تحلیل تکنیکال کاردانو – احتمال سقوط 50 درصدی

تحلیل تکنیکال کاردانو
  • قیمت Cardano سطح حمایت ۰٫۸۰۵ دلار را مجدداً آزمایش می کند، که شکست آن می تواند منجر به سقوط شدید شود.
  • سقوط ۵۰ درصدی به ۰٫۳۸۱ دلار بر اساس شاخص نمایه حجم امکان پذیر است.
  • بسته شدن کندل روزانه بالای ۱ دلار، روند نزولی را برای ADA باطل می کند.

تحلیل تکنیکال کاردانو: قیمت کاردانو برای زمان بسیار طولانی در روند نزولی بوده است و در حال حاضر در حال آزمایش مجدد سطح حمایت حیاتی خود است. این سطح برای جلوگیری از اصلاح گسترده به سطحی که آخرین بار در اوایل سال ۲۰۲۱ مشاهده شده بود، حیاتی است.

مرتبط: بهترین ابزار تحلیل تکنیکال بیت کوین و دیگر رمزارزها

تحلیل تکنیکال کاردانو: قیمت کاردانو به سمت جنوب حرکت می کند

قیمت Cardano تقریباً ۷۴٪ از بالاترین قیمت خود در ۳٫۱۰۴ دلار سقوط کرده است و در حال حاضر حدود ۰٫۷۸۹ دلار معامله می شود. بر اساس شاخص حجم، حجم معامله شده برای ADA به میزان قابل توجهی پس از ۰٫۸۰۵ دلار کاهش می یابد و به ۰٫۳۸۱ دلار می رسد.

بنابراین، بسته شدن قاطع زیر ۰٫۸۰۵ دلار، کنترل را به خرس ها (فروشندگان) می دهد. چنین تحولی منجر به سقوط ۵۰ درصدی از موقعیت فعلی به ۰٫۳۸۱ دلار می شود. بنابراین، گاوها آخرین فرصت را دارند تا تلاش های خود را برای جلوگیری از سقوط انجام دهند.

مرتبط: اصطلاحات فارکس – مهمترین اصطلاحات فارکس که هر معامله گری باید بداند

تحلیل تکنیکال کاردانو - احتمال سقوط 50%
نمودار ۳ روزه ADA/USDT

قیمت کاردانو از میانگین متحرک ساده (SMA) 50 روزه، ۱۰۰ روزه و ۲۰۰ روزه در حدود چهار ماه گذشته کاهش یافته است. هر گونه تلاشی برای حرکت بالاتر سرکوب شد و منجر به رالی طولانی مدت نزولی شده است.

با این حال، اگر وضعیت بیت کوین بهبود یابد، این احتمال وجود دارد که قیمت Cardano نیز واکنش های صعودی را شاهد باشد. اگر ADA یک قیمت بسته قطعی بالاتر از SMA 50 روزه در ۱ دلار ایجاد کند، این ایده نزولی را باطل می کند.

چنانچه کاردانو بتواند بالای 1 دلار و بالای میانگین متحرک 50 روزه ببندند، ممکن است برای مانع مهم بعدی با قیمت ۱٫۲۰ دلار، جایی که نقطه کنترل حجم فعلی موجود است، حرکت کند.

منبع

تجارت آفرین
علی قانعی
نویسندهعلی قانعی
سردبیر و نویسنده در سایت تجارت آفرین. متخصص بازار فارکس، سرمایه گذاری در بازارهای مالی بین المللی و معامله در فارکس و ارزهای دیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید