بهترین سایت های تبادل ترافیک رایگان سال 2022

بهترین سایت های تبادل ترافیک رایگان سال 2019
تجارت آفرین

تبادل ترافیک اینترنت یکی از روش های جالب بهبود سئو و افزایش رتبه وب سایت است. در اینجا به بهترین سایت های تبادل ترافیک رایگان سال 2022 خارجی که می توانید با فعالیت در آنها بازدید سایت خود را بالا ببرید اشاره می کنیم و روش کار این سایت ها را نیز توضیح می دهیم.

در واقع تبادل ترافیک اینترنت یا Traffic Exchange ، سرویسی است که به شما اجازه می دهد به صورت رایگان به سایت خود بازدید کننده بفرستید. برای اینکه این ترافیک به سمت سایت مورد نظر شما بیاید می بایست از سایت های دیگر بازدید کنید و امتیاز جمع آوری کنید. سپس از آن امتیاز برای سایت های خود استفاده کنید. بسیاری از این سرویس ها به صورت اتوماتیک می باشد و شما نیازی ندارید که برروی سایت ها دستی کلیک کنید. بنابراین جستجو گر یکی پس از دیگری سایت ها را باز می کند و امتیاز آن به حساب شما واریز می شود. سپس به میزان امتیازتان می توانید برای سایت خود ترافیک رایگان اینترنت دریافت کنید.

در این سرویس یک فلسفه وجود دارد و آن این حقیقت است که آنچه را که می دهید دریافت می کنید. یعنی ترافیک به سایت های دیگر میفرستید و در ازای آن ترافیک دریافت رایگان دریافت می کنید.

تبادل ترافیک چیست ؟

سامانه تبادل ترافیک به کاربران خود این اجازه را می دهد که ترافیک اینترنتی رایگان را با جستجو و باز کردن سایت های دیگر بدست بیاورند. روش کار در این سامانه ها به اینصورت است که شما با بازدید از سایت های موجود برای خود امتیاز جمع آوری می کنید. برای مثال امروز شما 300 دقیقه از سایت های مختلف بازدید کرده اید، بنابراین می توانید از این 300 دقیقه برای ارسال ترافیک توسط دیگران به صفحات مورد نظر خود استفاده کنید. با این روش، بازدید سایت بالا می رود و رتبه آن بهبود پیدا می کند و سایت شما تبلیغ می شود.

Traffic-Exchange

مرتبط : روش های بالا بردن بازدید سایت در گوگل و بهبود سئو در سال 2020 

شاید در سایت های های خبری تبلیغ های زیادی را دیده باشید که تبلیغ دهندگان برای ارسال ترافیک به سایت خود و تبلیغ آن گاهی پول های بسیار زیادی را پرداخت می کنند. در روش تبادل ترافیک نیز شما سایت خود را تبلیغ می کنید ولی با این تفاوت که به صورت رایگان این کار را انجام می دهید.

روش کار در سایت های تبادل ترافیک خارجی

برای شروع فعالیت و تبادل ترافیک اینترنت ، نیاز دارید تا این مراحل را انجام دهید :

 • در یکی یا چند تا از سایت هایی که چنین خدماتی را به کاربرانشان می دهند عضو شوید.
 • وب سایتی که می خواهید به سمتش ترافیک ارسال کنید را در آنجا ثبت کنید.
 • بازدید از سایت های دیگر را شروع کنید یا گزینه بازدید اتوماتیک از سایت های دیگر را فعال کنید.

روش تبادل ترافیک بسیار ساده است و هر کسی می تواند به سرعت وارد عمل شود و از همان ابتدا به سایت خود ترافیک رایگان بفرستد. سایت های زیادی هستند که خدمات تبادل ترافیک رایگان اینترنتی را انجام می دهند. در ایجا می خواهیم شما را با بهترین آنها آشنا کنیم.

1 – Otohits

سایتی سریع، ساده و کاربردی برای افرادی که می خواهند ترافیک وب سایت خود را رایگان بالا ببرند. Otohits نیز یکی از بهترین سایت های تبادل ترافیک رایگان اینترنتی است که می توانید در آن فعالیت کنید. این سامانه تبادل ترافیک نیز اپلکیکیشن اختصاصی خود را دارد که بسیار ساده می توانید با آن شروع به جستجوی اتوماتیک کنید. در این سامانه هر یک ثانیه بازدید یک امتیاز محسوب می شود.

از دیگر مزیت های Otohits میتوان به انتخاب کشورهای بازدید کننده به صورت رایگان اشاره کرد و همچنین در آن می توانید محدودیت روزانه بازدید و حداقل زمان بازدید از سایت خود را نیز مشخص کنید.

عضویت در Otohits برای کسب ترافیک رایگان

خلاصه سایت Otohits :

 • جستجوی اتوماتیک : دارد
 • تعداد کاربران : 1.000.000 نفر
 • هزینه : رایگان
 • پذیرش سایت های ایرانی : بله
 • نسبت : 1:1
 • جستجوگر : اپلیکیشن اختصاصی

مرتبط : ۱۵ راه برای بهبود سئوی سایت 

 2 – Websyndic

یکی دیگر از قابل اعتماد ترین و معتبرترین سایت های تبادل ترافیک اینترنت خارجی که در آن می توانید بر مبنای ناحیه جغرافیایی ، مدت زمان بازدید ، بازدید از IP غیر تکراری، مخفی کردن ریفرال و غیره ترافیک به سمت سایت خود ارسال کنید. Websundic برروی جستجوگر فعال می شود و نیاز به نصب اپلیکیشن ندارد. شما می توانید جستجوی اتوماتیک را در این سایت فعال کنید و نیازی به کلیک کردن برروی سایت ها و تبلیغات ندارید و می توانید به صورت اتوماتیک امتیاز کسب کنید و امتیازها را برای سایت های خود مصرف کنید.

عضویت در Websyndic V3 برای تبادل ترافیک اینترنتی رایگان

خلاصه سایت Websyndic V3 :

 • جستجوی اتوماتیک : دارد
 • تعداد کاربران : 1.000.000 نفر
 • هزینه : رایگان
 • پذیرش سایت های ایرانی : بله
 • نسبت : 1:1
 • جستجوگر : جستجوگر معمولی

سخن پایانی :

استفاده از سایت های تبادل ترافیک به شما این اجازه را می دهد که به صورت رایگان سایت خود را تبلیغ کنید و ترافیک اینترنتی به سمت آن هدایت کنید. استفاده از این سایت ها برای بهبود رتبه سایت و افزایش بازدید مفید می باشد و وقتی از کاربران نیز نمی گیرد. شما نیز اگر نظری در مورد این سایت ها دارید با ما در میان بگذارید.

مرتبط : این ۸ مورد را راجع به شبکه های اجتماعی و سئو (SEO) بدانید


بهترین سایت های تبادل ترافیک رایگان سال 2020 


تجارت آفرین
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید