

لیکویید شدن به زمانی گفته می‌شود که یک تریدر موجودی کافی برای باز نگه‌داشتن یک معامله بر مبنای لوریج را نداشته باشد. در چنین مواقعی لیکویید شدن اتفاق می‌افتد و بروکر بصورت اتوماتیک موقعیت‌های باز تریدر را می‌بندد. در اینجا بصورت دقیق لیکویید شدن را بررسی می‌کنیم و راه جلوگیری از آن را نیز آموزش می‌دهیم.

معاملات بلک باکس Trading Black Box
تریدینگفارکس

معاملات بلک باکس Trading Black Box

در عرصه معاملات فعال، طیف گسترده‌ای از شرکت ‌کنندگان برای سودآوری و دستیابی به اهداف مالی تلاش می ‌کنند. افرادی که در سرتاسر جهان در حال معامله سهام، معاملات آتی یا ارز هستند، استراتژی‌ های بی ‌نهایتی را به صورت...

باینری آپشن
باینری آپشن

بهترین اندیکاتور برای باینری آپشن

اگر که پست آشنایی باینری آپشن در تجارت آفرین را خوانده باشید، می‌دانید که باینری آپشن چیست و چگونه می‌توان از طریق این نوع معاملات درآمد کسب کرد. معاملات آپشن جایی است که شما یا همه چیز را برنده می‌شوید، یا همه چیز را می‌بازید. در اینجا شما را با بهترین اندیکاتور برای باینری آپشن جهت افزایش شانس موفقیت در این معاملات آشنا می‌کنیم.

آشنایی با 3 نوع اصلی الگوهای چارت
تحلیل تکنیکال

آشنایی با ۳ نوع اصلی الگوهای چارت

الگوهای چارت یا Chart Patterns ابزاری مهم در معاملات فارکس، سهام، رمزارزها و دیگر بازارهای مالی هستند که باید به عنوان بخشی از استراتژی تحلیل تکنیکال مورد استفاده قرار بگیرند. الگوهای چارت نقش مهمی در پیدا کردن روند بازار و پیش‌بینی حرکات آینده آن دارند و برای تمام تریدرها از مبتدی تا حرفه‌ای مورد نیاز هستند.

الگوی کنج صعودی Rising Wedge pattern
تحلیل تکنیکال

الگوی کنج صعودی یا Rising Wedge

الگوی کنج صعودی یا Rising Wedge یک الگوی چارت است که در یک روند صعودی با ترسیم دو خط روند، یکی در بالای روند صعودی و دیگری در زیر روند صعودی تشکیل می‌شود. این دو خط در یک جهت و به سمت بالا کشیده می‌شوند در حالیکه شیب خط بالایی از شیب خط پایینی کمتر است. این الگو نقطه مقابل الگوی کنج نزولی میباشد.

الگوی کنج نزولی یا Falling Wedge
تحلیل تکنیکال

الگوی کنج نزولی یا Falling Wedge

الگوی کنج نزولی یا Falling Wedge یک الگوی چارت است که در یک روند نزولی با ترسیم دو خط روند، یکی در بالای روند نزولی و دیگری در زیر روند نزولی تشکیل می‌شود. این دو خط در یک جهت و به سمت پایین حرکت می‌کنند در حالیکه شیب خط پایینی از شیب خط بالایی کمتر است. الگوی کنج نزولی نقطه مقابل الگوی کنج صعودی است.

الگوی double bottom
تحلیل تکنیکال

الگوی Double Bottom یا دو دره

الگوی Double bottom که در فارسی به آن الگوی دو دره و یا دو کف نیز گفته می‌شود، زمانی تشکیل می‌شود که قیمت دو بار به پایین‌ترین حد خود در یک بازه زمانی مشخص می‌رسد و در تلاش دوم بازهم شکست می‌خورد. این الگو شامل دو پایین تقریبا یکسان و یک بالای متوسط در بین آنها است. این الگو نقطه مقابل الگوی Double Top است.

الگوی Double top
تحلیل تکنیکال

الگوی Double Top یا دو قله

الگوی Double top که در فارسی به آن دوقله و یا دو سقف نیز گفته می‌شود، زمانی تشکیل می‌شود که قیمت دو بار به بالاترین حد خود در یک بازه زمانی مشخص می‌رسد و در تلاش دوم بازهم شکست می‌خورد. این الگو شامل دو قله تقریبا یکسان و یک پایین یا دره بین آنها است. این الگو نقطه مقابل الگوی Double Bottom است.

تریدر موفق و ورزشکار حرفه ای
فارکس

۵ نقطه اشتراک یک تریدر موفق با یک ورزشکار حرفه‌ای

اگر به جمعیت تریدرهای وال‌استریت نگاه کنید، تعدادی ورزشکار حرفه‌ای بازنشسته نیز در میان آنها مشاهده خواهید کرد. برخی از شرکت‌های تریدینگ نیز ورزشکارهای سابق را برای کار جذب می‌کنند. اما نقطه اشتراک یک تریدر موفق با یک ورزشکار حرفه‌ای چیست ؟

8 روش برای کسب درآمد از بیت کوین و ارزهای دیجیتال
ارز دیجیتالانگیزشیبیت کوین

۸ روش برای کسب درآمد از بیت کوین و ارزهای دیجیتال

آنچه با بیت کوین در سال 2009 آغاز شد، اکنون به یک صنعت 2.5 تریلیون دلاری ارز دیجیتال تبدیل شده است. با ورود به دهه 2020 از نظر ارزش و پذیرش، یکی از کلاس های دارایی با سریع ترین رشد در بازارهای مالی، ارزهای دیجیتال هستند. اما روش‌های کسب درآمد از بیت کوین و ارزهای دیجیتال چگونه است؟

متاورس چیست؟ تا سال 2021 متاورس به کجا رسیده است؟
افراد موفقکارآفرینی

متاورس چیست؟ تا سال ۲۰۲۱ متاورس به کجا رسیده است؟

متاورس Metaverse اخیرا به سرتیتر اخبار اقتصادی، تکنولوژی و اجتماعی وارد شده است. پس از اینکه فیسبوک نام خود را به متا تغییر داد برای خیلی‌ها سئوال پیش آمد که متاورس چیست؟ و چرا فیسبوک، مایکروسافت و خیلی شرکت‌های دیگر تا این حد خود را در این دنیا غرق کرده‌اند و آینده خود را به آن گره زده اند.

1 2 28
Page 1 از 28