کسب درآمد از تبلیغات کلیکی شبکه اجتماعی فیس نما – Facenama

درآمد از تبلیغات کلیکی یا PTC تبدیل به یکی از روش های نوین درآمد آنلاین شده است

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی شبکه اجتماعی فیس نما – Facenama

فیس نما شبکه اجتماعی ایرانی است که افراد می توانند در آن برای خود حساب کاربری داشته باشند و مطالب شان را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. اخیرا فیسنما (Facenama) قابلیتی در سایت خود اضافه کرده است که کاربران می توانند با کلیک بر روی تبلیغات کسب درآمد کنند. در این مقاله می خواهم شما را با روش های کسب درآمد از تبلیغات کلیکی شبکه اجتماعی فیس نما آشنا کنم.

این شبکه اجتماعی مدتی است که فعالیت خود را قطع کرده است

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی شبکه اجتماعی فیس نما

برای شروع کسب درآمد از تبلیغات کلیکی نیاز دارید تا در شبکه اجتماعی فیس نما عضو شوید. برای عضویت و کسب درآمد می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

عضویت در فیس نما برای کسب درآمد

پس از عضویت می توانید شروع به فعالیت برای کسب درآمد اینترنتی کنید. در اینجا توضیح می دهیم که چگونه می توانید به حداکثر سود در این سایت کلیکی برسید.

چگونه از شبکه اجتماعی فیس نما درآمد اینترنتی کسب کنیم ؟

چند روش برای کسب درآمد اینترنتی از فیس نما وجود دارد که در اینجا به آنها اشاره می کنم :

1 – کسب درآمد با دیدن تبلیغات و کلیک روی تبلیغات

این روش یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد اینترنتی است. قبلا در مورد بهترین سایت های کلیکی خارجی نیز این روش را توضیح داده بودیم.

به این روش کسب درآمد اینترنتی، پرداخت در ازای کلیک یا PTC که مخفف Pay To Click است می گویند. یعنی در این روش سایت فیس نما تبلیغاتی را به شما نشان می دهد و تنها با کلیک برروی آن تبلیغ و تماشای آن به مدت کوتاه می توانید درآمد کسب کنید.

پس از عضویت و تکمیل مراحل ثبت نام در فیس نما، باید در قسمت راست سایت وارد تبلیغات کلیکی شوید.

کسب-درآمد-از-تبلیغات-کلیکی-شبکه-اجتماعی-فیس-نما-–-Facenama-min

وقتیکه وارد این قسمت شدید در قسمت پایین می توانید تبلیغات و لینک هایی را مشاهده نمایید. با کلیک برروی این لینک ها وارد سایت مربوطه می شوید و می توانید پس از گذشت مدت نمایش که اغلب 10 ثانیه است آن صفحه را ببندید و سپس میزان اعتبار به حساب شما اضافه می شود. بازدیدکنندگان از هر کلیک مبلغی بین ۳۰ الی ۴۰ ریال دریافت می کنند. یکی از مزایای فعالیت در‌‌ این سایت کلیکی ایرانی این است که همیشه تعداد زیادی تبلیغ در آن وجود دارد.

در قسمت بالای این صفحه مجموع درآمد کسب شده شما به آن لحظه نمایش داده می شود. همچنین می توانید تعداد زیرمجموعه های خود و میزان درآمد کسب شده از طریق زیر مجموعه هایتان را نیز ملاحظه نمایید.

کسب-درآمد-از-تبلیغات-کلیکی-شبکه-اجتماعی-فیس-نما-–-Facenama-min

وقتیکه مجموع درآمد اینترنتی در فیس نما به حداقل 10هزار تومان رسید می توانید از همین صفحه درخواست واریز وجه را ارسال نمایید و مبلغ خود را دریافت کنید. البته فراموش نکنید که قبل از این کار باید شماره حساب تان را در سایت ثبت کنید.

از جمله امکانات دیگری که در فیس نما وجود دارد مشاهده نمودار درآمد روزانه است که در آن می توانید ببینید چه روزهایی درآمد بیشتری داشته اید و چه روزهای کمتر فعالیت کرده اید.

یکی از قابلیت های دیگر در این سایت سیستم بازدید خودکار است که کلیدی سبز رنگ در بالای قسمت تبلیغات سایت می باشد. شما می توانید با کلیک برروی آن از تمام تبلیغات ارائه شده در سایت به صورت خودکار و بدون کلیک مستقیم برروی آنها بازدید کنید.

تبلیغات-کلیکی-شبکه-اجتماعی-min

 

2 – عضو گیری و افزایش درآمد اینترنتی در فیس نما

برای افزایش درآمد از تبلیغات کلیکی فیس نما می توانید برای خود عضوگیری کنید و زیر مجموعه داشته باشید. برای این منظور باید لینک عضوگیری شخصی خود، که در همان صفحه تبلیغات کلیکی فیس نما است را کپی کنید و به دوستان و آشنایانتان بدهید، تا آنها نیز از طریق آن لینک وارد این سایت کلیکی ایرانی شده و شروع به فعالیت کنند. در این صورت هرچقدر که آنها فعالیت کنند برای شما نیز سودآور خواهد بود.

وقتیکه شما عضوی را به مجموعه اضافه می کنید هیچ چیزی از عضو جدید کم نمی شود و او نیز تمام درآمد و امکانات نفر اول را دارد و او نیز به نوبه خود می تواند عضوهای جدیدی را وارد مجموعه کند، و از میزان درآمد آنها سود ببرد.

3 – کسب درآمد اینترنتی از فیس نما با پاپ آپ و پست ثابت

برای اینکه بتوانید از این قسمت درآمد آنلاین داشته باشید نیاز دارید تا یک وب سایت یا وبلاگ شخصی داشته باشید. اگر شما صاحب وب سایت یا وبلاگ شخصی هستید می توانید با کپی کردن کد تبلیغات کلیکی یا پاپ آپ برروی وب سایت یا وبلاگ خود درآمد آنلاین داشته باشید.

در این روش با کپی کردن کد ارائه شده در سربرگ، تبلیغات برروی سایت نمایش داده می شود. چنانچه بازدید کنندگان وبلاگ شما برروی این تبلیغ کلیک کنند یا چنانچه پاپ آپ در هنگام بازدید فعال شود، به درآمد اینترنتی تان افزوده می شود.

آیا می توان به این سایت کلیکی اعتماد کرد؟

یکی از سئوالاتی که همیشه برای کاربران و فعالان سایت های PTC پیش می آید این است که چگونه به سایت مورد نظر اعتماد کنند. سایت فیس نما اخیرا این روش کسب درآمد اینترنتی را ارائه داده است ولی Facenama یکی از سایت های قدیمی و خوش نام ایرانی است که شما می توانید به صورت رایگان در آن ثبت نام کنید و از خدمات آن استفاده نمایید. سپس با کلیک برروی تبلیغات فیس نما کسب درآمد اینترنتی واقعی داشته باشید.

چنانچه سئوالی در مورد نحوه عملکرد در این سایت کلیکی دارید با ما در ارتباط باشید.


کسب درآمد از تبلیغات کلیکی شبکه اجتماعی فیس نما – Facenama


تجارت آفرین

19 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید